The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 18.09.2015, 01:37   #1
kritins
Jauniņais

Reģistrācija: 30.01.2015
Ziņas: 18
kritins .Neitrāls
Noklusējot ABF uz Audi

Sveiki. Jautajums par spararatiem. Ieliku ABF motoru audi 80. Apaksha no 2.0 ADY 8v golfa. Karba palika vecaa. Pirmstam bija 6A motors ieksha. Sajuga disku uzliku jaunu no 6A motora. Kurvis ari no 6A motora.(abi 228mm) Bet spararats no audi b4 1.9 dizelis. Jautajums tads: vai shis spararats kaut kad veida vai pie kaut kadiem apstakliem var nedret? Ar mashinu nav iespejams braukt, jo dodot gazi tahometrs pilns bet uz priekshu iet knapi.sajuta ka konkreti izslid sajugs. Sajuga darba cilindrs ir samainits. Kas varetu but pie vainas? Ir kadam ideja? Vel protams ka pie 2500 apgriezieniem paneli iedegas ellas lampina un pikst ka traka. VDO dachiki nav pieslegti. Bet ar mehanisko ellas spiediena meritaju spiediens ir labs.aukstam ap 4-5bar. Siltam lidz 2bar. Kaut kur esmu nokludijies, tikai nesaprotu kur. Sajugu esmu atgaisojis viens pats, varbut ne pilnigi, bet ielikt robos varu, itkka vis oki. Gudras galvas, ludzu palidziet. Lai nebutu gari jaraksta, var ari uzzvanit. 20590097
kritins nav forumā   Citēt
Vecs 18.09.2015, 08:56   #2
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pīkstēt varētu dēļ nepareizā eļļas spiediena deveja, paskaties kādam jābūt konkrētajā motorā un kāds ir tev. uz devëja ir rakstīts kādus spiedienus vins panes, principā varētu būt, ka tev zemspiediena devēja vietā ir augstspiediena devējs, bet, ja neesi saspraudis vadus, vai tie ir sasprausti nepareizi arī varētu pīkstēt, bet tad pīkstētu visu laiku. es gan neziju kādi izskatās tevis minētie sajūgi un sspararati, bet neviens no diviem sajūga cilindriem tavu problēmu nevarētu izraisīt. otrādāk uzlikts sajūga disks arī neslīdētu, tā kā vai nu spararats nesadzīvo ar sajūgu vai arī tur ir ļoti ļoti, nereāli daudz eļļas.
Vecs 18.09.2015, 09:13   #3
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

tas dīzeļa spararats ir divmastnieks.?
Vecs 18.09.2015, 14:31   #4
kritins
Jauniņais

Reģistrācija: 30.01.2015
Ziņas: 18
kritins .Neitrāls
Noklusējot

ne nav divmasnieks. tas no b4 1.9 dizela. Kadu man iedeva tadu uzliku. jo dohc spararatu ta ari neatradu.
kritins nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:20.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club