The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 24.07.2015, 13:13   #1
turbolaacis
Jauniņais

Reģistrācija: 30.06.2014
Dzinējs: 1.8 20vt
Ziņas: 23
turbolaacis .Neitrāls
Noklusējot 1.9tdi 66kw palidzat ar info.

Čau. cik zs varetu iegut ja nomaina sukni lielaku pluģeru un uzliek sprauslas no AFN?? Varbut ir kads cits variants tik nesakat nemt uzreiz AFN.

sanaca ka man to 1Z iesmereja ka AFN saimnieks teica ka esot 81kw.

ka bus ar karbu man ir mk2 syncro vai vares normali ar vinu parvietoties domaju no vecas karbas parlikt prieksejo dalu kas skruvejas motoram klat uz TDI karbu. Kodi TDI -asd23114 un G60- 1AYR06090
turbolaacis nav forumā   Citēt
Vecs 24.07.2015, 14:45   #2
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Cik atceros no pieredzes Syncro kārba ir visīsāka, dīzeli otrādi - vajag un ir ļoti gara.

Ja uzliks uz TDi īso kārbu tu špepselēs robus 2 reiz biežāk.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 24.07.2015, 15:14   #3
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Te jāgaida Archyja komentārs, lai atklāj dīzeļa noslēpumus.

Cik pats atceros no dīzeļa laikiem, tad spraulu smidzinātājus liku no 2.5tdi volvo motora, resnāku plunžeri, laikam 11m un turbīna lielāka, stock to visu nepacels...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2015, 00:05   #4
Lietotājs
Jauniņais

Reģistrācija: 27.09.2006
Dzinējs: 1.9d
Ziņas: 79
Lietotājs atslēdzis(a) reputācijas līmeņa attēlošanu
Noklusējot

Sprauslas jāmeklē uzreiz no volvo 2,5tdi, nav vērts maksāt to pašu naudu par afn sprauslām,vajag alumīnija vadības bloku lai var sačipot un plundžera vietā sākumā nomaini turbīnu, 1z turbīna nesapūtīs vairāk par 120hp, ja tos pašus sapūtīs.
Vecs 25.07.2015, 00:22   #5
Lietotājs
Jauniņais

Reģistrācija: 27.09.2006
Dzinējs: 1.9d
Ziņas: 79
Lietotājs atslēdzis(a) reputācijas līmeņa attēlošanu
Noklusējot

Kārbu meklē garu, no dīzeļa, citādāk baigi traki būs jāzāğē, pa pilsētu vēl ir ok, bet ārpus pilsētas ir grūti tajā visā noklausīties...
pašam ir 3. golfs ar afn dzinēju, bet vadība, sprauslas, sūknis, turbīna no 1z-kopumā paliels nīkulis. Scirocco ar AAZ dzinēju iet 2x labāk par goļāru.
Vecs 25.07.2015, 08:55   #6
turbolaacis
Jauniņais

Reģistrācija: 30.06.2014
Dzinējs: 1.8 20vt
Ziņas: 23
turbolaacis .Neitrāls
Noklusējot

karba man jau ir no TDI tikai lai vinu savienotu ar syncro man vajadzes parlikt no syncro karbas galu. un ka ar sadaleni esmu dzirdejis ka jaliek no 1.9 sdi. vinai nak kilis vai tapat ka TDi nenak un vai jega vinu likt?? pagaidam mans merkis ir kadi 120 zs
turbolaacis nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:21.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club