The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 27.08.2009, 03:36   #331
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,899
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tad jau labi ka gandrīž nekā nav atzīmēts

Motors laikam bija lielie brīnumi tapēc vajadzeja čomus pasaukt
Vecs 27.08.2009, 10:03   #332
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Tad jau labi ka gandrīž nekā nav atzīmēts

Motors laikam bija lielie brīnumi tapēc vajadzeja čomus pasaukt

tas inspektorsjau būtu vispār izlaidis cauri, negribīgi mani čakarēja vismaz tā izskatījās ja es būtu mēģinājis viņu pierunāt mož pat izdotots uz gadu uzlīmi dabūt B|et es stāvēju maliņā un smaidiju moš tas viiem nepatika

interesanti ko viņi būtu prasījuši ja man būtu virsū EVO bremzes ar šitām acīm droši vien skatītos un teiktu bet tā ir pārbūve
man dB mērīja ar mikrofonu, pirmo reizi mūžā džeks uzgāzēja līdz 3000rpm un skatijās, bet skaļāk bija tad kad viņš atlaida gāzi un izšāva biku mans motors man jau bīja doma prikola pēc palūgt gāzi grīdā nospiest un pamērīt, droši vien pribors būtu sabojajies no skaļuma it īpaši kad no pilnas gāzes rezka atmet nost un izšauj

vel man tehniskajā pasē meklējā cik ir jābūt jaudai atrada divas zvaigznītes un nomierinājās

tā lūk man gāja
Vecs 27.08.2009, 10:10   #333
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

paveicas

bet cik dzirdeju, turbīna neskaitas pārbūve, parasti kasas tad, ja ir pārmetināti dzinēja stiprinājumi

Hmm, izplūde gan neteiktu, ka tev skaļa ir

Par to ka, tev tehniskaja pasē mekleja jaudu- slikta ziņa mums tur 75 kw uzrakstīti labi, ka mums TA tikai martā, varbūt līdz tam laikam viss nedaudz nomierināsies

Bet kopumā- tiešam tev maz trūkumu atrada
Vecs 27.08.2009, 13:03   #334
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Jums jau nav nekāda super pārbuve. līdz ar to arī jaudu neskatīsies, ja pat skatīsies neviens jau nezin ka jums ir stipri virs tas jaudas tur jau konkrēti loxi strādā izņēmot dažus labus auto mehus

par skaņu uz ausi viņa nemaz nav skaļa, bet viņa ir dobja un stipra, to var sajūst iekštelpās norma man ir tukšgaitā
Vecs 27.08.2009, 13:06   #335
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Jums jau nav nekāda super pārbuve. līdz ar to arī jaudu neskatīsies, ja pat skatīsies neviens jau nezin ka jums ir stipri virs tas jaudas tur jau konkrēti loxi strādā izņēmot dažus labus auto mehus

par skaņu uz ausi viņa nemaz nav skaļa, bet viņa ir dobja un stipra, to var sajūst iekštelpās norma man ir tukšgaitā
tad būs pāris sveces jaizskruvē, lai braucot pa savu TA staciju tiešam neko nesaprot tas darbinieks

Vai arī jāsaka, redz 75 kw, iedomājies ka viņš ietu ja stāvētu tas jaudīgākais Scirocco motors ar 102 kw...
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 27.08.2009, 15:41   #336
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,899
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks

par šito piekrītu par visiem 1000%
Vecs 29.08.2009, 03:06   #337
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Šodien piedzīvoju smagu vakaru
ceturtdien konstatēju kā turbīnas augstā gala izplūde sitās pret manu EVO resti un jau ir izluzis viens robs, nekavējoties tika pieņemts lēmums braukt darba darīšanas uz valmieru ar corrado, lai pārtaisītu nedaudz trubu, lai pagriest maksimāli uz leju turbīnas izejas galu, laiciņš izdevas labs, pa ceļam mentus neredzēju, bet braucu godīgi savus 110kmph, nu vietam 160 apdzenot, tiku līdz valmierai, izdarīju darba lietiņas un aizbraucu pie mana drauga metinātāja, arī tur viss izdevies un manai turbai ir tagad uz kadiem 3-5cm vairak vietas aizbraucu pie senčiem arītur viss bija ļoti labi, pieedos kārtīgi lauku paiku pēc tam izdomāju ka man mani zelta bamperi nepatik (īstenībā es to izdomāju jau nedēļas vidū jo jau pasūtīju tieši rieger stila uzliku uz priekšējo bamperi), noskrūvēju abus buferus, un uzliku aizmugurējo originalo un priekšējo melno bez apakšējas daļas jo tur pēc pāris nedēļām dzīvos rieger uzlika te mana veiksmīga diena laikam beidzās, viens čoms palūdza parādīt kā griežas corra, braucot prom no ciemata kārtiki iedevu gāzīti braucot kautkas ir atdalījies no manas corras, apstajos nekādu dīžo bojājumu vai trūkstošo detaļu nepamanīju, braucu tālāk, sazvanījos ar čaļiem laukos tie sameklēja manu to detaļiņu izrādās ka tas bija atsvars no kārbas kulises, padomāju nu dievs ar viņu ta pat citu kārbu likšu braucu talāk, kautkur pa vidu starp valmieru un rīgu motortelpā parādījas kautkada nepatikama skaņa, bet ne no paša motora, skaņa tā ka kautkas kautkur sitās, es jau nu biju padomājis ka nu i pakaļa kārba izjuka un šodien līdz rīgai netikšu. Apstājos ceļa malā atveru haubi paskatījos vai pusasis ir uz vietas, vai no kārbas netek eļļa, konstateju ka viss ir oki doki, un netišam aizskaru interkulera trubu, tā nez kapēc baigi ļurkājās, izradās man vienā pusē interkuleris ir atskrūvējies, labs ir āra ir tumsa neko īsti nevar redzēt izdimāju braukt talāk, tiku līdz rigai ar to pašu nesmuku skaņu (interkuleris sitas uz visām bedrēm pret bampera metala konstrukcijām TIKU LīDZ DARBAM, izkrāvu mantas kas bija no valmieras paņemtas priekš darba, un devos uz mežciemu mājās uzbraucot uz VEF tilta mierīgi negāzējot jo bieži vien tilta otrā pusē dzīvo poliči, braucot pret kalnu sajūtu ka motors saka raustīties, kautkā tiku nost no tilta un darīpinājos līdz gaļas veikala stavvietai, piebraucu un pamanīju spogulī iespaidīgo dūmu mākoni nu domāju d..sa, virzulis izdega eļļa pa gaisu iet, izslēdzu motoru izpētiju motortelpu, nekātu bojājumu nemanīju, iedarbināju motoru paostīju dūmus izrādās tie nav eļļas dūmi bet tie ir benzīna tvaiki akal pakaļa no kurienes tik daudz?? mašīna palika spradzien bīstama. staigaju apkārt domāju ko darīt, izdomāju izskrūvet sveces, izskrūvejo skatos trešajā cilindrā ir stīra bet ļoti slapja svece, bet pārejās ir reāli melnas. nomainīju sveci pret citu, nekas nemainās bendža pa izpūtēju tek ārā un motors raustas. domāju talāk, nu jau biju aizdomajies pamest corru tur pat un braukt ar troļuku mājās, bet zinkārība un bailes uzvaēja, paliku pie auto domājot tālāk kas nu ir gadījies, itkā motorā nekāda graboņa nava, tatad iespējāms virzulis ir vesels, avienoju turbīnas šļaukas un kartera ventilāciju, iedarbināju motoru viss ir čiki piki eļļa nekur nava no ventilācijas dūmi nenak, bet motors darbojās
reāli sūdīģi , tenu man iešāvas prāta, notestēt sprauslas, un kad es atvienoju 3. cilindra sprauslu, 3 pārejie cilindri saka darboties daudz maz ciešami skaņa ta kā subāram, benzīns no izpūteja vairs netekt, nu domāju braucu līdz majām a tur kas būs tas būs.
Garāžā pie gaismiņas pamērīju sprauslu spriegumus, strādājošiem cilint=driem tas izradās ap 1-2V, bet trešajām 12V zibenīgi izskrūveju no salona VEMSu un konstateju to ka ir atskrūvejušās skrūves kuras tur trenzistorus cieši pie korpusa, nu domāju pakaļa kautko nosvilinaju, izjaucu VEMSU pārmērīju visus tranzistorus izradās viss ir oki doki, visu saskrūveju atpakaļ, šķiļu klāt un darbojās viss ir ķedās esmu laimīgs, un te es gan padomāju ka piedzimu sodien laimes kreklā, jo tas alumīnija gabals kurš spiež klāt traņus pie korpusa reali savienoja tikai viena tranzistora kāju ar korpusu, bet vareja uzkrist uz procesora kājiņām un tad gan būtu pakaļa zili dumi un kaput vems

visam par iemeslu bija nesen sabojājusies lambda, es tad biju izjaucis vemsu lai paskatīties kontaktus un saskrūveju visu atpakaļ, bet laikam nepievilku kā vajag tas skrūves šoreiz es gan tas saskrūveju kārtīgi + vel pielietoju skrūvju līmi!

nu tagad var iet gulet mierīgi, citadāk nezinot kas par saizi nebūtu gulējis točna

labi ir tas ka viss beidzās labi, rīt iešu interkuleri skrūvet uz atpakaļ pie vietas un tur es arī pielietošu skrūvju līmi
Vecs 29.08.2009, 09:37   #338
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nākošreiz zvani mums (kaut nāktī) vai vēl kādam no kluba nav ko mocīt saluzušu mašīnu, atbrauktu aizvilktu mājās

Par skruvju līmi, mēs sen sapratam ka to noteikti vajag izmantot pārbūvētai mašīnai pašiem regulāri viss mistiska veida skruvejas ārā, tagad lenam visas tas skruves līmejam, tiesa vajag līmi vajāko nopirkt, tagad ir vidējas fiksācijas un citreiz grūti atskruvet.

Par Vemsu - super ka laicīgi pamaniji, tas ir galvēnais

Tu, kad sāki raktīt par godīgo ātrumu, kurš vietam sasniedza 160mk/h pirma doma bija- atkāl noķera par ātrumu

Bet cik nu neliktos tas komiski, arī mašīnām medz būt melnas dienas kad sakas viss no sīkuma un tad aiziet viena problēma pēc otras

Prieks ka viss labi beidzies
Vecs 29.08.2009, 10:52   #339
MJ
Lietotājs

MJLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.05.2008
Ziņas: 351
MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

par taam skruuviiteem un uzgrieznjiem ieksh VEMS bloka jau dzirdeets staasts , KasparsS ar nodedzināja VEMS , viņam nocepās indukcenes ,dēl atskrūvējušā com šķepseļa uzgrieznīša ,
tā kā šito ņemam vērā

savam VEMSam ar visu likšu uz līmi + vēl ar knaiblītēm sakniebšu skrūvju galus lai neatskrūvējas
MJ nav forumā   Citēt
Vecs 29.08.2009, 10:58   #340
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MJ
+ vēl ar knaiblītēm sakniebšu skrūvju galus lai neatskrūvējas

tur nevar pielist lai sakniebt tas skrūves, domāju ka ar līmi pietiks, un iespējams ka es pats tas skrūves slikti pievilku, no kļūdam macas, labi ka ar pozitibvam beigām pa nakti vismaz pagulēju
Vecs 29.08.2009, 11:01   #341
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Prieks ka viss labi beidzies

man arī prieks, paldies
tad kad es padomāju braukt vai vilkt , atcerejos stastu par jūsu polijas braucienu un padomaju ka man nav nemaz tik traki, gan jau tos 5km aizbraukšu pats S bija jau doma kādam pazvanīt bet šo iespēju es pataupīšu uz nākamo reizi, kautgan cēru ka tā nenotiks
Vecs 29.08.2009, 11:05   #342
MJ
Lietotājs

MJLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.05.2008
Ziņas: 351
MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
man arī prieks, paldies
tad kad es padomāju braukt vai vilkt , atcerejos stastu par jūsu polijas braucienu un padomaju ka man nav nemaz tik traki, gan jau tos 5km aizbraukšu pats S bija jau doma kādam pazvanīt bet šo iespēju es pataupīšu uz nākamo reizi, kautgan cēru ka tā nenotiks

ja esi Kurzemē , tad vari zvanīt man ,Palīdzēšu
MJ nav forumā   Citēt
Vecs 29.08.2009, 11:17   #343
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
man arī prieks, paldies
Tā jau nav vienreizeja iespeja tas ir kluba priekšrocības mēs palīdzam viens otram, ka nu katram sanak- cits ar zināšanām, cits ar atlaidēm, citi ar darbu

Bet izskatas ka tavs corrado tiešam nevar sagaidīt jaunu kārbu un sajūgu ja jau pats sak paplīdzēt jaukšanas procesā
Vecs 29.08.2009, 11:51   #344
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Bet izskatas ka tavs corrado tiešam nevar sagaidīt jaunu kārbu un sajūgu ja jau pats sak paplīdzēt jaukšanas procesā

galvenais lai vins neaizraujas u nesak kautko vel jaukt ara (sorry par garumzimem, viena roka dels ar otru rakstu )
Vecs 29.08.2009, 11:55   #345
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
galvenais lai vins neaizraujas u nesak kautko vel jaukt ara (sorry par garumzimem, viena roka dels ar otru rakstu )
izskatas ka viņš gribeja sakt ar turbīnu bet tu viņam laicīgi pateici nē tā kā atsvars no kulises bija sīka atriebība

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:51.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club