The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 23.07.2009, 21:45   #256
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
par riepam pagaidam rūpējās mans sajūgs sākumā spolē riepas pēc tam sajūgs ja degvīns 31-ajā tiks uz treniņiem palūģšu izbraukt ar viņaauto lai paskatīties kā ir ar to keramisko sajūgu!
nē-nē-nē, tavs sajugs nekam neder tādu jaudu neļauj izmantot

Vispār baigais prieks, ka beidzot arī no Corrado saimes Latvijā ir tiešam nopietns konkurents
Vecs 23.07.2009, 23:08   #257
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no degvins
Tev vajag S2 solenoida vārstu?Jauns ap 40Ls.

gribās jau pa 10Ls lietotu dabūt ja cena lietotam būs ap 40Ls tad ņemšu jaunu

P.S> Degvins, kā ir vai varēs saruat nedaudz izbraukt ar tavu auto, lai saprast kas ir keramiskais sajūgs???
Vecs 24.07.2009, 02:18   #258
RuNeR
Kluba draugs

Reģistrācija: 01.12.2006
Ziņas: 268
RuNeR .Neitrāls
Noklusējot

http://www.performancecentre.co.uk/p...OR01&PTC=CBD01
RuNeR nav forumā   Citēt
Vecs 24.07.2009, 10:32   #259
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man netik sen iedeva izbraukt ar E36 325. Ar keramisko sajūgu, bet man liekas tas bija ar atsperītem. Nu just varēja ka ir savādāk, bet uzsākt ar nebija nekādu problēmu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 24.07.2009, 10:36   #260
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

pavisam piemirsu

Jauda . Tiešam prieks ka arī Latvijā ir tiešam ļoti jaudīgs Corrado Būs piemērs citiem
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 24.07.2009, 10:39   #261
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Par sajugiem: es pazistu vairakus dzhekus kas ar keramisko ikdienaa brauka, es pats ar esu pabraucis, gajiens vinjiem ir isaaks (pedāļa), tas arii viss, vieniigi vinjiem nav Degviina pashnaavnieka , bet gan ar demferiem
es pat zinu kas latvijaa var uzstaisiit tev taadu
p.s. es tagad 3 dienas peec kaartas plostoshu liepajaa. Ja intresee tad pm Karlix, vinjsh zin par kuru runaaju, lai iedot tel. Nr.
p.s.s. Veiksmi talaakaa cinjaa
Vecs 24.07.2009, 14:49   #262
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Rekur jaudas likne! nav ideāla bet toties ir pakomentēt varēs GintsK ja viņam būs laiks, tas Nm paugurs ir tad kad spiediens ir 1.2bar, un pēc tam krīt spiediens tas ir dēļ regulātora, nu nevarējam mēs viņam iemācit normāli darboties

Vecs 24.07.2009, 14:56   #263
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

306 zirgi un 401NM Apsveicu, cik saprotu tas vel tikai sakums?
Vecs 24.07.2009, 15:03   #264
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nomainīsi regulātoru un vajadzes nomerīt vēlreiz jaudu interesanti kas notiks pēc 4500 rpm, kad turbīna vares pūst pilnā spēkā

Es turbo motoros neko nejēdzu Paskaidrojiet kāpēc ta bedrīte NM ir no ~3800-4400 rpm Principa arī zirgos ta bedrīte ir aptuveni tajā diapazonā
Vecs 24.07.2009, 15:09   #265
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Arī vēl tikai mācos, bet turbomotoriem tā mēdz būt, ir grūti saregulēt un izvēlēties pareizu turbīnu, lai nebūtu turbobedres. Tajā brīdī turbīna tikai sāk griezties optimāli un motoram rodas pretestība, toties, kad jau iegriežas, tad līkne aiziet kā tam jābūt. Mani drīkst palabot, ja kļūdos
Vecs 24.07.2009, 15:15   #266
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Nomainīsi regulātoru un vajadzes nomerīt vēlreiz jaudu interesanti kas notiks pēc 4500 rpm, kad turbīna vares pūst pilnā spēkā

Es turbo motoros neko nejēdzu Paskaidrojiet kāpēc ta bedrīte NM ir no ~3800-4400 rpm Principa arī zirgos ta bedrīte ir aptuveni tajā diapazonā

pie vainas ir tas regulātors, man turbo spiediens pie tajā diapazona lēkā tā ka zāģis un tad nomierinās!
Vecs 24.07.2009, 15:18   #267
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
pie vainas ir tas regulātors, man turbo spiediens pie tajā diapazona lēkā tā ka zāģis un tad nomierinās!
aga, skaidrs, tad nomainot regulātoru, likne izlīdzināsies.

Arī no sākuma padomāju ka ta ir tā saucāma turbo bedre, bet kaut ka atmiņā nāk, ka tu minēji- šī turbīna puš jau no 3500 rpm
Vecs 25.07.2009, 14:08   #268
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Šodien izraku labu linku par kārbam!

http://www.motorhome.narod.ru/index1.html
Vecs 25.07.2009, 17:22   #269
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Šodien dabuju pareizo vārstiņu

To: Gints K, pielegšana es domāju šitā, abi īsie gali savieno wastegate un turbīnas izeju un tas kurš garāk tas gaisā vai uz filtra kasti lai nav liekie trokšņi, pareizi??? un to galu kur ir dizīte to pie turbīnas izejas!

ja es kļudos pielabo!
Vecs 26.07.2009, 23:12   #270
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Jā: garais gals ir gaisā. Tam pretējais aiziet uz plēšu.

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:26.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club