The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 18.07.2016, 17:09   #16
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeletonLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.10.2015
Dzinējs: 1.8 G60 / VR6
Ziņas: 33
MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Nekā sarežģīta tur nav, ja ir pacēlājs vai bedre, pusautomāts, fleksis un kaudze ar trubām no kā būvēt. Ja pareizi atceros, tad viegli ir pielāgot no golf 3

Pacēlājs nav, bet estakāde gan ir tuvumā! Fleksis ir un trubas es apkārt varētu sadabūt, bet metināmais vēl kādu laiciņu nespīd.
Viens no iemesliem, kāpēc meklēju variantus uz budžetu, lai vismaz var ripot un nepamodināt pusi rajona.
MrSkeleton nav forumā   Citēt
Vecs 18.07.2016, 17:09   #17
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Ja ir metināmais tad ir ok, var ietaupīt. Ja nav - dēļ vienas izplūdes neatmaksāsies metināmo pirkt.

Man liekas lētāk un vienkāršāk ir nopirkt gatavu izplūdi no kāda izjaukta Corrado Daudzi savā laikā salikuši labas izplūdes, kuras ir labas kvalitātes, vai arī jau sametināts kaut kur, kādā labā izplūdes servisā, paliek tik meklēt un cerēt uz labu ciparu.

Ņemšu vērā, ko iepreikš minēji par diskiem. Ik pa laikam nolikšu kādu eiro malā, un ar laiku nopikšu kādu jēdzīgāku komplektu.
Bet vismaz iedevi ideju, kur varētu tagad skatīties uz izplūdi. Tikai tik daudz Corrado uz izjaukšanu vairs nav daudz palikuši. Gan jau kaut ko izdomāšu beigās
Vecs 18.07.2016, 17:25   #18
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MrSkeleton
Ņemšu vērā, ko iepreikš minēji par diskiem. Ik pa laikam nolikšu kādu eiro malā, un ar laiku nopikšu kādu jēdzīgāku komplektu.
Bet vismaz iedevi ideju, kur varētu tagad skatīties uz izplūdi. Tikai tik daudz Corrado uz izjaukšanu vairs nav daudz palikuši. Gan jau kaut ko izdomāšu beigās
Neaizmirsti pajautāt un var būt labāk arī pazvanīt (jo ne visi sēž te), te pat forumā ir pāris sludinājumi..
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 18.07.2016, 17:52   #19
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 651
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Man otrais gadu desmits uz metinātiem diskiem. Nopietni tas nav un skatē arī beidzot pamanīja Mainīšu uz citiem.
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 19.07.2016, 02:21   #20
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Diskus vari pardot, un nopirkt citus. ja tirgosi ar riepam neviens nepateikt ka vini it metinati.

Par izplūdi, apzini kādu servisu, pa cik naudām tev uzbūvētu viņu. vai ari variants leto poli uzlikt visa garuma un kadus 2-3 gadus noies un tad izjuks.
Vecs 21.07.2016, 16:19   #21
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Paldies visiem par atsauksmēm, bet man tagad ir uzradusies neliela ķibele..
Īsumā - Aizvakar, uz vakara pusi, izdomāju izvest savu Corrado uz kādu apli vai diviem, un tas pats kā vienmēr līdz pēdējam aplim, kur mašīnai automāts izdomāja sarīvēties kopā un izdalīt mirstoša roņa skaņas, un atstāt smuku baltu dūmu mākoni aiz manis
Un tad sekoja otrs blīkšķis, kur bija laba izmēra mākonis ar ziliem dūmiem, un tad noslāpa. (Viens no 3 iemesliem kādēļ devu iesauku "Dūmiņš" )
Par laimi man 3 čaļi palīdzēja nabadziņu iestumt garāžā.
Par automātu man nebija žēl, jo tuvākajās dienās braucu pakaļ CTN kārbai
Visas bailes bija, ka nobeidzu savu kompresoru, tāpēc saņēmos viņu izņemt.

Visas skrūves gāja nost salīdzinoši vienkārši. (Palasīju citos forumos, ka vairumam sanāk pārtīt vītnes vai pat atlauzt skrūves nost.)
Saparatu arī to, ka eļļas padeves līnija tika saspiesta 3 vietās..

Nezinu cik tā ir laba pazīme..
Kad beidzot viņu dabūju laukā, paņēmu kompresoru un tīras intereses pēc atkorķēju vaļa, un skats nebija smukākais.

Cik laba pazīme ir atrast smiltis ar eļļu sajauktas kompresorā? Man minējums ne īpaši laba.
Es negribu iet dziļāk un viņu pilnībā izjaukt ārā, jo es labāk to uzticētu kādam, kas ir strādājis ar G60. - Rom4iks??
Pēc nelielas tīrīšanas paskatījos kādā stāvoklī izskatās pats kompresors.

Kādi komentāri vai vēl labs, vai taisāms?

Un cik sapratu šīs ir aftermarket rullis? (68mm)

Kāds laikam bija nedaudz skarbs pret šo nabadziņu

Reizi dzīvē laikam ir bijis slīpēts. Nedaudz šķībi, bet kaut kas darīts.
Nu tas pagaidām ir viss! Būtu prieks dzirdēt kādu komentāru no bariņa, ko lai vismaz daru, jo motors izskatās nedaudz pliks tagad.
Vecs 21.07.2016, 16:36   #22
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,899
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ar metinātiem lietajiem, nekādu problēmu nav
Ja ir kvalitatīvi satisīts, iztur ļoti daudz ko Pašam ir bijuši diegan daudz metināti, neviens otreiz nav salūzis
Vecs 25.07.2016, 11:01   #23
AngeliCorrado
Vietējais

AngeliCorradoLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.07.2012
Dzinējs: Ecotec 1.6 16v
Ziņas: 2,778
AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Iemočī lysholm chargeru vietā
Vecs 27.07.2016, 01:49   #24
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Ar metinātiem lietajiem, nekādu problēmu nav
Ja ir kvalitatīvi satisīts, iztur ļoti daudz ko Pašam ir bijuši diegan daudz metināti, neviens otreiz nav salūzis
Paldiesiņš par atsauksmi! Kā jau iepriekš minēju - gribās tieši dzirdēt no cilvēkiem, kas ir braukuši ar metinātiem diskiem.
Vecs 27.07.2016, 01:50   #25
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no AngeliCorrado
Varbūt sākt ar sīkākām lietām, kā piemēram dabūt viņu ejošu ar skati
Bet ideju paturēšu prātā, ja uznāks kāre investēt
Vecs 28.07.2016, 10:38   #26
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MrSkeleton
Varbūt sākt ar sīkākām lietām, kā piemēram dabūt viņu ejošu ar skati
Bet ideju paturēšu prātā, ja uznāks kāre investēt

Ja neesi pamanījis, tad Tev jau viņa ir => corrado
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 28.07.2016, 11:14   #27
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no AngeliCorrado
prieks kam lysholmu likt, ja G60 ir samērā labi saglabajies??? viņš ir bijis labots. iztīri izmazgā un liec virsū, vēl labāk nomaini blīvslēgus un tad liec virsū, un būs tev laime. Tev ir 68mm rulītis (tunung variants) izjauc vadības bloku un paskaties vai nav arī tūnēts čips, ja nav tad pasūti un būs tev laime. un neesmu pamanījis vai tev ir uztaisīts reroute. ja nav tad arī jātaisa, lai spiedienu nemet nost virs 0.7. man kad bija G60 ar reroute 68mm rulīti un čipu, pūta 0.9-1 bar tas ir iespaidīgi, pat CRX ar nikno motoru nestāvēja līzi
Vecs 28.07.2016, 11:27   #28
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.12.2006
Ziņas: 2,058
Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
prieks kam lysholmu likt, ja G60 ir samērā labi saglabajies??? viņš ir bijis labots. iztīri izmazgā un liec virsū, vēl labāk nomaini blīvslēgus un tad liec virsū, un būs tev laime. Tev ir 68mm rulītis (tunung variants) izjauc vadības bloku un paskaties vai nav arī tūnēts čips, ja nav tad pasūti un būs tev laime. un neesmu pamanījis vai tev ir uztaisīts reroute. ja nav tad arī jātaisa, lai spiedienu nemet nost virs 0.7. man kad bija G60 ar reroute 68mm rulīti un čipu, pūta 0.9-1 bar tas ir iespaidīgi, pat CRX ar nikno motoru nestāvēja līzi
Kur iesaki pasūtīt ebay`ā? Man ar prasītos rullīts uz likt ar mazāks, bet cik zinu nav čipots
Vecs 30.07.2016, 23:41   #29
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks

Man personīgi gribētos redzēt uz ko šīs dzinējs ir spējīgs. Toties jaucot viņu ārā es sapratu to, ka man daudz vairāk naudas un laika būs jāinvestē.
Par G60 kompresoru.. Nu eļļas padeve tika pāršķelta un man pusi bloka aplaistīja ar motora eļļu Gribētos viņu aizvest pie kāda, kas man varētu pateikt vai tas kompresors vēl ir dzīvs.
Es tikai atskrūvējo vaļā, lai palūrētu, tīras intereses pēc, kādā stāvoklī viņš ir. Jo lasot citus forumus, daži pat ir atraduši lauskas kompresorā.

Ja kāds man varēs pateik vai tas kompresors vēl it dzīvs, vai nē, tad ir iespēja, ka pēc mēneša šīs brīnums kopš 2014.gada būs atkal uz ceļiem. Esmu tikai jauniņais, tāpēc esiet jauki
Vecs 30.07.2016, 23:42   #30
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais

Ja neesi pamanījis, tad Tev jau viņa ir => corrado

To ir grūti nepamanīt, kad visu manu naudu sūc prom,pagaidām nekustīgs objeks
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:57.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club