The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 08.08.2016, 11:49   #1261
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,360
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Labi, šitās kaites viegli novērst, bet kāda Jums ir pieredze ar galvas blīvēm, viņas var šitā sulot??? Es visu poliju ar tādu izbraukāju...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 08.08.2016, 13:05   #1262
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,159
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Labi, šitās kaites viegli novērst, bet kāda Jums ir pieredze ar galvas blīvēm, viņas var šitā sulot??? Es visu poliju ar tādu izbraukāju...
Pēc remonta nekas nekad nesulo Viens galvas blīvju vecis man teica, ka normāli ir ja galvas blīve sāk sulot pēc 200k km.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 08.08.2016, 22:25   #1263
corradoarturs
Lietotājs

corradoartursLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.05.2010
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 208
corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
laku liki uz blīves kopā liekot dzinēju?
corradoarturs nav forumā   Citēt
Vecs 08.08.2016, 22:45   #1264
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no corradoarturs
laku liki uz blīves kopā liekot dzinēju?
Kādēļ to vajag?
Noblīvē mikro spraugas?

Pareizi, šim jau metāla sloksnes blīvei.
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 08.08.2016, 23:29   #1265
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Ir jēga mēģināt viņu atdzīvināt ar uztraskaņas tīrīšanau, vai viņām tas magnētiskais vārsts noklājas? Es vēl neko neesu mērijs, tinumu pretestību, vai vados gļuks un visu laiku dod +12v
+12 paliek visu laiku, vadiiba iron ar -
Vecs 08.08.2016, 23:59   #1266
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,277
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Ehh,ar to sprauslu ir ļoti slideni.
Paziņa tā nobeidza ilgi lolotu un čubinātu motoru.
Joks tāds,ka tas degvielas daudzums nespēj tikt izspiests no degkameras,kā rezultātā bija Hidrotrieciens
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 09.08.2016, 09:22   #1267
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nekādu laku neesu klājis un neesmu arī dzirdējis, ka šiem motoriem piekopj tādu tradīciju...
Turbīnas blīvi gan jau izpiedie no detonācijas, kas notika kolektorā, cita izskaidrojuma nav...
Cerams šodien sanāks papētīt, kas tur ir ar to sprauslu, mehāniski nobeigusies vai vados kkas noklājies
Viss jocīgākais ir tā galvas blīve, tai sulošanai taču vajadzētu progresēt? Kā var tikai tosols sulot, jo eļļu es tur nemanu
Vecs 09.08.2016, 23:46   #1268
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Nekādu laku neesu klājis un neesmu arī dzirdējis, ka šiem motoriem piekopj tādu tradīciju...
Turbīnas blīvi gan jau izpiedie no detonācijas, kas notika kolektorā, cita izskaidrojuma nav...
Cerams šodien sanāks papētīt, kas tur ir ar to sprauslu, mehāniski nobeigusies vai vados kkas noklājies
Viss jocīgākais ir tā galvas blīve, tai sulošanai taču vajadzētu progresēt? Kā var tikai tosols sulot, jo eļļu es tur nemanu
nopērc normãlas jaunās sprauslas uz kādiem 500cm3 lai ir kur augt! tā pat tevi gaidatūninga atkārība vai zirgu atkãrība
Vecs 10.08.2016, 01:05   #1269
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,546
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Visticamāk beigta pati sprausla, elektriski... Šitām sprauslām ir tāda tendence... Ir bijis ka nomainu vienu vai divas un pēc paris dienām nobeidzas nākamā... Pretestība - nulle...

Motoru mēģini apmazgāt ar klīneri, nopūt ar gaisu lai paliek sauss... tad rūcini un vēro no kurienes parādās tas mitrums, varbūt vispār tosola flancis pie vainas vai kāda sļauciņa sulo un dzes. šķ. vienkārši tur aiztek...

Es arī nekad neesmu nekādu laku uz galvas blīves licis... un neiesaku...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2016, 09:38   #1270
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,073
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Visticamāk beigta pati sprausla, elektriski... Šitām sprauslām ir tāda tendence... Ir bijis ka nomainu vienu vai divas un pēc paris dienām nobeidzas nākamā... Pretestība - nulle...

Motoru mēģini apmazgāt ar klīneri, nopūt ar gaisu lai paliek sauss... tad rūcini un vēro no kurienes parādās tas mitrums, varbūt vispār tosola flancis pie vainas vai kāda sļauciņa sulo un dzes. šķ. vienkārši tur aiztek...

Es arī nekad neesmu nekādu laku uz galvas blīves licis... un neiesaku...

Es ar ceru ka sulojas citur. Tā mēdz būt, citreiz tas iemesls ir patālu, bet kaut kā izveido celiņu un izskatās ka tek citur.

Man gan blīve uz lakas uzlikta bet tur ir citi iemesli. Bija problēma ar lieso un detonāciju, kā rezultātā parādījās mikroplaisa galvas dzesēšanas kanālā. Plaisai uzlika punktu ar metināmo un drošības pēc uzlika uz lakas blīvi.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2016, 09:38   #1271
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

mūsdienu galvas blīves, pat metala jau ir pārklātas ar kautkādu pārklājumu, un šaubos ka tur vēl kautko vajag
Vecs 10.08.2016, 10:58   #1272
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Vakar tiku garažā un bija man daudz pārsteigumu

Samainīju divas sprauslas vietām, un atkal 2trā sprausla smidzina bez apstājas, tātad sprausla vesela... vaina vados...

Tagad pats labākais, mēru visu sprauslu vadus, visām resnais, sarkanais pret AKB + klemmi rāda 12v, trijām "veselajām" tievais masas vads pret AKB + klemmi rāda 9V tai otrajai sprauslai vnk zvanās cauri, tad bakstoties sapratu, ka vēl sprauslas zvanās kopā ar aizdedzes spoļu vadības vadiem, atārdīju nedaudz vaļā vadu maģistrāli, kur viņi visi saiet kopā, viss peldas eļļa, vai kkamā līdzīgā, vistizamāk no motora mazgāšanas laikiem, apslaucīju bet nekā tāda neredzēju, ne plaisas, izkusušu izolāciju, neko kas liktos aizdomīgi

Visu apslaucīju, izkustināju, pačamdīju, mērīšu atkal, kas tur notiek, šoreiz jau visi pārējie štekeri atvienoti...

Mēru pret AKB + klemmi, atkal visi resnie sprauslu vadi rādā +12V, lai tā būtu, mēru mazos masas vadus pret AKB + klemmi, viss kārtībā, vairs nav 9V un nekas nezvanās vairs uz citiem vadiem... Būs jāpamēģina vakarā saspraust visu atpakaļ un pamēģināt ierūcināt...

A turbīnas blīve arī bija cirks, visas skrūves brīvas, ļoti labi attceros, ka pievilku...

Tiešām no detonācijas? Es Venspilī pielaidu no rīt, pieliku pretī roku un pa pirkstiem bendzīns tecēja lejā, sprausla ta 100% visu laiku smidzina

Kad liku kopā motoru, man nebija turbīnas blīves, es kko sūtīju no ebaya, šitā laikam ir ķinas blīve Labi var redzēt atšķirību, kādai jābūt blīvei

Vecs 10.08.2016, 23:24   #1273
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Attinu vadus, apslaucīju, satinu kopā un atkal viss kārtībā Forši protams, bet nepatīk, ka īsti vainu neatradu...
Vecs 11.08.2016, 10:02   #1274
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,073
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mitrums jau it kā nevarēja ietekmēt, ja nav plaisas izolācijā. Izskatās ka kaut kur tālāk izkustināts slikts kontakts, kādā štekerī var būt
Man ir viens vecs draugs - elektriķis, viņš vienmēr man teica: "чудес не бывает, бывают плохие контакты"

Un zini, viņam vienmēr bija taisnība lai cik neizskaidrojumi defekti bija kādreiz līduši ārā Tu jau pats elektriķis, zini
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 11.08.2016, 10:19   #1275
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Es to apzinos, tagad vienmēr javadā līdzi papīra nazīts, lai ja kas visu var atārdīt vaļā un atkal būs salabots
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 06:51.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club