The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.07.2013, 14:20   #556
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,546
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Liels paldies Margotam Ar viņa konsultāciju tiku galā ar gandrīz visu, vajadzēja pārlikt vadu no U2/1 => U1/4 aizgāja visi pribori un borta kompis

Melnais štekeris no paneļa, ar 2iem vadiem ir indikātorlampiņas panelim(pagriezieniem)

Vēl palika saprast, kapēc neiet logutīrītāji(aizmugures iet), nelādē aķis un kapēc gabarīti nedeg pie izslēgtas aizdedzes, pagrieziens pārslēdzas gabarītā, bet bez atslēgas gabarītus neieslēgt, a varbūt pat ir labi, nevarēs atstāt ar ieslēgtām gaismām

Uzraksti ko esi samērijis pie motoriņa un 8. relejā... vai releja 3. izejai pienāk aizdedzes plus? un 5. drošinātājā?

Gabarītiem paprovē kas notiek ja pieliek citu slēdzi...(ja ir pieejams)

Tev tahometrs normāli funkcionē?

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 11.07.2013, 15:42   #557
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,159
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Vakar nevarēju atrast kur esmu iebāzis savu bugaltēriju - ar šitiem vadiem es ar pirms kāda laika cīnijos, bet nu skatos , ka margots jau pa lielam visu ir uzrakstījis

Es sev pārliku spidometru no passat b4 un tad ar šo te čakarējos! beigās pie vainas arī bija U2/1>U1/4 - vienīgais, ko vēl neesmu dabūjis funkcionējošu ir dzeses šķidruma līmeni- lampiņa visu laiku raustās. Kā piedarbinu 5s viss kārtībā un pēc tam sāk mirgot sen gan neesmu pieķēries šai problēmai.
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 11.07.2013, 16:17   #558
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,359
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Uzraksti ko esi samērijis pie motoriņa un 8. relejā... vai releja 3. izejai pienāk aizdedzes plus? un 5. drošinātājā?

Gabarītiem paprovē kas notiek ja pieliek citu slēdzi...(ja ir pieejams)

Tev tahometrs normāli funkcionē?

Cik pie štekera mēriju, tas starp ārējiem vadem ir 12v... Man ir 5 vadu štekeris. Samērīšu un tad atkal gan jau zvanīšu ar tahometru viss kārtība, a ko tāds jautājums?

P.s. jau iepriekšējai corrai bij tas pats, ģenerātoram ir štekeris ar diviem vadem, bet man no pravodkas atnāk tkai viens zils vads uz ģenerātoru...!?
Melnais tagad ir forumā   Citēt
Vecs 11.07.2013, 16:19   #559
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Vakar nevarēju atrast kur esmu iebāzis savu bugaltēriju - ar šitiem vadiem es ar pirms kāda laika cīnijos, bet nu skatos , ka margots jau pa lielam visu ir uzrakstījis

Es sev pārliku spidometru no passat b4 un tad ar šo te čakarējos! beigās pie vainas arī bija U2/1>U1/4 - vienīgais, ko vēl neesmu dabūjis funkcionējošu ir dzeses šķidruma līmeni- lampiņa visu laiku raustās. Kā piedarbinu 5s viss kārtībā un pēc tam sāk mirgot sen gan neesmu pieķēries šai problēmai.

Neesi mēģinājis citu bačoku pielikt? varbūt tajā ir vaina, vai arī tas notika pēc paneļa maiņas?
Vecs 11.07.2013, 21:04   #560
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13

Šķiet ka arī ar šo tiku saskāries... ļoti iespējams ka man vēl būs jārakājas pa tiem vadiem arī otram, tad sarakstīšu kas un kā tika salikts...

☠ tel.29421835
Vecs 11.07.2013, 21:06   #561
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,159
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Neesi mēģinājis citu bačoku pielikt? varbūt tajā ir vaina, vai arī tas notika pēc paneļa maiņas?

nē nē ar veco paneli viss gāja
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 11.07.2013, 21:17   #562
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Cik pie štekera mēriju, tas starp ārējiem vadem ir 12v... Man ir 5 vadu štekeris. Samērīšu un tad atkal gan jau zvanīšu ar tahometru viss kārtība, a ko tāds jautājums?

P.s. jau iepriekšējai corrai bij tas pats, ģenerātoram ir štekeris ar diviem vadem, bet man no pravodkas atnāk tkai viens zils vads uz ģenerātoru...!?

Tāpēc ka, kā izrādās, man nav viss kārtībā ar tahometru... Šis ''dzīvo pats savu dzīvi''... Man visu laiku bija sačakarēts panelis, displeji beikti, tahometrs rādija to kas ienāk pašam prātā... tiku kautkad uzlicis vecā tipa paneli un bija viss ok... vakar ieliku paneli no Ķirša un tahometrs tāpat peld... Signāls pienāk un pienāk tieši tur kur vajag...

☠ tel.29421835
Vecs 11.07.2013, 22:52   #563
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,125
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Tāpēc ka, kā izrādās, man nav viss kārtībā ar tahometru... Šis ''dzīvo pats savu dzīvi''... Man visu laiku bija sačakarēts panelis, displeji beikti, tahometrs rādija to kas ienāk pašam prātā... tiku kautkad uzlicis vecā tipa paneli un bija viss ok... vakar ieliku paneli no Ķirša un tahometrs tāpat peld... Signāls pienāk un pienāk tieši tur kur vajag...
man bija līdzīgs joks, tad tika ielikts relejs spoiles vadiem un tagad tas prikols ir tikai tad kad motor telpā ir dikti karsts un uzsilst relejs..
Vecs 12.07.2013, 09:39   #564
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Vajag vienu lampas korektoru, der salauzti, vajag tikai to gala kubiciņu ar sprostu, kas maucas uz asītes...

PM vai 28358196
Vecs 12.07.2013, 10:54   #565
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Vakar beidzot tika salīmēti stikli

Vispirms samatējam virsmas...
Jā, spoilers jāpārkrāso, aizmirsās azvērt vāku stumjot ārā no garāžas

Uzliekam gumiju, iekšā ir abpusējā lenta, ļoti labi turas klāt, likās jau, ka lips vaļā, bet visu cieņu, stūrus drošībai, lai labāk ieņem savu formu

Tad aplīmēju visas kantes, drošībai, ja nu kkur līme trāpa, vai izpiež ārā, attaukoju ar Novol Silocone Remuver, un nosmērējam ar "grunti", gan kuzavu, gan logu kantes, tā man ieteica logu meistars pie kā pirku līmi

Sākam uzklāt līmi, centos, tā, lai līme izskatītos pēc desas, lai nav plakana uzklāta.

Par kopbildi atcerējos, tikai tad, kad jau bij tumš un iedzīts garažā, bet kopumā, esmu ļoti apmierināts, galvenās sāpe bij par to priekšas logu, bet neko, smuki augšējos stūru, gan ik pa laikam spiedu uz iekšu, lai tā gumija smuki pieguļ, bet viss pārējais, bez problēmām, uz gumijas ir atzīmēs vidus, tur ar galva nav jālauca, kā pareizi notrāpīt, gumija ir garāka, galus nogriežam, viss ir vienā gabalā, kas ļoti atvieglo darbu

Augšas kantīte ar mazliet negribēja piegult, varbūt mazliet par augstu logu ieliku, bet pasildīju ar fēnu, jau palika labāk un drošībai pārlīmēju skoču, lai ieņem formu

Tā lūk man sanāca... cerams ūdens iekšā netecēs

P.s. ar saplaisājušām miglām var iziet TA vai labāk aizlīmēt ar melnu plēvi?
Vecs 12.07.2013, 18:34   #566
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 649
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Es uz skati pateicu, ka man miglās nav spuldzītes un miglas nestrādā. Man domāt, ka var ar saplaisājušām iziet. Saki, ka tāpat jau nestrādā
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 12.07.2013, 19:19   #567
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,148
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Izņem ārā spuldzītes un skati iziesi. Ieliks 1 par saplaisājušiem miglas lukturiem. Man vismaz tā bija. Divus gadus pēc kārtas ļāva līmēt miglas liet, bet trešajā izdomāja, ka tā tomēr tipa nedrīkstot un ielika 1.
Danenbergs tagad ir forumā   Citēt
Vecs 17.07.2013, 09:48   #568
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Kamēr nav atrasta, laba, melna grīda, braukāsim ar to kas ir Tikai izmazgāsim

Pamēģināju aplīmēt griestus ar mākslīgo ādu...

Spainis ar Feirī ūdeni, birste un kaarchers...

Šis process ir visriebīgākais, apakšā ir stiklašķiedra, kura sapūkojas līdzi un visur salien un viss nez...

Pakāru lai šuves mazliet izlīdzinās, bet ne sildot, ne staipot, nedabūju perfekti gludu, vajadzēja uzreiz pēc iegādes sarullēt rullī....

Nav nekas traks, bet ir dažas nianses, kas man ir nepareizi...
1.ādu vajadzēja uzlīmēt uz paralona un tad tikai pie griestiem, sanāca grumbuļaini.... (galvenais, ka ziniāju šo faktu)
2.šo līmi nepērciet, ļoti slikta, nemaz negrib lipt klāt...

šis proces bij vairāk, kā pašīzglītošanās...

Corrai pirmais lietus...

Tie nav CCFL....

Vecs 17.07.2013, 09:50   #569
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

No elektrības problēmām palicis ir...

1.ģenerātora lampiņa nedeg...
2.rokas bremzes lamppiņa nedeg...

A tā jau pamazām sāku krāmēt salonu kopā.... vēl tikai ar krēsliem jātiek galā...
Vecs 17.07.2013, 10:23   #570
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
No elektrības problēmām palicis ir...

1.ģenerātora lampiņa nedeg...
2.rokas bremzes lamppiņa nedeg...

A tā jau pamazām sāku krāmēt salonu kopā.... vēl tikai ar krēsliem jātiek galā...

Pārbaudi ar testeri vai tiešām pats slēdzis pie ručņika strādā... vai arī norauj nost abus un paeksperimentē, vai tiešām saliekot-nesaliekot kopā neparādās... paskati L/06...

☠ tel.29421835
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:37.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club