The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 26.06.2018, 23:47   #46
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeletonLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.10.2015
Dzinējs: 1.8 G60 / VR6
Ziņas: 33
MrSkeleton .Neitrāls
Noklusējot

Četros no rīta sēžot nomodā, iedomājos nedaudz palabot pēdējo ierakstu.

Iemetu rakstu Vortexā, un dabūju dažas atbildes atpakaļ.
Pēc tam personīgi sazinājos ar vienu forumistu un izrunājāmies par rādijumiem vadības blokā. Īsumā skaidrojot - tur bija vairākas komponentes izdegušas, kuras tā nevarēju pateikt.

Sirsnīgs Paldies ASRock, par vadības bloku un vadiem. Tagad man vismaz ir ar ko strādāt.

Pēdējo reizi rediģēts MrSkeleton, 09.07.2018 plkst 07:26.
MrSkeleton nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2018, 07:21   #47
MrSkeleton
Jauniņais

MrSkeletonLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.10.2015
Dzinējs: 1.8 G60 / VR6
Ziņas: 33
MrSkeleton .Neitrāls
Jautri

Nenozīmīgs Update:

Pēdējos divus vakarus pavadīju pētot shēmas priekš vadiem, un secināju, ka diezgan vienkārši viss iet kopā.
Paralēli centos no abiem vadības blokiem uztaisīt vienu - sauciet mani par perfekcionistu, bet man nepatika tas kā viņš izskatījās (biku mētāts pa zemi).

1)Abiem vadības blokiem bija tā pati problēma.

1.1) Divas no četrām skrūvēm izdomāja palikt uz vietas, un vairs nekustēties,
1.2) Un tas, ka abiem bija stock čips Drīz to vajadzēs labot.

Pēc izskata neviens neko nepateiks, ka es pat pieskāros vadības blokam.

2)Par vadības vadiem bija nedaudz savādāks stāsts. Tā vadība, ko es mēģināju no sākuma sataisīt bija ar vairāk problēmām nekā pats vēlētos.

Pa cik man tagad vēl ir divas vadības sistēmas, ar kurām varu spēlēties, iedomājos, ka varu kaut ko sastiķēt kopā. Gaidu daudz kritikas par maniem lodējumiem.

2.1) Vadība, kas nāca līdzi ar manu Vr6 bija nedaudz bēdīgā stāvoklī, tāpēc sāku ar vecās izolentas cirpšanu. Beigās paliku ar nelielu 26 gadus vecu Corrado vēstures kalniņu.

2.2) Palika vien pliki vadi, kas deva iespēju visu apskatīt tuvāk. Štekeri, kas bija salauzti vai oksidējušies, tika izcirpti.
Ar sarkano izolenti atzīmēju vietas, kur vados bija nosacīti defekti - plaisas, griezumi, trūkstoši štekeri, u.c sīkumi.

2.3) Kad viss izskatījās gatavs, nolēmu satīt vadību ar jaunu auduma lentu. Tikai pēc tam man pieleca, ka neuzņēmu nevienu bildi kā viņa bija iepriekš salikta kopā .
Izmeklējos forumos un beigās neko neatradu. Un tad trāpījās viens sludinājums EBay, kur smuki izklāja visu vadību.
Rezultātu es nesauktu par ideālu, bet vismaz pacentos, lai nebūtu turpmāk problēmas ar vadiem.

3) Gribētos dzirdēt kā izskatās, un vai es neesmu kaut ko palaidis garām. Kritiku vienmēr novērtēju.
MrSkeleton nav forumā   Citēt
Vecs 13.07.2018, 01:11   #48
ASRock
Jauniņais

Reģistrācija: 21.06.2011
Ziņas: 46
ASRock .Neitrāls
Noklusējot

man vienam liekas ka uz holla deveju 2 vadi tikai?
ASRock nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 02:13.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club