The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 24.08.2017, 23:25   #1651
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,082
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Redzēts Dony ? iekš e46

pie Maximax, Vienības gatvē
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2017, 01:04   #1652
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Mans Ex auto
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2017, 10:26   #1653
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man jau tā arī likās

Kas jūsu ģimenē tagad par auto ?
Vecs 25.08.2017, 10:51   #1654
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Redzēts Dony ? iekš e46

pie Maximax, Vienības gatvē
bija tāda lieta
japareizi saliku bildes kopā, tad jūs arī izmantojat ziepniekkalna īsceļus, un slepenās takas
Vecs 25.08.2017, 18:13   #1655
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
bija tāda lieta
japareizi saliku bildes kopā, tad jūs arī izmantojat ziepniekkalna īsceļus, un slepenās takas
Citādāk uz šosejas netikt Nepatīk stāvēt korķī
Vecs 26.08.2017, 00:09   #1656
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man jau tā arī likās

Kas jūsu ģimenē tagad par auto ?
Man ir šāds

Kristīnei e46

Pēdējo reizi rediģēts Menn, 27.08.2017 plkst 21:39.
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 03.09.2017, 17:31   #1657
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.01.2007
Dzinējs: E91 335d LCI
Ziņas: 387
Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Vakar Saulkrastu statoil 9 vakarā corrado bij piebraucis uzpildities. Es pats biju ar bmw e46 uniti
Vecs 04.09.2017, 10:42   #1658
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Citādāk uz šosejas netikt Nepatīk stāvēt korķī
tas ir labs gan no rīta gan vakarā
Vecs 20.09.2017, 01:05   #1659
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Šķiet, ka šovakar ap kādiem 19:20 vienības gatves maksimā manīts Ilgmārs un Nika, centās salauzt pašapkalpošanās kasi
Vecs 20.09.2017, 15:19   #1660
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Šķiet, ka šovakar ap kādiem 19:20 vienības gatves maksimā manīts Ilgmārs un Nika, centās salauzt pašapkalpošanās kasi

Aga, bijam, lauzam
Vecs 22.09.2017, 10:36   #1661
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

vakar vakarā pavizināju Holo ar kundzi
šorīt, no apvedceļa līdz rīgai braucu pa priekšu kaut kādam sālāt lapu zaļam scirocco, kaut ko tur lēnām uz 90 kūlās pēc tam kaut kur zepā atkal viņu redzēju, bija atvēris kapotu, domāju apstāties iedot eļļu, lai pielej sapratu, ka man nav eļļas un viņš tā pat jau taisīja kapotu ciet pēc tam facebook redzēju bildi, ka tas pats zaļais auto ir uz VTA aizdzīts laikam jau pats kluba prezidents
Vecs 22.09.2017, 23:32   #1662
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
vakar vakarā pavizināju Holo ar kundzi
šorīt, no apvedceļa līdz rīgai braucu pa priekšu kaut kādam sālāt lapu zaļam scirocco, kaut ko tur lēnām uz 90 kūlās pēc tam kaut kur zepā atkal viņu redzēju, bija atvēris kapotu, domāju apstāties iedot eļļu, lai pielej sapratu, ka man nav eļļas un viņš tā pat jau taisīja kapotu ciet pēc tam facebook redzēju bildi, ka tas pats zaļais auto ir uz VTA aizdzīts laikam jau pats kluba prezidents

Tagad vakarā braucot mājās, man arī kaut kāds zaļš scirocco zem riteņiem maisījies visu ceļu bremzēja pirms katras šuves uz ceļa, atstāta akmentiņa un nomesta beņčika šķiet viņš ganās uz Jelgavas šosejas un tālāk netiek
Vecs 22.09.2017, 23:55   #1663
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Eu, nu nevajag, jā

No rīta, vienīgais ko es redzēju - bija T devējs !

Scirocco ļoti nepatika ka viņu neviens, visu vasaru nav kustinājis un jau pirmā sastregumā pirms izbraukt uz šosejas no Olaines, Scirocco izdomaja ka vajag uzvarīties, t celās lidz 115 grādiem, bet tad es tiku no korķa ārā un dzesējos ar vēju Nezinu kapēc viņš tā izdarīja, bet es biju ļoti noraizējies, līdz Zepnieklanā tomēr pieturēju lai pārbaudīt, vai griežās radiatora ventilātors.

Kad ieraudzīju ka griežās, kapots ciet un aiziet uz CSDD

Par vakaru, es vienkāršu negribēju saķēpāt, tiko nopucētu auto
Vecs 22.09.2017, 23:57   #1664
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Menn
Man ir šāds

Kristīnei e46

Liels autoparks un liela mašīna Kā ir ar džipiņu braukt ?
Vecs 26.09.2017, 16:49   #1665
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,900
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Mūkusalas propkās ap 12iem vr6 Corrado
Raimlee nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 6 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 6)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 17:18.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club