The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 19.04.2007, 12:19   #31
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,096
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no edzojum
kas tad tur sokeejos?? ceru ka paspeesu paarkraasot, iziet ta un noseedinaat liidz kluba tusinjam
Tas arī šoke, pardot audi lai paspētu līdz kluba salodojumam sataisīt scirocco Vel viens "trakais" Laipni lūgts musu klubiņa
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 19.04.2007, 14:09   #32
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.02.2006
Dzinējs: G60
Ziņas: 314
edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

gribeeju pajautaat mos kaads no jums zin. es nomainiju spidometra trosiiti uzliku no 1.8 un man negriezas spidometrs vareetu buut ka spidometrs sacaareets vai trose neder?
edzojum nav forumā   Citēt
Vecs 19.04.2007, 14:12   #33
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no edzojum
gribeeju pajautaat mos kaads no jums zin. es nomainiju spidometra trosiiti uzliku no 1.8 un man negriezas spidometrs vareetu buut ka spidometrs sacaareets vai trose neder?
vai nav labi uzlikts
vai spidometrs sačakarets

otru var parbaudiit, neliekot spido... pabrauc, redzēs vai griežas trosiite vai ne
Vecs 19.04.2007, 14:16   #34
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
vai nav labi uzlikts
vai spidometrs sačakarets

otru var parbaudiit, neliekot spido... pabrauc, redzēs vai griežas trosiite vai ne
okey paarbaudiisu.
Vecs 19.04.2007, 16:10   #35
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,831
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

A pie trosītes tajā galā kas liekas kārbā zobrats ir uzlikts? Man nebija un spidometrs nerādija!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 19.04.2007, 16:18   #36
Rihard

Ziņas: n/a
Noklusējot

jaa, tas ir viens no variantiem. man mazliet cits jautaajums, bet par liidziigu teemu. laiku pa laikam pazuud tahometrs... peedeejaa laikaa jau pavisam biezhi pazuud. kur mekleet vainu? spidometraa vai kur citur? (scirocco 16v)
  Citēt
Vecs 20.04.2007, 13:50   #37
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2006
Dzinējs: 1.8 16V KR
Ziņas: 1,054
Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Nightwing
jaa, tas ir viens no variantiem. man mazliet cits jautaajums, bet par liidziigu teemu. laiku pa laikam pazuud tahometrs... peedeejaa laikaa jau pavisam biezhi pazuud. kur mekleet vainu? spidometraa vai kur citur? (scirocco 16v)

Bija man taada vaina, ka no riitiem, jeb kad pielaizh, tad tahinsh tjip taa kaa iekjeeries, bet, kad maigi piesit pie panelja, tad aizgaaja. Tagad peedeejaa laikaa neeesmu maniijis vairs sho probleemu, bet vispirms jau paarbaudi vai vadinji ir vietaa un nav noluuzushi!
Bebris nav forumā   Citēt
Vecs 20.04.2007, 20:05   #38
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no edzojum
zin ko izdari izņem to torosīti no kārbas uz ar sgrizni pārbauti kur it tāda bedrīte kur viņai jājiet iekšā no man arī šitā ir gadijies!!
Vecs 24.04.2007, 10:55   #39
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Agnisr
ak dies, tur noteikti nav stock atsperes, nu reaals dzips!
wot wot izstaas peec off road mobīļa!!!
Vecs 26.04.2007, 23:58   #40
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

riktiigi patiikami palasiit kaa cilveeks ciinaas! pats esmu identiskaa situaacijaa >> ir ceriiba liidz salidojienam sakraasot, noseedinaat un sareguleet (veel miljons darbi terminjaa neiekljaujas, diemzheel )

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 27.04.2007, 00:06   #41
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
riktiigi patiikami palasiit kaa cilveeks ciinaas! pats esmu identiskaa situaacijaa >> ir ceriiba liidz salidojienam sakraasot, noseedinaat un sareguleet (veel miljons darbi terminjaa neiekljaujas, diemzheel )
Moš ari uztaisi topiku,
Vecs 27.04.2007, 01:23   #42
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

pameegjinaashu

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2007, 16:31   #43
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Noklusējot

sito var nonjemt? un ja var tad ir iespeeja nopirkt jaunu?
Vecs 29.04.2007, 03:10   #44
Siraks
Jauniņais

SiraksLietotāja bilde

Dzinējs: 1.8i 8V
Ziņas: 89
Siraks .Drīz kļūs pazīstams Siraks .Drīz kļūs pazīstams Siraks .Drīz kļūs pazīstams Siraks .Drīz kļūs pazīstams Siraks .Drīz kļūs pazīstams Siraks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Var uzlikt no jebkura cita VW vai Audi visiem vienadas. Nem lielo gaazes atsleegu iisti neatceros laikam 34 vai lielaaku un skruuvee nost.
Siraks nav forumā   Citēt
Vecs 29.04.2007, 03:51   #45
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,831
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Nah tadas detalas pirkt jaunas? Praktiski jebkura srota atrodci lietotu un aizmirsti par tadu problemu!
Eddza nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:32.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club