The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 20.09.2012, 14:19   #106
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
es arī par 333 un šašliku.!

varbūt karogā vajag iekļaut arī kādu šašlika gabaliņu, jo visi mīl karlix onkuļa šašliku, tāat kā mīl savus auto.!
Vecs 20.09.2012, 14:44   #107
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no evucite
Tad aiz mūsu kolonas skriers bārs ar suņiem šiem arī šašliks garšo

Tiešam varetu apvienot to šašlika cepšanu ar 333 trasi, vienīgais nezinu vai labāk to darīt vēl septembrī, jeb jau oktorbī. Ka tur ir ar laika prognozēm uz septembru?
Vecs 20.09.2012, 14:49   #108
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA

Tiešam varetu apvienot to šašlika cepšanu ar 333 trasi, vienīgais nezinu vai labāk to darīt vēl septembrī, jeb jau oktorbī. Ka tur ir ar laika prognozēm uz septembru?
var oktobra sakumu
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2012, 14:58   #109
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Es domāju, ka varētu šo veikt 13 oktobrī. Sākumā trase (nav obligāti 333), pēc tam pasēdēšana ar šašķika made by Karlix cepšanu!
Šis neder?
Vecs 20.09.2012, 15:18   #110
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Šis neder?

Principā der, tik nevar tik tālu laika apstakļus prognozēt

Tad trasi nerezervēšu, brauksim spontāni
Vecs 20.09.2012, 15:31   #111
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Principā der, tik nevar tik tālu laika apstakļus prognozēt

Tad trasi nerezervēšu, brauksim spontāni
Varbūt uzliekam uz balsošanu?

P.S. citā sadaļa.
Vecs 20.09.2012, 19:15   #112
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Margot,ko tu tādu esi devis Rocco klubam?
Cilvēki draudzīgi dzīvo,pa šiem gadiem man pat prātā nebij ienācis,ka Corrado ir kas atsevišķš un svešs.
Te pēkšņi viss ir slikti.
No malas izskatās pēc čīkstēšanas.
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2012, 23:50   #113
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Baismīgas sarunas. Brr..
Kurš ir un kurš nav devis klubam..? Es neesmu devis. Es tikai ņemu. Tāpat kā liela daļa no šejieniešiem. Lasu forumu, cienu kluba vadību, novērtēju iegūtos draugus. Labus draugus.

Starpcitu, gan jau kāds atcerēsies, kā es pats laiku atpakaļ ņēmos, ka vajag jaunu - citu logo un pat zīmēju kaut ko. Un? Kam tas viss? mašīnas logā tak var ielīmēt da jebko. Kaut vai 13esī skaidrā uzlīmi..

Karoč, paiet laiks un par visām, atvainojos, sūda uzlīmēm un karogiem svarīgāks kļūst daudz kas cits

P.s. 2 nedēļas atpakaļ iegādājos lielu un jaudīgu BMW Šis forums man vairs nav saistošs , bet Karlixa sašliku garām nelaidīšu, ja būs tāda iespēja

Ā, jā.. Karlix toč ir baigi labs vecis! Nē nopietni

Karoč, jaunatne - atslābstat ar saviem karogiem un ambīcijām!

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2012, 00:02   #114
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA

vienīgais ka šonedēļ ir biķernieki, nākam nedēļ ir autosprints, būtībā septembris jau aizņemts visiem, tad laikam labāk būtu uz oktobri.

un ja ir oktobrī, tad neviens nevarēs teikt ka nebūs dēl tā ka nebija laicīgi saplānots.
Vecs 21.09.2012, 02:45   #115
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nika... arii es atvainojos, bet es Tiešaam noveerteeju to darbu ko esat padarijuši, šeit nav daudzi kas to speetu padariit labaak-ja vispaar ir... Tas ko rakstiju-tika rakstiits ar humora pieskaņu, vevis kaa šausmiigaakais paarmetums... kuraa vietaa es mineeju kautko aplamu un nepatiesu? nevienu pašu vaardu neesmu mineejis ka kautkas no Paveiktaa ir izdariits slikti... Jaa, iepriekš arii es atļaavos nedaudz ''uzvilkties'' -ne es biju tas kas tik asi saaka uzsveert ka Corraadisti šeit ir ciemiņi... -gribeeju tikai uzzinaat Kaapeec Negribat sakaartot lietas taa lai klubi tiktu oficiaali apvienoti
(kas dabaa jau sen ir noticis- domaajams neatgriezeniski, kas protams ir ļoooti labi )
un šaadaa veidaa liidziigi insidenti turpmaak atkristu? Kaa vieniigais iemesls patreiz ir manaams tikai Milzu lepnums kas to neļauj-varbuut arii kļuudos... taapeec arii luudzu cilveeciigu izskaidrojumu...
Ievelkot elpu varu teikt-
1) Ir dažas lietas ko esmu darijis, darijis tikai aiz cieņas un taadeeļ ka noveerteeju juusu padariito, bet tas nav tas kas man te buutu baigi jaapiemin... Ir lietas kuras pagaidaam ir tikai ideju liimenii... Bet nu vispaar esmu sniedzis gandriiz tikpat daudz cik lielaakaa daļa šeit miitošie- kaa Corrado taa arii Scirocco iipašnieki -gandriiz neko... (uzticeesiet man kautko kas buus manos speekos-izdariišu, nav probleemu) Atļaušos piebilst ka neesmu izmantojis nevienu juusu sadarbiibas partneru atlaidi vai kaadus citus labumus... Vieniigais veertiigaakais ko no šejienes esmu ņeemis ir informatiiva paliidziiba un jautra interesanta kompaanija...-un to vienmeer esmu centies atliidzinaat, peec savaam iespeejaam...
2) Nezinu kaa riikotos tad pirmsaakumos un nav arii zinaams vai un kaa pastaaveetu Scirocco Clubs, ja juus tad visus nesapulceetu vienaa bariņaa , bet tagadeejaas situaacijas manu riiciibas plaanu var noprast no iepriekš rakstiitaa...
3) Mans uzskats...- No vecajiem Coraadistiem -Paarsvaraa- pretenziju, paarmetumu un citaadu protestu nav taapeec ka viņi ir iegaajuši ''Rutiinaa'' - tie tiek vienkaarši nokluseeti... taapeec ka ir sapratuši to ka negrib kašķeeties un uzklausiit paarmetumus, taapeec ka negrib paši iesaakt kautko jaunu vai arii uzskata/ir sapratuši ka tas taapat neizdosies... vieglaak ir dziivot taa kaa ir, nevis taa kaa gribeetos... utt. utjp. A jaunam kadram dullums galvaa... ir jauni uzskati, jaunas idejas un tad nu ir izrietošaas sekas...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2012, 02:48   #116
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Menn
Margot,ko tu tādu esi devis Rocco klubam?
Cilvēki draudzīgi dzīvo,pa šiem gadiem man pat prātā nebij ienācis,ka Corrado ir kas atsevišķš un svešs.
Te pēkšņi viss ir slikti.
No malas izskatās pēc čīkstēšanas.
Nu a kas man ir jaadod? Un ko pats esi devis?
No malas izskataas ka neesi pat iedziļinaajies faktos...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2012, 08:11   #117
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
Baismīgas sarunas. Brr..
Kurš ir un kurš nav devis klubam..? Es neesmu devis. Es tikai ņemu. Tāpat kā liela daļa no šejieniešiem. Lasu forumu, cienu kluba vadību, novērtēju iegūtos draugus. Labus draugus.

Starpcitu, gan jau kāds atcerēsies, kā es pats laiku atpakaļ ņēmos, ka vajag jaunu - citu logo un pat zīmēju kaut ko. Un? Kam tas viss? mašīnas logā tak var ielīmēt da jebko. Kaut vai 13esī skaidrā uzlīmi..

Karoč, paiet laiks un par visām, atvainojos, sūda uzlīmēm un karogiem svarīgāks kļūst daudz kas cits

P.s. 2 nedēļas atpakaļ iegādājos lielu un jaudīgu BMW Šis forums man vairs nav saistošs , bet Karlixa sašliku garām nelaidīšu, ja būs tāda iespēja

Ā, jā.. Karlix toč ir baigi labs vecis! Nē nopietni

Karoč, jaunatne - atslābstat ar saviem karogiem un ambīcijām!

Tu kļūdies. Nezinu kā pārējiem auto klubiem, bet šo veidojam pec bartera principa. Te neiet runa par naudu, nekād nebija mērķis gūt finansiālo labumu, nauda te apgrozas minimāli, tikai tik cik vajag teiksim klubam iztikas minimumam. Izskatas Jūs parpratāt par to "devis", nav tē, ka katrs no Jums kaut ko tieša nozīme ir atnesis, iedevis ar to bija domātas nemateriālas vērtības Tas, kas nav izmērams naudas izteiksme, tas, ko nevar nopirkt Atkartošos, katrs no Jums ir kaut ko devs klubam. Arī tu Kaspar

Un sadraudzējamies mēs visi ļoti vienkarša iemesla dēļ, te nav neviena, kurš tikai ņemtu, tādi cilvēki ātri pazūd no mūsu pulciņa, paši pa sevim atsijājas

Margot, īstenība arī tu esi ar šo-to padalījies, savadāk tu pats te nepaliktu, tev būtu te viss vienaldzīgs un neinteresants Nebūtu intereses nākt uz šejieni.

P.S. atbildot uz šo
...Karoč, paiet laiks un par visām, atvainojos, sūda uzlīmēm un karogiem svarīgāks kļūst daudz kas cits ....

Piekrītu, bet te runa iet konkreti par klubu varbūt te ir tikai principi ar to logo, bet tam ir savs priekšstasts, šis nav vienkaršs zīmējums, tie ir kluba pirmssākumi utt utt, negribu gari gari rakstīt
Vecs 21.09.2012, 08:21   #118
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
3) Mans uzskats...- No vecajiem Coraadistiem -Paarsvaraa- pretenziju, paarmetumu un citaadu protestu nav taapeec ka viņi ir iegaajuši ''Rutiinaa'' - tie tiek vienkaarši nokluseeti... taapeec ka ir sapratuši to ka negrib kašķeeties un uzklausiit paarmetumus, taapeec ka negrib paši iesaakt kautko jaunu vai arii uzskata/ir sapratuši ka tas taapat neizdosies... vieglaak ir dziivot taa kaa ir, nevis taa kaa gribeetos... utt.
Un ko , tavuprāt, tagad vajag izdarīt, lai šo situāciju labot ?
Vecs 21.09.2012, 08:48   #119
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Nu a kas man ir jaadod? Un ko pats esi devis?
No malas izskataas ka neesi pat iedziļinaajies faktos...
Ar nieri pietiks
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2012, 08:55   #120
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Nu beidzam taču kašķi, esam taču vienojušiet par to ka turpmāk šo jautājumu var apspriedelēt pie Karlixa šašlika gabaliņa, tad runa būs 200 reizes pozitīvākā.

Viss taču ir kārtībā

pieņēmsim vienu reizi par visām reizēm:

Mēs corradisti ir "Corrado team" klubs ir un paliek Scirocco, viss ir ļoti labi un pareizi, es piemērām priekš sevis esmu nolēmis ka, CORRADO NAV SCIROCCO PĒCTECIS VINŠ IR CORRADO, tāpēc arī nevajag apvienot divas dažādas lietas, man patik corrado un viss. Mēs atnācam scirocco kluba paspārnē un tur ļoti labo jūtamies, nevajag mainīt bībeli.

Galū galā es nesaprotu strīda jēgu, ja strīda avots bija karodziņš tad, ir tak atļauts papildināt esošo karogu ar corrado uzrakstu tieši corrado ovneriem, viss lieta ir izbeigta! Ir jāpiēņēm kādiem tiem karodziņiem ir jāizskatās un CORRADISTIEM PAŠIEM IR JĀSAORGANIZĒJĀS UN JĀPASŪTA KARODZIŅUS nevis uzspiest to darīt Nikai un Ilgmāram.

Margots mes visi (corradisti un sciroccisti) arī tevi mīlam!! viss ir kārtībā! tad kad corrado īpatsvars klubābūs 50/50 ar scirocco tad var būt runas par atsevišķo karogu vai pat klubu, bet mēs tam neesam gatavi!!!! Un lielākai daļai tāpat ir jau labi kā ir klubs!

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 21:24.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club