The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 20.09.2012, 10:10   #91
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Es pats kādreiz gribeju uzņemties corrado cluba vadību, bet galu galā, bija tāds rezultāts ka atsaucība vispār veidot klubu vai kautko līdzīgu, vai kaut vai dzīvības pazīmes corrado.lv forumā neatgrieziniski tiecās uz "0". Tad es šai idējai atmetu ar roku. Pēc tam es pievienojos vw-club.lv, arī tajā corrado īpašnieki praktiski nav, vienīga māja kur mani pieņēma un kur kautkas notiek corrado ziņā, tas ir scirocco.lv par ko liels paldies klubam, un tā dibinātājiem.

atbildu uz Nikas jautājumiem:

1. Neko neesmu devis klubam no savas puses
2. ir tā kā ir un neko mainīt visticamāk kā nevares, izšķīda corrado clubs, nevis scirocco

P.S. tad kad mēs bijas sanktpeterburgā, krievi stāstījuši ka viņiem ir tieši otradi, corrado clubs rulle, bet scirocco kautkā neturās kopā, laikam tā ir vienkarši realitāte un ar to ir jasamierinās!

PEACE!

īstenībā man jau ir divi karodziņi un citus nemaz nevajag vajag tikai jauno kātiņu pasūtīt par jauno atkal būs jāmaksa, labāk es biedra naudu samaksāšu

P.S.S. Karliks tiešam ir labs cilveks, piekrītu pa visiem 100% pat 200%

bet būtu forši kautkad šogad apēst kadu miera šašlika gabaliņu made by Karliks kāda pasakumā, un tur mēs varētu padiskutēt kas un kā
Vecs 20.09.2012, 10:22   #92
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA

Ceru, ka nevienu stipri neaizvainoju, ja tā, tad iepriekš atvainojos vienkarši, manai pacietībai arī robežas
Neko taadu par ko apvainoties neesi pateikusi (vismaz aatrumaa nepamaniju )... Es taču necenšos nokaitinaat un Uzvilkt... (gribu parakt kameer laapsta pie rokas- lai peectam miers) esam pieauguši cilveeki un varam taču normaali paarrunaat un atrisinaat interesoojošaas lietas... Es iisti neizprotu šo to un taadeeļ jautaaju... jautaaju Aciis, nevis aiz muguras kautko ļerinu... Piedod, bet arii šoreiz no Tevis rakstiitaa, atbildi uz intereseejošo neatradu...
(Atbildes un Siikaak no manis vakaraa...)

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2012, 10:26   #93
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jopcik! Ko tad es esmu nogrēkojies, ka mani par labu cilvēku sauc?

Bet ja nopietni runājam - uz kuru datumu šašliku vajag?
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2012, 10:32   #94
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix

Hmm, njam-njam-njam, kaut vai šovakar
Vecs 20.09.2012, 10:42   #95
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
...
atbildu uz Nikas jautājumiem:

1. Neko neesmu devis klubam no savas puses....
Lai šo situāciju izrunāt līdz galam, saprot, te jāruna faktiski par katru cilvēku atsevišķi. Šis jautājums vairāk bija vērsts Margotam un Grinizz (kurš šo visu ir iesācis).
Rom4ik, nav jau tā, ka tu neko neesi iedevis klubam, tas pats tehniski-infomatīvais atbalsts arī ir svarīgs un nepieciešams. Ja tā paskatīties uz corradistiem, katrs pa bišķinam ir kaut ko ienesis klubā, bet 90% corrado īpašnieku atnāca jau uz Scirocco klubu, nevis pārnāca no Corrado kluba, daži scirocco īpašnieki (fani) vnk neatradot scirocco, nopirkuši corrado.

Visi Jūs esat svarīgi un dārgi, par šo laiku Jūs palikāt kā neatņemama sastavdaļa no mūsu pulciņa. Vispār , ja godīgi, mums te salasijas ļoti labs un stiprs draugu pulciņš un pakapeniski paliek vienalga ar ko cilvēks pārvietojas ( reāls piemērs Runcha, Emsy un Cobra) Es ilgi ignorēju šo provokāciju, bet šoreiz Margots pāršavis pāri stipai, uzvilkos Cenšamies, centamies un tomēr kaut ko darījām, bet par to dabūjām tik pārmetumus
Īstenība, no pārbaudītiem un veciem Corradistiem pārmetumus nedzirdēju, pārsvara kritizē jauniņie Tā nu ir ar mums sievietēm, esam emocionālas butnes
Vecs 20.09.2012, 10:48   #96
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix

vot tā ir pareizā runa jāsāk runāt par sezonas noslēguma tusiņu ar Karliksa šašlikiem
Vecs 20.09.2012, 11:12   #97
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Te nu gan iet augstos toņos
bet faktiski, vadība taču ir viena un tā ir scirocco kluba vadība. samērā nu jau zināma kluba tomēr. Bet arī par corrado nevajadzētu aizmirst, tapēc esmu par vienu no Nikas piedāvātajiem variantiem karodziņu stilam. Šķiet ka vislabāk patika ar CORRADO team augšpusē.
Vaitad ar to nevienam nepietiek??? taču visi jau te vairāk vai mazāk ir sadraudzējušies un nav jēga vairs nodalīt vienus no otriem! un kur man palikt??? ja man velarvien nav bijis neviens no šiem auto, kaut arī abus vēlētos!!

tapēc tomēr es būšu par KArlix variantu - ēdam šašlikus
Vecs 20.09.2012, 12:15   #98
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
vot tā ir pareizā runa jāsāk runāt par sezonas noslēguma tusiņu ar Karliksa šašlikiem

Es domāju ka varētu šo veikt 13 oktobrī. Sākumā trase (nav obligāti 333), pēc tam pasēdēšana ar šašķika made by Karlix cepšanu!
Vecs 20.09.2012, 12:19   #99
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es pievienojos pie šašlika varianta
Vecs 20.09.2012, 12:33   #100
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Vecs 20.09.2012, 12:58   #101
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Es personiigi miilu abus VW modeljus un esmu pagodinaats ar iespeeju buut piederiigs scirocco klubam... sho daudzo gadu laikaa kopsh es te esmu es nekad neesmu iesprindzis par scirocco un corrado sadalijumu shajaa klubaa, man tas nav svariigi, svariigi man ir cilveeki ar kuriem shie daudzie gadi ir pavadiiti kopaa un kurus es saucu par saviem draugiem.... Liels jums paldies.
P.S Kad edam sashliku?
Vecs 20.09.2012, 13:15   #102
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
Es personiigi miilu abus VW modeljus un esmu pagodinaats ar iespeeju buut piederiigs scirocco klubam... sho daudzo gadu laikaa kopsh es te esmu es nekad neesmu iesprindzis par scirocco un corrado sadalijumu shajaa klubaa, man tas nav svariigi, svariigi man ir cilveeki ar kuriem shie daudzie gadi ir pavadiiti kopaa un kurus es saucu par saviem draugiem.... Liels jums paldies.
P.S Kad edam sashliku?
Viedi vardi
Vecs 20.09.2012, 13:46   #103
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Es ar pievienojos šašlika gribētājiem!
Students nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2012, 14:04   #104
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jūtu ka būs jāpaņem garāki iesmi
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2012, 14:06   #105
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es arī par 333 un šašliku.!

varbūt karogā vajag iekļaut arī kādu šašlika gabaliņu, jo visi mīl karlix onkuļa šašliku, tāat kā mīl savus auto.!

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 20:38.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club