The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 19.10.2011, 09:54   #16
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Un šodien pie RTK melnā corra.
Viņš 7dien bija atbraucis uz skolas gonku, iekšā tiešām ir G60 viņš jau saka ka kompresors pūš, bet tikai kk galīgi neiet Tākā diez vai tur kk pūš
Vecs 19.10.2011, 18:31   #17
Baizelis
Lietotājs

BaizelisLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2010
Dzinējs: opozīts
Ziņas: 249
Baizelis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
tu jau vispaar lepns pagaaji man garaam Dominas staavietaa pat nepasveicinaaji un jaa staavvietaas man ar patiik gaazeet baigi labaa skanja
Kurš ta tu biji?? Es jūs pēc sejām vel nepazīstu Nu ja tagad mani manīsi tad bļauj, jo izbraucot caur stāvvietu ausis bisk aizliek
Baizelis nav forumā   Citēt
Vecs 19.10.2011, 19:06   #18
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Pirms kādas stundas pa Elizabetes ielu klusi aiztrauca sarkans Corrado HH-1419
Students nav forumā   Citēt
Vecs 19.10.2011, 19:29   #19
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

pirms kadas h uz saharova lubanas maniita peleeka cora
Vecs 19.10.2011, 23:30   #20
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

runcha, cobra un emsy..kapitāli patraucējām ar emsy pārējiem abiem pastrādāt

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 19.10.2011, 23:38   #21
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

šodien nedaudz pēc 18.00 čiekurkalnā redzēju pelēcīgu tādu kā smilšu krāsas scirocco ar melnu spoeilerējumu un to mazo dubulto spoileri, nummurs sākās ar CK - **** un pie ctūres bij kaut kāds čalis ar drediem.
Vecs 20.10.2011, 00:16   #22
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no juraans
runcha, cobra un emsy..kapitāli patraucējām ar emsy pārējiem abiem pastrādāt
+1
Vecs 20.10.2011, 01:14   #23
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Baizelis
Kurš ta tu biji?? Es jūs pēc sejām vel nepazīstu Nu ja tagad mani manīsi tad bļauj, jo izbraucot caur stāvvietu ausis bisk aizliek
cipruss bija ar tumši zaļu Audi b3 ar SKAĻU IZPŪĒJU
Vecs 20.10.2011, 11:46   #24
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Baizelis
es biju ar tumshi zalju quattro
Vecs 20.10.2011, 22:30   #25
Baizelis
Lietotājs

BaizelisLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2010
Dzinējs: opozīts
Ziņas: 249
Baizelis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
es biju ar tumshi zalju quattro

Jap tagad atceros, veel pa nobrauktuvi bisk atvilki
Baizelis nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2011, 09:23   #26
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Šorīt Jelgavā pie Tehniskās fakultātes manīts stāvam ex qwerty corrado
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2011, 10:18   #27
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Pirms kādas stundas zaļš Corrado FB-9790 pa Bruņinieku ielu ripinājās
Vecs 22.10.2011, 22:56   #28
vilnis29
Jauniņais

vilnis29Lietotāja bilde

Reģistrācija: 09.10.2010
Dzinējs: 3.0l Turbo 7M-GTE
Ziņas: 29
vilnis29 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no cipruss
tu jau vispaar lepns pagaaji man garaam Dominas staavietaa pat nepasveicinaaji un jaa staavvietaas man ar patiik gaazeet baigi labaa skanja

es jau vinam meeginaaju ieskaidrot ka tu esi no foruma, bet vinjs mani neklausa jau nekad

vilnis29 nav forumā   Citēt
Vecs 23.10.2011, 01:11   #29
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

nu jau vakar 17:10 gaišas krāsas Scirocco (visticamāk pelēks) nospiegots nogriežamies uz Olaini. Laikam jau pie priekšnieka bij ciemiņi
Vecs 23.10.2011, 08:23   #30
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
nu jau vakar 17:10 gaišas krāsas Scirocco (visticamāk pelēks) nospiegots nogriežamies uz Olaini. Laikam jau pie priekšnieka bij ciemiņi
tas bija Tinkijs, vietējais

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:18.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club