The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 06.07.2009, 20:55   #1
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.06.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 631
Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties
Noklusējot Drag'a Scirocco GTII STI

Tā kā no šodienas manā īpašumā ir nonācis tumši zils 92.gada Rocco ar 1.8 dvēselīti.

Un man ir radies jkautājums vai tas ir parastais 1.8 katalizātora motors ar 95 Zs?

Vienkārši visi tie vadu kamoli man liek domāt, ka kaut kas te nav "tīrs"

Pēdējo reizi rediģēts Vanags, 04.05.2010 plkst 12:47.
Vanags nav forumā   Citēt
Vecs 06.07.2009, 21:03   #2
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nē, tas ir normāli, tāds arī izskatās tas JH motors ar 95 zirgiem man tāds pats bija manam scirocco
Vecs 06.07.2009, 22:53   #3
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Ieliec kādu bildi kā mašīna kopumā izskatās!

Te viena bilde, kas tika uznemta auto mazgasanas procesa
Vecs 06.07.2009, 23:15   #4
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pēc šīs bildes grūti kaut ko saprats, bet izskatas tīri labs ekzemplārs taisns, kas LV ilgi brauktiem auto vairs nav raksturīgs
Vecs 07.07.2009, 00:36   #5
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Juhuu..apsveicu un apskauzhu tevi ar tik sterila scirocco iegusanu par tadu smiekligu cenu par motoru runājot parasts JH 1.8 95zs tik kā ilgmārs teica izskatas ka noņemts tas spiediena regulators kas manam arī čakarējās un bez tā šprice kļust mehāniska.a moš arī nav noņemt..gruti saprast kur viņš tagad stāv jaunpilī vai lapmežciemā? labprāt aizbrauktu ievērtēt
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 07.07.2009, 12:19   #6
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Noklusējot

P.S.
Tas tā saucamais "sajūga defekts" kāpēc fricis viņu pārdeva par tik lētu naudu bija beigts sajūga trosītes apvalks, kas nospiežot pedāli vilka klāt trosīti at visu apvalku un tādēļ arī neizspiedās sajūgs
Vecs 07.07.2009, 12:49   #7
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Vanags
Es ar draudzenes brāli, kad taisījām auto, saprotot šo "šaizīti" arī pamatīgi nosmējāmies
Labais, man arii fricis bija uzrakstijis Motorschaden - bija izbeidzies degvielas suknja relejs, kuru aizstaju ar draatiiti un auto ieruucaas
Vecs 07.07.2009, 19:58   #8
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

uzdāvināšu scirocco emblēmu

apsveicu ar auto iegādi. prieks par vēl vienu nesliktu eksemplāru iekš lv.
lai izdodas un veicās ar auto sakopšanu un pilnveidošanu!

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 07.07.2009, 20:18   #9
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
uzdāvināšu scirocco emblēmu

apsveicu ar auto iegādi. prieks par vēl vienu nesliktu eksemplāru iekš lv.
lai izdodas un veicās ar auto sakopšanu un pilnveidošanu!

Paldies
sākot ar nākamo nedēļu ķeršos pie auto jaukšanas, lai tiktu pie skaidras kopbildes
Jo tikko nedaudz sīkāk aplūkojot auto, secināju, ka kreisās puses priekšējais amoritizātors ir pārlūzis un nevar zināt vai nav vēl kādi līdzīgi pārsteigumi
Vecs 07.07.2009, 21:24   #10
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nu laikam jau jānovel lai labi ripo
Vecs 13.07.2009, 21:53   #11
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Noklusējot

Šodien, pēc tādas garākas nedēļas nogales, kuras nebiju mājās, nedaudz pieķēros savam GTII un pie reizes arī uztaisīju pāris bildes, lai varētu parādīt nelielu ieskatu tagadējā kopainā
Tad nu sāksim...
Pirmais mans šīs dienas darbiņš bija sajūga trosītes un gāzes trosītes nomaiņa. Ar sajūga trosīti viss bija vienkārši - ieliku pilnīgi jaunu Itāļu ražojumu, kuru mans sencis bija dabūjis no viena sava čoma, tas man prasija kādas minūtes 5 varbūt 10 Tad es ķēros pie gāzes trosītes, kura dēļ tā, ka bija padilusi, ķērās apvaklā un negribēja "nākt atpakaļ". Tā kā uz vietas viņas nebija un arī gaidīt pāris nedēļas man galīgi negribējās, tad no rīta apmeklēju K-Rauta un iepirku 5m 1.5mm trosīti, kas bija nepieciešama grandiozā darba paveikšanai Tad nu lūk arī rezultāts - apvalkā tika ievilkta pilnīga jauna un vesela trosīte un vienā galā kārtīgi piestiprināta pie pedāļa, bet otrā... to lai labāk stāsta bilde

Kad šie abi darbi tika paveikti, tad nolēmu izmest nelielu līkumu pa apkārtni, lai redzētu ko mans GTII spēj pēc "ilgā miega" (viņš kādu gadu ar astīti pirms tam netika kustināts) Lieki pieminēt, ka jau vairāk kā divus gadus pārsvarā pārvietojos ar auto, kurš aprīkots ar automātisko kārbu. Te arī rezultāts pie uzsākšanas...

Un te arī nepatīkamā lieta ar kuru mans GTII ir saskāries

Taču pēc pabūšanas savā piemajā kluba mini-tusiņā, jau esmu atradis, ka iespējams varēšu šai kaitei diezgan drīz tiks rasts risinājums Jau iepriekš atvainojos, ja kļūdos, bet ja nemaldos, tad Scirocco GTX sievas tēvs ieminējās, ka varētu man palīdzēt ar bojāto elementu no kāda donora durvīm
Tādi nu lūk mani un Rocco šīs dienas piedzīvojumi
Un te vienkārši daži foto....

Un te foto, kurš man pašam visvairāk patīk
Vecs 13.07.2009, 22:13   #12
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Dīvaini ka tas durvis tik traki izruseja pat līdz caurumiem pārēja virsbuve izskatas ļoti laba Laikam durvis bija sistas
Vecs 13.07.2009, 22:15   #13
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Dīvaini ka tas durvis tik traki izruseja pat līdz caurumiem pārēja virsbuve izskatas ļoti laba Laikam durvis bija sistas

Mani arī tas riktīgi izbrīnija, jo šodien biju uzbraucis uz estekādes un apskatījos, kas darās ar rūsu auto apakšā, un izrādījās, ka rūsas tur gandrīz vai nav
Vecs 13.07.2009, 22:26   #14
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Vanags
Mani arī tas riktīgi izbrīnija, jo šodien biju uzbraucis uz estekādes un apskatījos, kas darās ar rūsu auto apakšā, un izrādījās, ka rūsas tur gandrīz vai nav

tev ar tam durvim, ka mums ar kapotu visa mašīna taisna, bet tieši kapots nezin kāpēc viss kā pēc krusas

Nu galvenais ka apakša ir bez rūsas durvis tas ir sīkums
Vecs 13.07.2009, 22:38   #15
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Noklusējot

Tas gan, jo durvis sataisīt jau nebūs tas trakākais
Nu nekas, šonedēļ sākšu jaukties un tad jau redzēšu kā būs ar to rūsu

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 05:26.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club