The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 25.08.2009, 00:53   #541
Meganomic

Ziņas: n/a
Noklusējot

A nu un melnie tev vini ir.. Es kad skruveeju savejo, man tadas "buratino" krasas bija.. kaut kas nav kartiiba.
  Citēt
Vecs 25.08.2009, 00:58   #542
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
motoram ir kārtībā,šprici na pamoiku..vai arī tu to motoru tip na haļavu kautkā saliec a to man nedalec kā šito variantu tu dabūn gatavu
Nekļūdās tikai tie kas neko nedara... Kā jau teicu tiks izmērīta kompresijas pakāpe un tad tiks izdarīti secinājumi...
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2009, 08:44   #543
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Eddza ar ko barojas ta Kivarta galva ? Kāda tur bija vadības sistema?

Es domāju kompresijas pakāpe tev visdrīzāk būs ap 11, ka mums

Tas tev sveiciens no GTX`a

Vecs 25.08.2009, 09:01   #544
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Eddza, redzot virzuļus, man liekas tavas sajutas tevi piemanija, ka ar 95-to auto gāja labāk Vienīgais variants, 95-ta degviela trapijas kvalitatīvāka nekā pirms tam 98-ta
Vecs 25.08.2009, 09:34   #545
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Kiverta galvai virsū biji 2 karburātori un man viņa tagad nav virsū man ir nevīlēta 1.8 PL galva tikai nosēdināta. 95 benzīns bija pavisam nedaudz un uz pavisam neilgu laiku.
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2009, 09:37   #546
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Kiverta galvai virsū biji 2 karburātori un man viņa tagad nav virsū man ir nevīlēta 1.8 PL galva tikai nosēdināta. 95 benzīns bija pavisam nedaudz un uz pavisam neilgu laiku.
jā-jā, es sapratu ka tev tagad parasat galva stav virsū

jautāju tāpēc, ka varbūt var nopirkt to vadības sistemu turpat, kur galvu nopirki
Vecs 25.08.2009, 09:44   #547
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Par citu vadību visdrīzāk domāšu pa ziemu!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2009, 11:38   #548
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

GTX kad ieraudziju to bildi vakardien apjuku!
Ja Tev ir laiks nevēlies man kādai normālai bildei nokrāsot dzeltenus bamperus lai redzētu kā izskatās labāk krāsoti vai nekrāsoti?
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2009, 19:25   #549
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Majas ir PS, tapec tikai tagad ..
Vecs 25.08.2009, 19:37   #550
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

A kur meičuki!
Paldies par bildes uzlabošanu!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2009, 22:05   #551
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Meganomic
Mozh uzreiz turbo virzulus likt ieksha kadus?! Kads tev virzuliem diametrs, pirksta diametrs un augstums no pirksta centra?
ja problēmas celonis ir detonācija tad arīturbo virzuļi juks ārā
Vecs 31.08.2009, 15:40   #552
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Beidzot ir zināms mana Scirocco svars!
Atvieglināts tas svēra 895 Kg. Svars ar vadītāju.
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 31.08.2009, 15:54   #553
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Rekinu ka tev savi 70-75 kg tapat ir...820kg ir loti labs raditajs
Kas ietilpst zem varda - atvieglinats...?
Vecs 31.08.2009, 15:55   #554
Laacis
Lietotājs

LaacisLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.03.2009
Ziņas: 298
Laacis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Bijušā scirocco vai šī?
Vecs 31.08.2009, 16:08   #555
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Bijušais Scirocco jau sen ir metālā palaists!
Zem atvieglināts ir domāts ka nav bamperu, sēdekļu, spoilera lab. durvju apšivkas ar spoguli, r13 tabletes aizmugurē, nav pēdējā izpūtēja bunduļa, magnetafona un vēl visādu sīkumu kas ir lieki!
Eddza nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:01.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club