The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Vai biji balsot?
Jā, biju un nobalsoju PAR Satversmes grozījumiem 9 36.00%
Nē, vēl nebiju, bet noteikti iešu un balsošu PAR 11 44.00%
Nē, nebiju un neiešu 1 4.00%
Man vienalga, varat mani atspārdīt 2 8.00%
Balsošu PRET 2 8.00%
Nobalsoja: 25. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 02.06.2011, 00:37   #61
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Nē.
NIKA's paziņojums dzēst topiku ir nesaprotams. Nervi neizturēja?

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 00:38   #62
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es ļoti tālu aizgāju prom no tēmas, vis ko gribēju pateikt :

1) Man vienalga kura valoda mācīs mūsu bērnus (LV vai RU), tāpat laika gaitā viņi iemācīsies latviešu valodu (pie kam interesants fakts, ja mācīs LV tad RU nezinās nekad, ja mācīs RU tad vienalga zinās arī LV valodu, tas tikai laika jautājums )
2) Mani netraucē tas ko grib mainīt, un es nesaskatu nekādu PROBLĒMU (iespējams apgrozos nepareiza vidē)
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 00:39   #63
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
Nē.
NIKA's paziņojums dzēst topiku ir nesaprotams. Nervi neizturēja?

Kam, Nika sen saldi guļ nervi netur tev, ja joprojām gaidi atbildes šajā topikā
Vecs 02.06.2011, 00:49   #64
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Kam, Nika sen saldi guļ nervi netur tev, ja joprojām gaidi atbildes šajā topikā

Negaidu. Visas atbildes esmu sagaidījis

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 00:51   #65
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nja..... Te jau gandrīz pasaules karš, iet vaļā par parakstu vākšanu, tas kk smieklīgi liekās

Man jau liekas, ja nepatīk nelasi un neraksti. Bet laikam ir savādāk
Vecs 02.06.2011, 00:57   #66
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Man patīk tie kas zin ko grib, ieraudzīja šo tēmu, izdomāja ko grib, nobalsoja PAR (vai nedot dievs PRET) un sēž laimīgi.

Tracina tie kas mēģina aizvainot tos kuri doma savādāk.
Vecs 02.06.2011, 07:32   #67
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

šo topiku gribu izdzēst nevis tāpēc, ka es PRET šo parakstu vākšanu, bet tāpēc, ka te lielāka daļa sāk pāriet uz personiskiem apvainojumiem. Tā ir tā robeža, kad vajag apstāties
Vecs 02.06.2011, 12:45   #68
Grecks
Lietotājs

GrecksLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.10.2006
Dzinējs: VR6 2,9
Ziņas: 444
Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man vienalga kura valoda mācīs mūsu bērnus (LV vai RU), tāpat laika gaitā viņi iemācīsies latviešu valodu (pie kam interesants fakts, ja mācīs LV tad RU nezinās nekad, ja mācīs RU tad vienalga zinās arī LV valodu, tas tikai laika jautājums )

šim atļaušos nepiekrist, citējot šādu tekstu: ja LV būtu divvalodība, abās valodās runātu tikai latvieši, jau tagad tā ir.
No krievvalodīga cilvēka, kurš brauc strādāt uz DE reiz dzirdēju:"Vācietis nav muļķis ātri iemācīsies krieviski." Tā bija atbilde uz jautājumu: "Vai saproti vāciski?" Tas viss protams joks, bet zināma taisnība ir katrā jokā.

Neviens nebūs zaudētājs, ja zinās valsts valodu valstī, kurā dzīvo! Jāmācās! Punkts!

domāju arī ka topikam jāpaliek, jo neredzu personīga aizskāruma draudus, ja nu vienīgi topiks tiktu dzēsts tādejādi paužot attieksmi pret latviski runājošajiem un viņiem svarīgām lietām.
Vecs 02.06.2011, 13:32   #69
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Skaidrs.

Godīgi sakot man pilnīgi vienalga, ko Jūs te rakstīsiet.

Bet varu teikt vienu, šis ir pirmais un pēdējais politiskā rakstura topiks, visi nākamie vnk tiks dzēsti.

Vēlreiz atgādinu, TE IR AUTO FORUMS.

Mēs ar Ilgmāru šajā klubā ieguldījām 8 gadus darba un es nepieļaušu lai dēļ kaut kādām politiskam mahinācijām Jūs izjauktu šo auto klubu, te apgrozās gan latvieši gan krievi, gan leiši un t.t. tas liek ievērot noteiktus rāmjus.
Vecs 02.06.2011, 13:54   #70
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Atceros tas naktis, kad NIKA sēdēja pie datorā un tulkoja šo forumu (uzstādījumus, kņopītes, ....visu) latviešu valodā. Vairākas reizes (dēļ cilvēka kas mums viņu pārdeva) forumā bija nobrucis tulkojums, kas tika atjaunots.

Kas notiek tagad, es un Nika sava starpā joprojām runāju Krievu valodā, kopš dienas kad sapazināmies, bet forumu mēs uztaisījām Latviešu valodā. Un Jūs tagad sakiet ka mēs necienām Latviešus

Es biju tas kas gribēja šo tēmu dzēst paša pirmajā dienā kad to pamanīju, iemesls - balsošanas varianti. Tas man atgādināja laikus kas krievi sita latviešus un latvieši krievus, kāpēc neviens īsti nevarēja paskaidrot
Vecs 02.06.2011, 14:03   #71
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Manuprāt,aizgājusi normāla krāsu sabiezināšana. VIspār tas nebija jāuztver kā Latvietis pret Krievu, bet gan runa par mūsu bērnu nākotni.
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 14:33   #72
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Manuprāt ja Jūs interesētu mūsu bērnu nākotne šeit būtu jābūt 100 un vienam citam topikam par daudz nopietnākām problēmām, kas eksistē mūsu Valstī

Citēt:
Neviens nebūs zaudētājs, ja zinās valsts valodu valstī, kurā dzīvo! Jāmācās! Punkts!
Neviens nesaka ka latviešu valodu nav jāzina
Vecs 02.06.2011, 18:45   #73
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Manuprāt,aizgājusi normāla krāsu sabiezināšana. VIspār tas nebija jāuztver kā Latvietis pret Krievu, bet gan runa par mūsu bērnu nākotni.
Un visvairāk par mūsu bērnu nākotni uztraucās tie cilvēki kuri ir bez bērniem.
Un kā jau Ilgmārs minēja šī nav tā problēma, kas mūsdienu jaunajiem vecākiem ir aktuālākā.
Zinu, ka man tūlīt uzbrauks kā nepatriotam, bet es uzskatu ka Latviešu valoda ar laiku izmirs dabīgā ceļā, kā tas vēstures gaitā ir gadījies jau ar daudzām valodām līdz šim...
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 18:50   #74
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Zinu, ka man tūlīt uzbrauks kā nepatriotam, bet es uzskatu ka Latviešu valoda ar laiku izmirs dabīgā ceļā, kā tas vēstures gaitā ir gadījies jau ar daudzām valodām līdz šim...
Tas jau nenozīmē, ka tagad latvieši var sēdēt rokas klēpī salikuši.. Cilvēki arī visi pēc laika nomirs, tad varbūt needam, jo nav jau jēgas?
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 18:50   #75
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Un visvairāk par mūsu bērnu nākotni uztraucās tie cilvēki kuri ir bez bērniem.
Un kā jau Ilgmārs minēja šī nav tā problēma, kas mūsdienu jaunajiem vecākiem ir aktuālākā.
Lai nerastos pārpratumi - es uzskatu ka valsts valoda ir jāzina visiem kuri ilglaicīgi dzīvo attiecīgajā valstī. Bet nav jāuzspiež, ka izglītība ir tikai vienā valodā - tas ir, manuprāt, aprobežoti...
Karlix nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:14.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club