The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 03.06.2017, 23:25   #61
Jan1s
Jauniņais

Jan1sLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.06.2016
Dzinējs: 1.8T (būvējās)
Ziņas: 47
Jan1s .Neitrāls
Noklusējot

Atsāku ķerties klāt virsbūvei. Sāku slīpēt rūsu, kura zem biezās mastikas iedzīvojusies.
Un fleksēt ārā izrūsējušos zaurumus.

Vecasis lāpijums ar jau sācis catrūsēt. Tā kā iemetināts bij "glīto", tad nolēmu visu to brīnumu izgriest un iemetināt jaunu svaigu metālu.

Šodien ieķēru divus rusas iekonservētājus. Varbūt, kads jau šitādus ir jau lietojis un var pakomentēt cik labi viņi ir?
Un šitie labi sadarbojas ar epoksīd grunti?

1. Musu pašu ražojums RUST-OFF. Cik pa netu salasijijos esot ļoti labs.

Kad nožūst palik matēti melna virsma.

2. Atradu krāsu veikala. Tāda, kā caurspīdīga laka.
Pēc uzklāšanas palikā tāda, kā nolakota virsma.

Cik sapratu šitie iekonservē rūsu un neļau tālāk izplatīties.
Šitos uzklāju esperimentāli. Doma šitos vairāk lietot tur kur īsti nevar tikt klāt, lai noņemtu rūsu.
Vecs 04.06.2017, 15:30   #62
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,395
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man viens paziņa strādā ar to RUST-OFF un ir baigi apmierināts... Mums darbā tiek izmantots Brunox, arī esot labs...

Ā, un par to Mipas konservantu arī nevaru teikt neko sliktu, pats savam Corrado viņu izmantoju- tajās vietās rūsa toč vēl nav izlīdusi...
Vienīgais mīnus ir tas ka viņš toč ir kā laka un ne gramu nemaina krāsu uz rūsas, kā to dara citi līdzekļi... Nevar īsti saprast vai ir uzklājies...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 06.06.2017, 11:32   #63
Jan1s
Jauniņais

Jan1sLietotāja bilde

Jan1s .Neitrāls
Noklusējot

Tagat aktīvi cīnos ar vīrsbūves apakšu. Metinu visu, kas jāmetina. Izslīpēšu mastiku tikai, tur kur ir sācīs rūsēt. Lielākajai grīdas daļai rūpnīcas mastika ir ļoi labi sagalabājusies un nav vajadzības lieki ņemt nost. vairākās vietās paņēmu nos to matiku apakšā viss, kā tiko no rūpnīcas. Smuks un neskarts ieskaitot grunti.
Izlēmu, ka tomēr pats nestrīklošu, jo negribās investēt jaunā lielā kompresorā, lai tik lielus darbu veiktu. Vedīšu visu auto uz strūklu, lai viņi tur kvalitatīvi visu notīra.
Bildes neesu sabildējis, jo nav laika. Strādāju līdz vēlam vakaram. Jo līdz Jāņiem jāpaspēj sagatavot auto strūklai. Gan jau, kādu bildu uztaisīšu.

Mazliet domājot uz priekšu. Viens jautājums par bāku. Ar ko atšķiras karburātora un šprices bākas? Vai man nepieciešams meklēt šprices bāku?
Vecs 06.06.2017, 13:58   #64
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.6
Ziņas: 3,788
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ir lielā bāka un mazā bāka.
mazās vietā lielo nevar uzlikt, bet lielās vietā mazo var, bet visdrīzāk ticams, ka tev ir lielā bāka. pludiņa caurumi abām ir vienādi, kur var iebāzt tikai pludiņu un padevēj sūkni, augstspiediena sūknis dzīvo blakus bākai zem auto.
Vecs 06.06.2017, 15:01   #65
Jan1s
Jauniņais

Jan1sLietotāja bilde

Jan1s .Neitrāls
Noklusējot

Un kā ar izvadiem? Viņām ir vienāds skaits? Neta bildes skatot. Maniju ka kkas ar degvielas izvadiem mainās.
Vecs 06.06.2017, 23:39   #66
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jan1s
Un kā ar izvadiem? Viņām ir vienāds skaits? Neta bildes skatot. Maniju ka kkas ar degvielas izvadiem mainās.
Pa lielam var teikt, ka atšķirību nav, jo karburatoram atnāk abratka un aizejošā truba, bet špricei aizejošais pa ceļam iziet cauri augstspiediena sūknim un tad uz motoru. Bet atbilde uz jautājumu ir ka nekas neatšķiras, uzpilde, ventilacij, pludiņa vieta un novietojuma ir abām bākām vienāds

Lai viss butu super, Tev vajadzēs šādas tādas grūti atrodamas lietas pirms sūkņa vajag to stulbo filtrveidigo kastīti , lai uz likumiem nepazūd degviela, un vēl ir ka spiediena akumulatoru, bet tas nav obligāts
Tas dumjas kastītes vietā, ir redzēts ka izmanto dīzeļa filtru, funkciju pilda godam un ietaupa vietu, jo Tev ir 2 in 1 filtrs un tā kaste
Vecs 07.06.2017, 09:34   #67
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,175
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man šitā visa uzparikte ir no corrado, sūknis ar visā tām kamerām... ja nu interesē tad dod ziņu
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 07.06.2017, 17:18   #68
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man šitā visa uzparikte ir no corrado, sūknis ar visā tām kamerām... ja nu interesē tad dod ziņu
tas ir viss ko var ielikt scirocco bakā

tāpēc ārpus bākas jau orģināli nāk šāda uzparikte

šeit, kā tas izskatās rūpnieciski ar visiem ventilācijas vārstiem un spiediena akumulatoriem
Vecs 07.06.2017, 17:29   #69
Jan1s
Jauniņais

Jan1sLietotāja bilde

Jan1s .Neitrāls
Noklusējot

OOO! Paldies!
Es vel īsti nezinu, kāda tai maģistrāle jāizskatās no a-z tam 1.8T. Vai man arī vajadzēsto degvielas akumulātoru. Zinu, ka sprauslas būs 550cc un degvielas spiedien 4bar. Pagaidām liekas, ka jāpaliek pie tā pašas Bosch 044 sūkņa.
Jautājums pat to visu bij tāpēc, ka no esošā bākas pricipā ir kapi. Un vietā jāmeklē jauna. Gribēju zināt kuru versiju man meklēt.
Un viņas vel muzdienās ražo? Diezvai OEM, bet afermarket varbūt? Un kur viņas var nopirkt. DiviAuto neatradu?

Pēdējo reizi rediģēts Jan1s, 08.06.2017 plkst 00:57.
Jan1s nav forumā   Citēt
Vecs 07.06.2017, 17:38   #70
Jan1s
Jauniņais

Jan1sLietotāja bilde

Jan1s .Neitrāls
Noklusējot

Te viena bilde no bezīnbākas kronšteina. Veco bij benzīns nograuzis.
Vecs 07.06.2017, 19:00   #71
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,378
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

1.8T ir viens bākas sūknis un filtrs, vairāk nekā nav, tātad vajag labu sūkni bākā un labas degvielas trubas.
akumulators ir mehāniskajai špricei, jo tai ir lielāks darba spiediens, tāpēc arī ir cēlāj sūknis+ spiediena sūknis un pa vidu degvielas akumulators, lai tā netrūktu (kā sporta autiņiem)
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 08.06.2017, 00:57   #72
Jan1s
Jauniņais

Jan1sLietotāja bilde

Jan1s .Neitrāls
Noklusējot

Paldies par info. Sen, sen atpakaļ krāmējos ar tām mehāniskajām špricēm, tā ar neiedziļinājos, kam tie akumulātor tur bij vajadzīgi. Bet nu viss skaidrs.
Vecs 08.06.2017, 14:31   #73
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

lielo, 55l bāku var dabūt jaunu.!
Inter Cars piedāvā jaunu, BLIC ražojumu (6906-00-9520017P) (veikala cena 318,84 eiro) ir uz vietas Polijā, vari mēģināt sūtīt pats, bet iesaku ņemt kamēr ir nesen čomam e30 baku sūtijām, arī rādijās ka ir 5 gb Polijā, bet kad pasūtijām, rādijās ka vairāk nav pieejama bet nu mēs savu bāku dabujām un izskatās tīri kvalitatīvi
vari arī mēģināt ēbajā meklēt, varbūt būs lētāk.
es tev varu viņu pa 166 eiro dabūt un vēl tad tev jāpiemet tas audi a3 elkonbalts, ja vēl ir kaud takd audi stilā interesējos par viņu

bet atgriežoties pie sūkņiem, tad tajā bākā neko dusmīgāku par 0,5 bar sūknis nevar pat ar varu iedzīt, tākā tāpat jāliek bākā padevēj sūkni, sem bākas vai motortelpā augstspiediena sūkni un filtru.

man uz 16v ar digifantu bija 1,8 T degvielas reika, ar 3 bar regulatoru, padevējs bākā, pie bākas augstspiena sūknis, viss bija bumbās, degviela bija vienmēr.
Vecs 08.06.2017, 23:00   #74
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 626
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Varbūt noder.
http://forums.vwvortex.com/showthrea...h-pump-install
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 09.06.2017, 00:17   #75
Jan1s
Jauniņais

Jan1sLietotāja bilde

Jan1s .Neitrāls
Noklusējot

Elkoņbalstu vari savāk. Adošiu pa sviestmaizi.
Par to bāku, vel paskatīšo, jo drīzumā braukšu vienu široku aplasīt detaļām un tad skatīšos, kāda tur vīna ir. ja būs kapi, tad noteikti sūtīšu jaunu.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 16:02.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club