The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 25.06.2015, 14:30   #1471
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,445
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
cīnījos ar corru 3 dienas, sakārtoju visus vadus (gandrīz) pārlodēju ECU priekš induktīve dēvēja, un galu galā NELEC čakarējos ar programmu un firmvāriem, kamēr kompis neuzkārās, vakar 2 nakti aizgāju mājās. No rīta palasījos VEMS.HU sapratu kuru softu vajag, ielādēju Ginta labotu konfigu, un skuju, galū galā forši ka vems tune māk rādīt signālus no dēvējiem, izrādās ka signāls no VR devēja nepienāk, nomērīju spriegumu uz VR sensora štekera, ir 4,8 V, palasīju netā kā pārbaudīt pašu VR sensoru, notestēju, signāls IR. Pārraku visu netu un atradu ka man vadības blokam trūkst viens rezistors 18kOm, izjaucu veco aiudi KJ-Motroniku, izlodēju pusi no rezostoriem, 14k ir, 20k ir 18 NAV, izjaucu visu iespējamo elektroniku garažā, NAV nekur, mājās vecu kompi izjjaucu, arī tur nav. Šī bija pirmā reize kad es reāli aplauzos deļ s*da rezistora kurš pat centu nemaksā. Paņemšu ECU uz rīgu un ielodēšu tur to rezistoru, vai pat labāk atdošu Gintam lai salabo kā vajag, lai ar garantiju nākošreiz (pēc 2 nedēļām točna iedarbinātu corru). Bet anyway bija patikami dzirdēt ka dzinejs kaut vai ar starteri griežās ! iespējams kā pēc 2 nedēļam arī radiatori būs gatavi, lai varētu uzpildīt antifrīzi un izbraukt kādu likumu un beidzot purnu salikt kopā.

Varēji tak noteikti salasīt tos 18k no vairākiem rezistoriem, jo
Virknes slēgumā rezistoru pretestības summējas... nu vismaz lai paprovētu vai rūc...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 26.06.2015, 00:02   #1472
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,728
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Negribējās eksperimentējot sačakarēt vema plati lodējot tur papildus rezistorus. Protams kā salasīt varēju, esmu mācījies 4 gadus elektroniku , bet ne šoreiz, labāk atdošu to kasti Gintam, lai nav feileri nākamreiz, rūkt jau viņš rūks, kur viņš liksies. Toties iz Jāņiem aiz laimes nepierījos kā Cūkmens , darīšu to nākamreiz, kad iedarbināšu.
Vecs 20.07.2015, 12:36   #1473
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Pēc 1.5 dienas mocībam ar VEMS configu un ar Degvīna (lietotaja) palīdzību, izdevās ierūcināt corru
https://www.youtube.com/watch?v=uweMm7IYvfQ
Vecs 20.07.2015, 12:38   #1474
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

tas nozīmē ka šogad es braukšu ar to auto dragreisā visticamāk nē, jo nepaspēšu piebraukt un saregulēt līdz galam!
Vecs 20.07.2015, 12:43   #1475
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

tākā man ļoti negribējās bojāt jauno originālo VR6 radiatoru, es pārtaisīju originālo ventilatoru bleķi, un sanāca diezgan origināli, šonedēļ nokrāsošu, vot domāju sarkano vai melno!
Vecs 23.08.2015, 21:56   #1476
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Šodien bija plāns atgaisot sajūgu un bremzes, bet ienākot no rīta garāžā, pamanīju nesmuku peļķi zem mašīnas, pēc smakas, bremžu šķidrums. Konstatēju šķidruma noplūdi no kārbas jau esmu nožēlojis kā man ir 6 noecie, sajūga cilindrs ir iekšpusē, nenoņēmot kārbu, to nevar nomainīt, rokas nolaidās jo lai noņemtu kārbu, ir jāvelk motors laukā ble*j izbesijos šogad uz ielām nebraukšu. Vienkarši besis un katastrofāls laika trūkums
Vecs 23.08.2015, 21:57   #1477
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

P.S. Cilindrs bija Luk jauns, sasodīti ķīnieši
Vecs 23.08.2015, 23:18   #1478
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,257
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jeebaaal....

Es nedeelju atlaidu paarvareeju depresiju un sanjeemos...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 23.08.2015, 23:56   #1479
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

vēl viens aplauziens sanāca ar intercoolera radiatoru, metinātājs atteicas metināt, jo tā Volvo serde ir pārāk plāna, opozit.lv prasa par tādu 650 EUR tikko pasūtīju MR2 tojotas radiatoru no Austrālijas par 210EUR droši vien vēl nodoklis būs kadi 60EUR, šogad ar corru nebraukšu, bet jāpabeidz ir !
Vecs 24.08.2015, 00:21   #1480
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 3,860
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jūs corrādisti, kaut kādi nenormāli visi esiet, vai arī regulāri aplaupat bankas.
Vecs 24.08.2015, 07:53   #1481
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.01.2007
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 307
Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Jūs corrādisti, kaut kādi nenormāli visi esiet, vai arī regulāri aplaupat bankas.
Tomarins nav forumā   Citēt
Vecs 24.08.2015, 09:53   #1482
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Trakie corradisti tā ir neārstējamā slimība, trakāk par alkoholismu jo pret to nevar aizšūties vai nokodēties
Vecs 24.08.2015, 10:16   #1483
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,257
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony

A nav jau variantu, tik daudz ir izdarīts, ka apstāties būtu vēl muļķīgāk...

P.s. es varu visu vasaru vienās botās nostaigāt, bet klaņiem sagrabināšu
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 12.10.2015, 14:52   #1484
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Šajās brīvdienās, esmu pabījis pie mīļakas, un konstatēju, ka man turpina sēkot sajūga problēmas. Izrāveju motoru konstateju kā sajūga cilindram ir ruslans iekšā iemeties norakstīju noplūdes problemu uz to, ieliku jaunu cilindru,visu saskrūvēju un aiziet, atgaisoju un pēc minūtem 30 atkal piļ job*ns bobans, atgaisoju vel reiz jo pafunktierēju pie izjauta cilindra un izdomāju ka nu nevajadzētu viņam tecēt, atkaisojot vel reiz šķidrums jau tecēja nevis pīlēja nospļāvos un saliku motortelpu, un aizbaucu no boksa līdz garažai bez sajūga nākamreiz jaukšu āra un merīšu izskatas ka mans šķūninga spararats varētu būt nedaudz pa augstu un līdz ar to saspiež cilindru, kautgan neesmu manījis deformācijas iepriekšejam. Zvanīju uz api, pārliecinājos ka liekot performance grozu cilindram nekas nemainās!
Vecs 12.10.2015, 15:48   #1485
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 3,860
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

sanāk, ka tev šada veida izspiedējs ir.?
ja tev atgaisojot ir sajūgs, tad ar augstumiem visam vajadzētu būt čotka, jo, ja grozs būtu par tālu, principā līdz ar atgaisošanu viņš izspiestos un sāktu tecēt, ne?
ok, katrs gadījums ir citādāk, bet vienreiz sharan veidīgajam biju salicis ar pārāk biezu sapraratu (biju par slinku salīdzināt) tad tur sanāca, ka ar izspiestu sajūgu vilka līdzi, bet nekas netecēja noņēma nost, samērija salīdzināja ar veco, šo to novirpoja un viss bija gludi. kādas filrmas cilindru liki.? LPR piemēram patīk ražot tekošus cilindrus Sach, LUK un Valeo vēl nav pievīlušu.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 06:03.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club