The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 15.07.2014, 23:12   #1381
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,398
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tas plastmass virs logu tīrītāj motoriņa ir no angļa? Un kas ir pa vidu?

Es protams netaisos mācīt... , bet manuprāt motortelpas vadu izolācija bij jāveic tieši pašā motortelpā, tad kad motors un pārējie štrunti jau daudzmaz salikti pa vietām. Tas protams var būt sarežģītāk, taču vizuālo efektu var sasniegt daudz labāku... Daudz protams arī no pašas izolācijas lentas atkarīgs, parastā audumniece tomēr padara vadu bunti neelastīgu... Man baigi patika, neatceros gan kādas firmas... ir tāda audumniece kas ir samērā elastīga, mīksta, nedaudz pūkaina un ja piešaujas nesatīt pa ciešu tad ļoti labi pieņem visus nepieciešamos līkumus... (varēja nopirkt arī Depo) Piekam esmu novērojis ka daudzām pajaunu gadu mašīnām tāda jau no rūpnīcas ir izmantota...

Un vēl, nedaudz kritikas... Tā antena, manuprāt, galīgi nepiestāv Corrado...

P.S. atradu izolenes bildi... http://www.passatplus.de/umbauteile/kabel/000979950.jpg
http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1...t-b-Fabric.jpg

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 15.07.2014, 23:49   #1382
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,691
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddy
O interesanti.
vari pastāstīt nedaudz sīkāk? Kāda VAZ, un ko nepieciešams pielāgot?
2108 nepieciešams izurbt katrā pusē 3 caurumus, un viss
Vecs 15.07.2014, 23:50   #1383
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,046
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tesa ražo ļoti kvalitatīvas līmlenas. Viņiem ir divu veidu auduma līmlentas. Dārgas gan, bet man ļoti patīk. Cik iespējams, visā motortelpā vadus pārtinu.
Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Es gan esmu izdzēris tikai vienu alu, bet izurbt 6 caurumus virsbūvē ir mazāk sāpīgi kā uzlikt Hondas viengabala stikla gumiju?
Danenbergs tagad ir forumā   Citēt
Vecs 16.07.2014, 00:20   #1384
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,658
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man gan vienalga - ja tik upgreids izlabo inženieru kļūdas vai taupības nolūkos pieņemtos risinājumus tad kāpēc ne ?
Vecs 16.07.2014, 00:20   #1385
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,781
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Šodien ielīmēju alko iespaidā vējstiklu un ar oriģinālo gumiju un moldingiem izskatās lieliski, domāju ka tie caurumi priekš jēdzīgas atbalsta gumijas ir sīkums.
Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 16.07.2014, 10:03   #1386
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,536
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Man gan vienalga - ja tik upgreids izlabo inženieru kļūdas vai taupības nolūkos pieņemtos risinājumus tad kāpēc ne ?
Es savam Scirocco tādus pašus atbalsta gultņus meklējot biju pārsteigts ka šie maksā tik pat ja ne dārgāk par vidējiem oriģināliem
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 16.07.2014, 10:04   #1387
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks

Kā ir, nepalika gājiens amītim nedaudz mazāks ?
Vecs 16.07.2014, 10:36   #1388
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,179
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man gan patīk tā antena

Bļin, laikam ar būs jāliek VAZ atbalsti, būsim kviti, Tu antenu nošpikji, es atbalstus

Malacis, Izskatās, ka šogad arī izbraukt paspēsi
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 16.07.2014, 10:46   #1389
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man gan patīk tā antena

Bļin, laikam ar būs jāliek VAZ atbalsti, būsim kviti, Tu antenu nošpikji, es atbalstus

Tā antena vareni labi ķer visas stacijas. Topradio (Jett-ā) klausījos vel aiz Panevežas

Neieteiktu nevienam darīt tā ka es izdarīju ar Scirocco, vispār noņemu antenu no ārpuses un pieliku magnetisko salona zem paneļa un klausīties tikai MP3 izrādās pat 8 GB, pilni ar dažādu mūziku var apnikt ļoti ātri
Vecs 16.07.2014, 11:59   #1390
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Tesa ražo ļoti kvalitatīvas līmlenas. Viņiem ir divu veidu auduma līmlentas. Dārgas gan, bet man ļoti patīk. Cik iespējams, visā motortelpā vadus pārtinu.

Es gan esmu izdzēris tikai vienu alu, bet izurbt 6 caurumus virsbūvē ir mazāk sāpīgi kā uzlikt Hondas viengabala stikla gumiju?

Vecs 16.07.2014, 12:06   #1391
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Kā ir, nepalika gājiens amītim nedaudz mazāks ?

ne nepalika, viss ir baigi labi un stingri
Vecs 16.07.2014, 12:08   #1392
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais

Bļin, laikam ar būs jāliek VAZ atbalsti, būsim kviti, Tu antenu nošpikji, es atbalstus šeit tev taisnība, bezkaunīgi nošpikoju

par to izbraukšanu, ļoti ceru, vismaz FWD versijā
Vecs 16.07.2014, 12:41   #1393
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs

ja parakties pavisam nedaudz dzīļāk, man ļoti daudz kas atšķiras no stoka, sakot ar instrumentu paneli, beidzot ar bagažnieka grīdu , izņemot ārējo izskatu
Vecs 16.07.2014, 12:52   #1394
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Tas plastmass virs logu tīrītāj motoriņa ir no angļa? Un kas ir pa vidu?

tā plastmasa virs motorīša ir no angļa, pa vidu nekas , biju mērījis no GolfII to plastmasu, ar nelielu apgreidu der, droši vien arīmeklēšu to pilno plastmasu

Par antenu, gaumes lieta

par vadiem, man jau tās žūksnis jau bija motoram virsū, ar visam gofriņām, tātad visi attalumi ir zinami, gofriņas nost, izolene virsū būs ok, man tak tos vadus lielakoties interkuleris nosegs
Vecs 16.07.2014, 14:04   #1395
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,398
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man gan patīk tā antena

Tieši tāpēc ka Tavu biju redzējis dabā tad droši zinu ka man nepatīk un uzskatu ka nepiestāv... Viedoklis protams mans... Vērā ņemt drīkst, ļaunā nē...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:07.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club