The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 08.06.2011, 01:48   #886
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 632
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Golfi jau kopš dzimšanas ir nākuši ar syncro, ko nevarētu teikt par Corrado
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 08.06.2011, 02:36   #887
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no normunc
Golfi jau kopš dzimšanas ir nākuši ar syncro, ko nevarētu teikt par Corrado
ne šis
http://www.vwmotion.lv/forum/viewtop...2348&start=825
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 08.06.2011, 09:07   #888
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,728
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kraasotajs

ta jau neiedziļinās, ja golfs ir ar syncro tad droši vien no rūpnīcas , man ir nedaudz cits stasts, labi ka skate ir līdz novembrim bet būs jau vis čotka pēs S-petresburg apmeklējuma ,būs japaķimiķo ar aizmugurejo tiltu, jo kautkas tur nav īsti labi ar savirzi un sagazi, riteņi stāv ārklā janomera tilta aizmugurejas daļas stiprinājuma augstumu iespejams ka tur ir šaize, jo to dzelzi taisīju pats tadu ka passatam, bet nenomērīju pasata lonžeronu apakšas austumu izskatas ka tas atsķīras stulbi ka syncra inevar aizmuguri regulēt un sēdinot sanak ka savirze aiziet krūmos
Vecs 08.06.2011, 09:23   #889
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
ta jau neiedziļinās, ja golfs ir ar syncro tad droši vien no rūpnīcas , man ir nedaudz cits stasts, labi ka skate ir līdz novembrim bet būs jau vis čotka pēs S-petresburg apmeklējuma ,būs japaķimiķo ar aizmugurejo tiltu, jo kautkas tur nav īsti labi ar savirzi un sagazi, riteņi stāv ārklā janomera tilta aizmugurejas daļas stiprinājuma augstumu iespejams ka tur ir šaize, jo to dzelzi taisīju pats tadu ka passatam, bet nenomērīju pasata lonžeronu apakšas austumu izskatas ka tas atsķīras stulbi ka syncra inevar aizmuguri regulēt un sēdinot sanak ka savirze aiziet krūmos

mlja papētīju netā bildes izskatas ka manas acis mani pievila, es domāju ka tas bleķis starp lonžeroniem ir taisns, bet skuju marta viņs ir taisns jāpamēģina kautko palabot lietas labā kamēr ir laiks
Vecs 08.06.2011, 09:42   #890
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,590
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man instrumenti būs līdz , ja nu kas (metinamais gan nav)
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 08.06.2011, 10:38   #891
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,257
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
mlja papētīju netā bildes izskatas ka manas acis mani pievila, es domāju ka tas bleķis starp lonžeroniem ir taisns, bet skuju marta viņs ir taisns jāpamēģina kautko palabot lietas labā kamēr ir laiks

Šodien kaltē, bet kā to saprast?
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 08.06.2011, 18:23   #892
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Šodien kaltē, bet kā to saprast?

domāju ka taisns bet izrādas ka nav ka ir ar izlocījumu uz augsu pa vidu
Vecs 09.06.2011, 18:50   #893
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

atmetu ar roku to pārtaisīsanu, šodien biju garažā mēģināju celt augstak to tilta aizmuguri, bet nekas daudz nemainas, izskatas ka būs jāceļ pakaļejie koili augstak jo tikai ar šādu paņemienu sanak uzlabot savirzi
Vecs 09.06.2011, 22:57   #894
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,590
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

bus pakaļa augšā vai visu auto vienādu taisīs ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 10.06.2011, 01:33   #895
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

Ir jātaisa gareniski caurumi tiltam ,lai var sagāzumu regulēt
kraasotajs nav forumā   Citēt
Vecs 13.06.2011, 13:46   #896
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Esmu ļoti apmierināts ar savu corru, kura mani nepievīla talajā braucienā, syncrai gan bija brutāla piebraukšana, lidojot pa sanktpeterburgu tā tik domāju ka kautkas neizšķīst, bet izturēja. Braukājot tur pa ielam notiek reāls streetrace, tads tā ka maz neliekās. Syncra dabūja pasvīst no visas sidrs tagad japielabo šaizītes lai motortelpā nekas nekur neskāras un nedauzās, tad var kadu laiciņu pabraukāt kā ir, bet no tūvakiem remontiem ir gaidams kārbas remonts, jo trešajam un ceturtajam pārnesumiem ir jāmaina gultņi vai pat pārus, braucot var dzirdēt ka gaudo

parejais ir oki doki! pat sajūgs nepievila
Vecs 19.06.2011, 12:04   #897
jurgis_l
Jauniņais

Reģistrācija: 27.06.2010
Ziņas: 12
jurgis_l .Neitrāls
Noklusējot

Es ar savu sinhru arī esmu apmierināts. Pareizāk būtu teikt biju apmierināts.
turbīnai ass nogriezās

pareizi krāsotājs raksta. Var sinhrai uztaisīt regulējamu sagāzumu, savērsumu. vajag četras skrūves no audi vai kam nu tur bija tās regulējāmās skrūves ar ekscentrisku šeibu galā.
Tiltā frēzē visus caurumus ovālus, virsū metina vadīklas, pa kurām staigās/regulēsies tās skrūves/šeibas un viss kārtībā. Var sēdināt cik grib un izregulēt taisnus tos pakaļējos riteņus. Man arī viņi pagaidām stāv taka vecam bembim šitā: // \\

Reku, ja nav slinkums, te var visu izlasīt:
http://vwsyncro.co.uk/data/forums/to...?TOPIC_ID=1671

Citēt:
The offset bolts are from are from the rear suspension of the 2006 Audi A6Q and the part numbers are

P/N 4F0 501 387 Bolt M12 x 1.5 x 115mm
I used P/N WHT 001 682 which is no longer available!

P/N WHT 000 708 domed nut

P/N 4F0 501 389C for the adjuster piece that sits under the nut
jurgis_l nav forumā   Citēt
Vecs 01.07.2011, 12:40   #898
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Esmu ļoti apmierināts ar savu corru, kura mani nepievīla talajā braucienā, syncrai gan bija brutāla piebraukšana, lidojot pa sanktpeterburgu tā tik domāju ka kautkas neizšķīst, bet izturēja. Braukājot tur pa ielam notiek reāls streetrace, tads tā ka maz neliekās. Syncra dabūja pasvīst no visas sidrs tagad japielabo šaizītes lai motortelpā nekas nekur neskāras un nedauzās, tad var kadu laiciņu pabraukāt kā ir, bet no tūvakiem remontiem ir gaidams kārbas remonts, jo trešajam un ceturtajam pārnesumiem ir jāmaina gultņi vai pat pārus, braucot var dzirdēt ka gaudo

parejais ir oki doki! pat sajūgs nepievila

šo es taisīšu ziemā
Vecs 01.07.2011, 12:48   #899
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

sen nekas nav rakstīts, ir šādas tādas pārmaiņas

Nobraucot 1500km izdomāju ka man īsti neder tā kārba kuru esmu saskrūvejis, un pie tam viņa sāka gaudot

pa laimi, šonedēļ tiku par salīdzinoši nelielu samaksu pie salīdzinoši laba VR6 syncro komplekta (kārba + reduktors) retums nenormāls

Beidzot manā corrā ir arī mūzika, līdz galam vel nav sakārtota bes kautkas vismaz skan

Slikta ziņa ka ar šo visu es tagad esmu bez kaposta

ka tikšu pie naudas, tad no degvīna paņemšu spoles un sakšu būvet tosola dzesējamo interkuleri, jo izradas ka man motortelpā kautkas dauzās un tas ir coolera trubas, gribu tikt no tam vaļā, samazināt ieplūdes trakta tilpumu un paaugstināt lietdērigumu, kā arī tikt pie priekšeja bampera bez caurumiem

tas tā īsumā, bet kopumā joprojam esmu ļoti apmierināts ar sincru, man vel uz asvalta nekur nav sanācis izspolēt tā mašīna vienkarsi lido uz priekšu salīdzinājumam, pagaišgad pat ar visu bloķi spolēja
Vecs 01.07.2011, 12:49   #900
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no jurgis_l
Var sēdināt cik grib un izregulēt taisnus tos pakaļējos riteņus.

nevar sēdināt līdz bezsamaņai, jo pusasis atsitas pret lonžeronu

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 06:04.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club