The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.10.2015, 16:54   #1486
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,179
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Izskatās, ka Tu tagad virzoties pa zebras strīpām esi ticis līdz di#sai... Neapskaižama situācija...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 12.10.2015, 19:14   #1487
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,691
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony

sanāk, ka tev šada veida izspiedējs ir.?
ja tev atgaisojot ir sajūgs, tad ar augstumiem visam vajadzētu būt čotka, jo, ja grozs būtu par tālu, principā līdz ar atgaisošanu viņš izspiestos un sāktu tecēt, ne?
ok, katrs gadījums ir citādāk, bet vienreiz sharan veidīgajam biju salicis ar pārāk biezu sapraratu (biju par slinku salīdzināt) tad tur sanāca, ka ar izspiestu sajūgu vilka līdzi, bet nekas netecēja noņēma nost, samērija salīdzināja ar veco, šo to novirpoja un viss bija gludi. kādas filrmas cilindru liki.? LPR piemēram patīk ražot tekošus cilindrus Sach, LUK un Valeo vēl nav pievīlušu.

ja, man līdzīgs LUK, jau otrs izbeidzās, viņš saka tecēt tikko es aizpoildīju sistemu ar DOT4, tad atgaisojot (domāju kā mazums manžete nenostajās vieta) pēc atgaisošanas nedaudz pastāveja sauss, un tad aiziet atkal pakaļā, man ir aizdomas, ka izspiež tam cilindram pakaļējo blīvgumiju
Vecs 12.10.2015, 19:16   #1488
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais

Izskatās, ka Tu tagad virzoties pa zebras strīpām esi ticis līdz di#sai... Neapskaižama situācija...

nu nav jau tik traki, esmu izbraucis ar corru veselus 500m un dīvainā kārtā nestresoju

nākamreiz salikšu uz grīdas un atgaisošu sajugu neliekot motoru atpakaļ, izmantojot veco cilindru, un skatīšos kā tam ies
Vecs 12.10.2015, 21:28   #1489
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,839
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
nu nav jau tik traki, esmu izbraucis ar corru veselus 500m un dīvainā kārtā nestresoju

nākamreiz salikšu uz grīdas un atgaisošu sajugu neliekot motoru atpakaļ, izmantojot veco cilindru, un skatīšos kā tam ies
Pareizi, uz visu jāskatās pozitīvi
Bet ja nopietni, tad mēs arī pabijām ciemos pie svītrainas sajūga zebras nav patīkami
Vecs 12.10.2015, 21:35   #1490
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Rom4ik, Tu taču pielej viņu pilnu ar šķidrumu pirms liec virsū...?
Vecs 12.10.2015, 22:10   #1491
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.6
Ziņas: 3,788
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Rom4ik, Tu taču pielej viņu pilnu ar šķidrumu pirms liec virsū...?
Ko tas maina.?
No sākuma uz pašteci un tad tik gaiso, ja netecina, tad lielāks nopīī ar gaisošanu.
Vecs 12.10.2015, 22:25   #1492
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,658
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Zinu tik ka semināros par šitādiem teica ka sausu nedrīkst spaidīt kā daudziem patīk - paspaidīt rokās, lai saprastu vai būs labs
Vecs 12.10.2015, 23:12   #1493
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Zinu tik ka semināros par šitādiem teica ka sausu nedrīkst spaidīt kā daudziem patīk - paspaidīt rokās, lai saprastu vai būs labs
Arī dzirdēju šo, bet ko tas maina, nesapratu jo liekot virsū kārbu, cilindrs tā pat saspiežas sauss. Vai tiešām tā varētu būt vaina? Jo esmu gan to paspaidījis
Vecs 12.10.2015, 23:14   #1494
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Nu ne taču, jo viņam tak nav vāciņš pa kuru kautko ieliet, izņēmot pieslēguma punktu. Es izjaucu pirmo silindru un teorētiski nav tur nekā tāda, kas var sabojat viņu liekot virsū sauso, bet nu jau saku šaubīties
Vecs 12.10.2015, 23:32   #1495
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja cilindrā kaut ko ielej, tad uzliekot kārbu visu tāpat izspiež ārā. nedomāju, ka tā būs vaina, es reizi mēnesī kādai lamatai mainu sajūgu un protams arī izspiedēju, nekad nav bijušas tādas problēmas. Lielos vilcienos, vinš var tecēt tikai tad, ja ir bojāts, vai viņam nav pret ko atspiesties, respektīvi kurvis ir pārāk tālu un vins vienkārsi izjūk.
Vecs 13.10.2015, 01:01   #1496
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,398
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Ja cilindrā kaut ko ielej, tad uzliekot kārbu visu tāpat izspiež ārā. nedomāju, ka tā būs vaina, es reizi mēnesī kādai lamatai mainu sajūgu un protams arī izspiedēju, nekad nav bijušas tādas problēmas. Lielos vilcienos, vinš var tecēt tikai tad, ja ir bojāts, vai viņam nav pret ko atspiesties, respektīvi kurvis ir pārāk tālu un vins vienkārsi izjūk.

Pilnīgi piekrītu...

Tīri teorētiski, zinot ka tur katra detaļa tiek pielasīta no cita auto...
Tad vēl krāmus var taisīt, ja galvenais un darba cilindrs neatbilst viens otram... ja galvenajam ir lielāks tilpums kā vajadzīgs priekš darba cilindra tad liekajam šķidrumam ir kautkur jāpaliek...
vai nu izspiežot kādu manžeti vai arī izspiežot par daudz izspiedējgultni...

Vairāk tomēr lieku uz to ka kurvis pa tālu...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 13.10.2015, 07:08   #1497
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Tas maita sāk tecēt jau pie aizpildīšanas
Vecs 13.10.2015, 08:43   #1498
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Tas maita sāk tecēt jau pie aizpildīšanas
kārba varbūt viņu izvaro, pieskrūvēšanas brīdī, pie kārbas.? bet arī tas ir kaut kas nedzirdēts.
Vecs 13.10.2015, 09:46   #1499
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Vakar ieminējos draugam, kurš servisā strādā, kad cilindrs ir saspiests, piepilda to ar eļļu, tad laižot vaļā, turpina piepildīt, spaidot pa sauso, manžetes var apgriezties, tas pat esot rakstīts līdzi pamācībā... Tā man vakar paskaidroja...
Vecs 13.10.2015, 13:42   #1500
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Vakar ieminējos draugam, kurš servisā strādā, kad cilindrs ir saspiests, piepilda to ar eļļu, tad laižot vaļā, turpina piepildīt, spaidot pa sauso, manžetes var apgriezties, tas pat esot rakstīts līdzi pamācībā... Tā man vakar paskaidroja...
iespēja pastāv vienmēr. bet kurš lasa tās pamacības kas nāk līdzi.?

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:15.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club