The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Forums un mājās lapa > Ierosinājumi, jautājumi un foruma jaunumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 28.03.2013, 12:22   #61
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vispār, ja Jums ir ieteikumi kā vienkāršot, uzlabot vai kur vajag sakārtot forumu, rakstiet, kamēr man ir laiks, es to varēšu izdarīt
Vecs 28.03.2013, 15:11   #62
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Haker, ja zini kā, uztaisi, lūdzu, jaunus Tagus lai var ielikt video no youtube pa taisno
Vecs 28.03.2013, 17:46   #63
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,706
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Haker, ja zini kā, uztaisi, lūdzu, jaunus Tagus lai var ielikt video no youtube pa taisno
NOteikti jaunākajās versijās to var! Bet kad būs laiks apskatīšos skriptu.
Vecs 28.03.2013, 22:14   #64
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Nezinu vai tas ir iespējams, bet varbūt var tā, ka piemēram, šī gada tēmas rādās citā krāsā, lai nav tā, ka jūk viss kopā ar vecajām tēmām, ja ātrumā nepaskatās uz datumu. Vairāk to es attiecinu uz ārzemju ceļojumiem
Vecs 30.04.2013, 22:04   #65
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Nedaudz sakārtoju projektu sadaļu. Tagad tā būs sadalīta nevis pēc biedru/forumu lietotājiem, bet pēc Corrado/Scirocco/Pārējie auto Mērķis - atvieglot meklēšanu, savādāk topiku ir daudz un atrast vajadzīgo paliek arvien grūtāk
Vecs 30.04.2013, 23:33   #66
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII
Nezinu vai tas ir iespējams, bet varbūt var tā, ka piemēram, šī gada tēmas rādās citā krāsā, lai nav tā, ka jūk viss kopā ar vecajām tēmām, ja ātrumā nepaskatās uz datumu. Vairāk to es attiecinu uz ārzemju ceļojumiem
Baigi liela aizdoma, ka tavas vēlmes netiks izpildītas tehnisku iemeslu dēļ.
Vecs 02.01.2015, 22:45   #67
dzeee

Ziņas: n/a
Noklusējot

He. Varbūt forumam var pievienot pieeju no tapatalka? Hakeris varētu varbūt apskatīt? Esam tak visi moderni un staigājam ar viedtelefoniem, un plansetem, būtu ērtāk pārlūkot forumu. Varbūt ka jau ir, bet es izmeklejos, un neatradu.
  Citēt
Vecs 05.01.2015, 12:56   #68
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no dzeee
He. Varbūt forumam var pievienot pieeju no tapatalka? Hakeris varētu varbūt apskatīt? Esam tak visi moderni un staigājam ar viedtelefoniem, un plansetem, būtu ērtāk pārlūkot forumu. Varbūt ka jau ir, bet es izmeklejos, un neatradu.

Nesanāks, pārāk vecs mums tas forums.
Vecs 28.10.2015, 19:55   #69
RAPID944
Kluba biedrs

RAPID944Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.08.2015
Dzinējs: TDI 196HP/440Nm
Ziņas: 89
RAPID944 .Neitrāls
Noklusējot

Man liekās ka jums forumā vēl vasaras laiks
RAPID944 nav forumā   Citēt
Vecs 28.10.2015, 20:34   #70
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man gan rāda pareizi. Var būt tev uzstādījumos uzlikts +3 ?

Citēt:
Visi laiki ir norādīti GMT +2. Pašreizējais laiks ir : 18:33.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 28.10.2015, 21:40   #71
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Man liekās ka jums forumā vēl vasaras laiks

Aizej uz "Mans VP " (augšējā joslā pats pirmais) un tad sadaļā Mainīt uzstādījumus nomaini laika joslu pret +2 Man arī rādīja nepareizo laiku, nomainīju laika joslu un tagad viss ok
Vecs 29.10.2015, 09:30   #72
RAPID944
Kluba biedrs

RAPID944Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.08.2015
Dzinējs: TDI 196HP/440Nm
Ziņas: 89
RAPID944 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Aizej uz "Mans VP " (augšējā joslā pats pirmais) un tad sadaļā Mainīt uzstādījumus nomaini laika joslu pret +2 Man arī rādīja nepareizo laiku, nomainīju laika joslu un tagad viss ok
Šitais nostrādāja.
RAPID944 nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 09:26.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club