The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 22.09.2014, 01:03   #61
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,125
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tev vai tad nav k-jets nevis ke-jets.?
Vecs 22.09.2014, 08:30   #62
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,148
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Tev vai tad nav k-jets nevis ke-jets.?
1989 gada Passat 9A motors ar KE-Jetronic (CIS-E)
Danenbergs nav forumā  
Vecs 01.10.2014, 22:24   #63
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vīri vīri es nemāku to šprici dabūt pie dzīvības Es pat nezinu vai ir vērts lūgt palīdzību, jo drošvien neviens tāpat caur forumu nevar palīdzēt
mehāniski viss ir kārtībā, kompresija ir, metkas ir, aizdedzi arī noregulēju pēc metkām, bet motors nu nerūc, neiet, ļoti neatsaucīgs, braucot nekāpj apgriezieni vairāk pa kādiem 3k (pēc dzirdes, jo man pagaidām nav tahometra). Bija beigts temperatūras devējs uz ecu, to nomainīju, pārbaudīju tukšgaitas slēdzīti, tas strādā, pārbaudīju potenciometru pie gaisa masas mērītāja (špricei pie lāpstas), tas iet. Degvielas regulators arī kaut ko regulē.. Zone gan laikam būs beigta, bet tā nav vainīga, jo motoram jārūc daudz labāk arī bez zondes. Caurumi, vakuma sūces ieplūdē nav (pārbaudīju ar starta gāzi). Tukšgaitas regulators iespējams ir beigts.. Bet tā ir tikai tukšgaita. Man ir problēmas kad auto ir slodzē.
It kādi ieteikumi, ko skatīties, ko meklēt, ko mērīt? Kā var pārbaudīt detonācijas devējus?
Ielikšu smieklīgu video, kurā +/- var dzirdēt motora darbību. Varbūt rodas kāda ideja.
Help
https://www.youtube.com/watch?v=-jYC...ature=youtu.be
Pūš garām savienojuma vietā pirms zondes.
Danenbergs nav forumā  
Vecs 01.10.2014, 22:46   #64
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,898
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Aizdedzi vai tad neregulē strobu?
Spiediena regulātors vienīgā un mūžīgā problēma Vari meiģināt likt citu, un citus ekspermentus Vēl lāpstas stāvokļa devēju pārbaudi

Vēl protams ir jautājums vai viņš neiet tālāk, tapēc ka pa maz degvielas, vai brutali pa daudz degviela Var meiģināt pēc svecēm noteikt

Kad nekas nesanāk, paņem āmuru un pasit pa šprices augšdaļu dažreiz palīdz
Vecs 01.10.2014, 22:51   #65
valdis v
Lietotājs

valdis vLietotāja bilde

Reģistrācija: 23.12.2010
Dzinējs: 9A 2.0 16V
Ziņas: 462
valdis v .Neitrāls
Noklusējot

varbut nomeri bedzina spiedienu kad man bij lidziga problema man bij pamazs spiediens tam bendzinam.vel varbut ar kompi kautkas vai ari ar vadiem...
valdis v nav forumā  
Vecs 01.10.2014, 22:52   #66
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Aizdedze nolikta pec metkam - kr4 aizdedze jaregule. un to jadara ar stroboskopu.
Lidz 3kt griezas ari brivgaita.? Paprove ar roku celt sprices lapstu un ja tad apgriezieni celas daudz labak un augstak, ka gazejot ar tikai ar droseli, tad pie vainas ir degvielas spiediens, respektivi vai nu spiediena regulators pus dzivs vai augstspiediena suknis. vel var viegli ar neilona amuru uzdot pa sprices galvu, ja ir izmainas tad sprice cakarejas.
Vecs 01.10.2014, 22:53   #67
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Kamer es no telefona uzrakstu drags jau uzrakstijis spriedumu.
Vecs 02.10.2014, 00:02   #68
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Paldies par padomiem. Sveces ir melnas, bet ne no eļļas, domāju ka degvielu ēd kosmosā un tiek pārliets. Tad jānoregulē pareizi aizdedze un jāmēra spiedieni. Kādam ir auto stroboskops? Līdz servisam laikam aizbraukt nevaru. Kaut kur jāaizņemās.
Vēl viena lieta ko neesmu izdarījis. Man jāliepiek degvielas spiediena akumulators, tas noteikti ir vajadzīgs.
Danenbergs nav forumā  
Vecs 02.10.2014, 00:19   #69
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,277
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Šim bākā arī nāk mazais sūknis?
Menn nav forumā  
Vecs 02.10.2014, 00:25   #70
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,898
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Paldies par padomiem. Sveces ir melnas, bet ne no eļļas, domāju ka degvielu ēd kosmosā un tiek pārliets. Tad jānoregulē pareizi aizdedze un jāmēra spiedieni. Kādam ir auto stroboskops? Līdz servisam laikam aizbraukt nevaru. Kaut kur jāaizņemās.
Vēl viena lieta ko neesmu izdarījis. Man jāliepiek degvielas spiediena akumulators, tas noteikti ir vajadzīgs.
akumulātors pilnīgi neietekmē, tavu problēmu var arī bez viņa vispār iztikt
Vecs 02.10.2014, 09:26   #71
valdis v
Lietotājs

valdis vLietotāja bilde

Reģistrācija: 23.12.2010
Dzinējs: 9A 2.0 16V
Ziņas: 462
valdis v .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Menn
Šim bākā arī nāk mazais sūknis?
ja tam ir baka un zem auto melnaja kaste
valdis v nav forumā  
Vecs 02.10.2014, 09:48   #72
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,053
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Principā jau darbības principi benzīna motoriem nemainās, vai nu nav dzirksteles vai benzīna :

1) aizdedze. Tiec galā ar viņu sākuma. To var ar uz pusdzīva motora saregulēt pareizi, tad pie šī jautājuma vairs nebūs jāatgriežas

2) degviela: Tātad sākuma spiediens (ja nav ok tad sūknis vainīgs, ja ir ok tad šprice)

Par šprici te jau daudz maz aprakstīja. Vai nu nav saregulēta vai čakarējas. Ja beigts kāda daļa no šprices (vismaz man tā bija) tad motors slikti lec un vispār neiet, slāpst. Man vairāk liekas ka tas ir regulēšanas vaina, jo motors līdz 3000 tomēr iet.

Atceries, CO skrūve baigi jutīga. 45 grādus pagriez un CO jau no 0,5 uzlec līdz 3 (tos ciparus es apmēram uzrakstīju, bet kaut kā tā ir), vel nedaudz pagriez un jau pārlej vai lielasis, skatoties kur griez. Saregulēt uz aci man liekas ļoti grūti. Vajadzētu aparātu kas mēra CO.

p.s. info, pulksten virzienā = CO+ //\\ pret pulksteni = mazāks CO

Lambda, nezinu jo negadījās pašam bet vai tiešam tā nevar būt vainīga pie pārliešanas un pie tā ka nesanāk saregulēt ?
sciroco nav forumā  
Vecs 02.10.2014, 09:50   #73
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,053
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
akumulātors pilnīgi neietekmē, tavu problēmu var arī bez viņa vispār iztikt
Tieši tā, tam nevajadzētu ietekmēt, bet tagad tā iedomājos, ja mērīs degvielas spiedienu centies to darīt arī braucošam.

Iedomājos, ja nu bākā ir ļoti maz degvielas un braucot tā notek uz aizmuguri un sūknis to nevar dabūt (to kompensē degv. akumulators) kurš Tev nav...
sciroco nav forumā  
Vecs 02.10.2014, 13:36   #74
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,696
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tev Golfs bija karbiņš, vismaz tādas lietas kā sūkņus saliki? Atceros ka iepriekš ietiepīgi domāju ka tā melnā kaste zem grīdas ir tikai hidroakumulators, bet kā izrādās laiakm jau arī sūknis, tā ka bez tā ''dzelas'' nebūs.
Laikam pieejošajātrubā pie šprices galvas ''štucerī'' bija filtriņš - var uzmest aci tam vai vari to pārpūst ar muti.
Vecs 02.10.2014, 14:29   #75
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Golfs bija kabriņš kuram bākā nebija degvielas sūknis. Ieliku passāta degvielas sūkni bākā, tālāk nāk augstspiediena sūknis, kurš man arī ir uzstādīts un pēc tā degvielas filtrs un pēc degvielas filtra (vai arī pirms, īsti neatceors) ir vēl vien elements, kas manuprāt ir degvielas spiediena akumulators. Cik lasīju, tad viņš kompensē lielā degvielas sūkņa radītos impulsus. Bildes internetā gan neatradu ko iemest. To neesmu uzlicis.
Danenbergs nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:57.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club