The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 21.02.2013, 23:41   #61
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,277
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Nez vai viņas atšķiras,bet vajag blakussēdētāja pusi
Nebūs jēgas ķimerēt,jo nejauši nolauzu viņai fiksējošo ķepiņu turklāt man tas gabarīts bij pilns ar ūdeni
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 22.02.2013, 19:29   #62
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.02.2009
Dzinējs: 2.4 D5, 163zs, 340Nm
Ziņas: 129
Ernc .Neitrāls
Noklusējot

Kā nemainās atsevišķi? Man te rādās ka mainās:

Ļaunākajā gadījumā jauna ķīniešu lampiņa maksā Ls 7, oriģinālā būs Ls 21
Vecs 22.02.2013, 23:49   #63
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Nju tad būšu nolaidis luni,salaužot stiprinājumu
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 23.02.2013, 00:41   #64
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,544
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Ernc
Kā nemainās atsevišķi? Man te rādās ka mainās:

Ļaunākajā gadījumā jauna ķīniešu lampiņa maksā Ls 7, oriģinālā būs Ls 21
Visiem tā nav...
Kautkādiem eksemplāriem normāli mainās, bet citiem lampiņa ir ielīmēta...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 23.02.2013, 03:00   #65
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

Manam ir ielīmēta ar kkādu baltu dranķi,facelift modeļiem vnk mainās
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 23.02.2013, 14:52   #66
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

šodien saregulēta savirze,beidzot mans Volgo brauc taisni Bij trakāk,ka likās.Uz ledaina ceļa nevarēju pabraukt ātrāk pa 80Km/h.Jo mašīnu nesāja no vienas puses uz otru,koriģējot stūri viss palika trakāk
Visa problēma bij aizmugurē.Bet lai saregulētu nācās cīnīties ar skrūvēm,kas ierūsējušas buksēs
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 23.02.2013, 18:59   #67
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Ernc .Neitrāls
Noklusējot

Interesanti par tām lampiņām. Es skatījos pirms feislifta modelim kā tur ir. Un tā viņš rāda oriģinālajā volvo servisa programmā! (VADIS)
Tās aizmugurējās ekscentra skrūves mēdz ierūsēt. Es viņas dabūju abas nomainīt. ~ Ls 7 gabalā Tiesa savirzi tā arī nenoregulēju
Vecs 23.02.2013, 20:42   #68
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

Man nācās nomainīt vienu,bet piemeklēju no BMW tas VADIS ir kkur arī pieejams?
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 23.02.2013, 23:02   #69
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Ernc .Neitrāls
Noklusējot

Torentos instalējams uz datora.
Šeit ir interneta katalogs http://www.volvopartswebstore.com/
Tur praktiski visas tās pašas ilustrācijas. Toties VADIS ir arī remonta pamācības, tāpat iespēja diagnosticēt u.c. noderīga informācija.
Vecs 25.02.2013, 23:30   #70
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

Gabarīts sačiņīts
Vaina bij štekerī,kas atrodas zem paspārņa nesaprotu,kā tik tizlā vietā var novietot stekeri.Turklāt nojājos pamatīgi meklējot pareizos vadus bagažniekā.No lampiņas līdz štekerim nāk melns ar sarkanu,bet pēc štekera kkādas citas krāsas Pa velti biju izvarojis lampiņu ielīmēta viņa bij ar viss parastako karsto līmi Ko veiksmīgi izķeksēju āra un ielodēju jaunu lampiņu lampiņa arī tur parastā maziņā,kas parasti ir viduskonsolēs spraužamās
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2013, 00:28   #71
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

Neliela atskaitīte
Nomainīti aizmugurējie bremžu diski
Priekšējās atsaites
Tas viss jau tika izdarīts kādu mēnesi atpakaļ,bet biju piemirsis ierakstīt
Jau trešo nedēļu virinu uz vasarenēm,
Kā arī visu neēļu Volga kko čakarējas braucot uz gāzes,pārbaudiju sveces.Divām atkal keremika saplaisājusi Nomainītas visas četras.Pētot sveces konstatēts,ka Volgo uz gāzes strāda riktīgi pa lieso tpc arī sveces savlaicīgi iet pensijā.Būs kko jādara lietas labā.Taču raustīties tāpat viņam nevajadzētu.šodien gāju cauri visiem devējiem,Prātu čakarē droseles stāvokļa devējs,pie pilnība atvērtas droseles mērijumi pazūd.Tpc tas arī nebūs pie vainas.Jo pilnība pavērta drosele tiek diezgan reti
Kādu laiku otrajai Lambdai čakarējas apsilde,kkur lasiju,ka ja nogļučī aizmugurējā zonde tad viņs priekšējo arī vairs neņem vērā,cik tajā taisnības nav ne jausmas Kkad saņemšos gāzes sprauslas aizvest nosinhronizēt.Tad manīs kur tālāk skatīties,jo uz benzīna strāda vairāk vai mazāk normāli.
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2013, 01:39   #72
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

ūūū,te jau vis sūnām ieaudzis
No motora dačikiem nomainīti praktiski visi 1 spole,svečvadi,Kloķvārpstas stāvokļa devējs,sadalesvāprpstas devējs,droseles stāvokļa devējs,tukšgaitas regulators,aizmugurējā zonde,degvielas spiediena regulators.Gāze ar kko bij nojukusi,pārlūzusi reduktorā atspere un velreiz izbeidzies gāzes MAP sensors.
Viss salabots,un par laimi griežās
Pārjaukti satīrīti aizmugurējie suporti,nomainīts viens aizmugurējais gultnis,otram krāju naudu
Vel tā arī nēesmu saņēmies uzlikt citas gāzes sprauslas,bet visam savs laiks
kā arī šodien trāpijās viens visnotaļ veiksmīgs pirkums Tiku pie ejošiem priekšējo lukturu tīrītāju motoriņiem un oriģinālajiem facelift lukturiem ar hrenonu
Tpc vairs nežilbināšu pretībraucošos,bet tas protams,kad saņemšos to visu salikt Tiek meklēti melnie priekšējie pagriezieni,viens jau ir,otrs ir problēma
Kkā tā mums iet noteikti kaudzi lietu esmu piemirsis,bet gan kkad
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 16.08.2013, 09:25   #73
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,104
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

tu vēl elektrisko antenu sataisīji, un rūsu nedaudz apkaroji.
Vecs 18.08.2013, 00:32   #74
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Ernc .Neitrāls
Noklusējot

Nu nezinu kā ar to žilbināšanu, jo tiem s40, kuriem bija oriģinālais xenons, ir arī kkāds piekares stāvokļa devējs vai kas tāds, kas pieregulē, ja pareizi atceros
Mana lamata arī kuru katru brīdi būs gatava
Vecs 18.08.2013, 00:48   #75
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

Pa to zinu un viņš stiprinās pie aizmugurējā tilta
Menn nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:39.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club