The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tirgus Placis > Pārdod detaļas
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 24.05.2017, 21:22   #1
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,784
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot 2E motors no Corrado

Pieejams 2E motors kas stāvēja iekš Corrado. Motors rūca, brauca un negrabēja, cik atceros zils mākonis no izpūtēja arī nenāca. Atrodas Līvānos.
Vairāk jautājumi PM vai 28269534
Cena 30Eur
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 25.05.2017, 15:13   #2
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,046
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Pieejams 2E motors kas stāvēja iekš Corrado. Motors rūca, brauca un negrabēja, cik atceros zils mākonis no izpūtēja arī nenāca. Atrodas Līvānos.
Vairāk jautājumi PM vai 28269534
Cena 30Eur
ar visiem vadiem, dačikiem, dalītāju, indukcijas spoli un kompi? Vai tikai dzelzis?
Danenbergs tagad ir forumā   Citēt
Vecs 25.05.2017, 17:25   #3
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
ar visiem vadiem, dačikiem, dalītāju, indukcijas spoli un kompi? Vai tikai dzelzis?
Pa lielam dzelzis ar kolektoriem. Varu miglu bildi atsūtīt uz Watsap
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 31.05.2017, 13:05   #4
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Domāju ar raušanu no rokām izraus par šāducenu bet izskatās ka šie izstrādājumi laikam tikai Tolmetam ir interesanti
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 31.05.2017, 15:26   #5
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,046
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Domāju ar raušanu no rokām izraus par šāducenu bet izskatās ka šie izstrādājumi laikam tikai Tolmetam ir interesanti
Cena super! Bet man vajag vadus Vento man vairs nav + garaza sturi stav viens 2e motors+stav vel viens izjaukts Treso man laikam nevajag.. bet no vadiem un devejiem es neatteiktos
Danenbergs tagad ir forumā   Citēt
Vecs 01.06.2017, 01:25   #6
corradoarturs
Lietotājs

corradoartursLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.05.2010
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 206
corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Cena super! Bet man vajag vadus Vento man vairs nav + garaza sturi stav viens 2e motors+stav vel viens izjaukts Treso man laikam nevajag.. bet no vadiem un devejiem es neatteiktos
vadi ar visiem devējiem - 29645743
corradoarturs tagad ir forumā   Citēt
Vecs 05.06.2017, 18:36   #7
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

UP
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 15.06.2017, 21:32   #8
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Pārdots.
Eddza nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:12.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club