The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 15.05.2017, 16:18   #31
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Man jau liekas ka Febi un Swag ir no vienas pažobeles izvilkti un kvalitāte abiem vienlīdzīga... (viduvēja)

Hans Pries jeb Topran jau ir drusku zemākas kvalitātes...
man jau liekas, ka tev pareizi liekas, man ar tā liekas
Vecs 15.05.2017, 20:58   #32
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.09.2015
Dzinējs: VR6
Ziņas: 143
Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Nedaudz stulbs jautājums, bet gribu pārliecināties
Kad lieku atpakaļ karteri man blīvi vajag apsmērēt ar hermētiķi tikai no tās puses, kura liksies klāt pie kartera vai arī no abām pusēm?
Latvietis nav forumā   Citēt
Vecs 15.05.2017, 22:28   #33
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,174
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Latvietis
Nedaudz stulbs jautājums, bet gribu pārliecināties
Kad lieku atpakaļ karteri man blīvi vajag apsmērēt ar hermētiķi tikai no tās puses, kura liksies klāt pie kartera vai arī no abām pusēm?
Jaunai blīvei hermētiķi nevajag. Lietotu, bet neizspaidītu blīvi es parasti tomēr tik un tā apsmērēju nedaudz ar hermētiķi no abām pusēm (laikam sirdsmieram ).
Tas vāks īstenībā arī var turēties tikai uz hermētiķi.
P.s. pārdod Corrado
Danenbergs tagad ir forumā   Citēt
Vecs 15.05.2017, 23:13   #34
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,452
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Labāk tomēr mazliet apsmērēt no abām pusēm ar hermētiķi, un pielipināt, lai turās kartīgi. jo lai vai cik jauna blīve, no temperatūras maiņām un vāka deformēšanās dēļ, tāpat var sākt sulot, tāpēc apsmērē, pielipini un būs kārtībā

p.s.- jebkurš jauns eļļas sūknis ir labāks, par vecu sadilušu, un tāpat neviens nenobrauks tos 300+tūkstošus, kas +/- paredzēts oriģinālajam sūknim, tā ka kādam laikam pietiks
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 15.05.2017, 23:21   #35
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man 1.8T aukstam ir 8 bar eļļas spiediens...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 15.05.2017, 23:42   #36
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

vai eļļas spiediena devējs ir kalibrēts un vispār paredzēts slēgt pie attiecīgā pulksteņa. vairums gadīnumos mērijums ir galīgās auzās jo devējs nav piemērots pulkstenim. Nemaz nerunājot par lētā gala čaias gaugēm

sorry par spamu
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2017, 00:27   #37
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man 1.8T aukstam ir 8 bar eļļas spiediens...
pa daudz
Vecs 16.05.2017, 00:27   #38
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no VRsick
vai eļļas spiediena devējs ir kalibrēts un vispār paredzēts slēgt pie attiecīgā pulksteņa. vairums gadīnumos mērijums ir galīgās auzās jo devējs nav piemērots pulkstenim. Nemaz nerunājot par lētā gala čaias gaugēm

sorry par spamu
spams
P.s. spams no manis (es esmu dusmīgs uz tiesnešiem)
Vecs 16.05.2017, 22:25   #39
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Neliels update:
Šodien nomainīju eļļas sūkni, karteri ar blīvi, eļļu, eļļas filtru, gaisa filtru, degvielas filtru un eļļas spiediena un temperatūras devējus. Eļļas spiedienu man rādīja precīzi 6 bar, kad piedarbināju.
Pilnai laimei vēl spidometram jānomaina MFA ekrāns un jābrauc uz vag vestu
Pāris bildes ar bijušo karteri

Vecs 16.05.2017, 23:22   #40
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

Par lūžņu cenu varu atpirkt beigto karteri
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2017, 23:51   #41
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Mums arii gonkaas noderetu Sis jau veel taisnojams
Vecs 17.05.2017, 00:08   #42
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no VRsick
Par lūžņu cenu varu atpirkt beigto karteri
Varu tev atdot to karteri, jo vajadzīgs man tâpat viņš nebūs. Ja turpat, kur toreiz bremžu diskus pirku dzīvo, varu pat pievest
Vecs 18.05.2017, 22:27   #43
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
vari sameklēt no pasata spidometru, un samainīt apakšu tikai, jo corrado ir sarkanas smukās bultas, pasatam man šķiet kā baltās

No kura pasāta man skatīties to ekrānu? B3 vai B4?
Vecs 20.05.2017, 00:39   #44
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

droši vien B4
Vecs 29.05.2017, 21:27   #45
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Vai passāta priekšējā VR6 zīme var derēt corrādam vai arī jāmeklē tikai no corrado?
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:17.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club