The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 25.02.2017, 00:42   #16
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ASRock
Neticu ka viens saimnieks LV,ja pareizi sapratu kas tas par corado,tad vinam bija loti daudz neveiksmigo saimnieku,taja skaita mans kolegis kurs to nopirka no parpircejiem,nedaudz pietaisija un pardeva talak caur mogo,cik zinu bija vinam daudz smagu avariju gan ar aizmugurejo sparnu,gan ar norauto prieksejo riteni,cik atceros laba puse visa saspakteleta,durvis principa bija jamaina,rokturi ari nebija pareizie,slieksni ari sapuvusi.Taka darba daudz tur bus
Viena tante teica ka ja otrai tantei pielik ritenus vina automatiski klust par tramvaju...
Taviem apgalvojumiem nav pieradijumu. Ludzu bildes utt..
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 25.02.2017, 01:29   #17
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,176
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ASRock
Neticu ka viens saimnieks LV,ja pareizi sapratu kas tas par corado,tad vinam bija loti daudz neveiksmigo saimnieku,taja skaita mans kolegis kurs to nopirka no parpircejiem,nedaudz pietaisija un pardeva talak caur mogo,cik zinu bija vinam daudz smagu avariju gan ar aizmugurejo sparnu,gan ar norauto prieksejo riteni,cik atceros laba puse visa saspakteleta,durvis principa bija jamaina,rokturi ari nebija pareizie,slieksni ari sapuvusi.Taka darba daudz tur bus
Es varu kludities, nav mans laucins, bet vēsture uz ātro paskatoties neko citu nesaka.
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 26.02.2017, 23:30   #18
corradoarturs
Lietotājs

corradoartursLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.05.2010
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 211
corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ASRock
haube ari kādreiz bija lielā (vr6), ja tas ir tas corrado
corradoarturs nav forumā   Citēt
Vecs 27.02.2017, 20:16   #19
kairis
Jauniņais

Reģistrācija: 09.02.2017
Ziņas: 62
kairis .Neitrāls
Noklusējot

Katram spekratam sava vesture,un daudz dzejnieki.Sākšu ārdīt nost tad redzēs kas un kā.
kairis nav forumā   Citēt
Vecs 13.03.2017, 22:44   #20
kairis
Jauniņais

kairis .Neitrāls
Noklusējot

Nedaudz paārdīts,konstatēts kā televizors vajadzīgs cits,šitas sapuvis,un apakša nolocīta.

Vecs 17.03.2017, 20:59   #21
kairis
Jauniņais

kairis .Neitrāls
Noklusējot

Šodien izņēmu motoru,kurš rīt visticamākais ceļos uz Saldu.
Vecs 20.05.2017, 12:29   #22
kairis
Jauniņais

kairis .Neitrāls
Noklusējot

Veiksmigu sezonu visiem.
Tā kā brīvais laiks nav bijis daudz kaut kas ir izdarīts.
-noardīts lidz plikai bundžai.
-uzmetināts karuselis vieglākai dzivei.
Vecs 20.05.2017, 12:48   #23
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

izskatās nopietni,
novēlu izturību šajā cīņā!
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 20.05.2017, 13:06   #24
kairis
Jauniņais

kairis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no OZ
izskatās nopietni,
novēlu izturību šajā cīņā!
Laiks radis cik ātri notiks bet gribas lai viss kartigi ir.
Paldies noderes.
Vecs 20.05.2017, 23:44   #25
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

veiksmi darbos
Vecs 21.05.2017, 00:13   #26
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man bez steigas pietika ar 4 gadiem, lai no šī izejas punkta auto atkal varetu iziet skati...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 21.05.2017, 22:28   #27
kairis
Jauniņais

kairis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
veiksmi darbos
Noderes.
Vecs 21.05.2017, 22:29   #28
kairis
Jauniņais

kairis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man bez steigas pietika ar 4 gadiem, lai no šī izejas punkta auto atkal varetu iziet skati...
Man varbut tik ilgi ne,bet visadi var gadities,cik nu ir,tik ir laiks.
Vecs 23.05.2017, 23:31   #29
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kairis
Man varbut tik ilgi ne

še tev mans pirmais posts, apskaties datumu
22.11.2006
Nu ko tautieši briest neliels projektiņš iedomājos implantēt iekš sava jauna corrado 2.0 16V atmosfērisko (sākumam) motoru ar elektronisko šprici, patreiz procesā ir tūnetas 16V galvas iegade ar sporta sadalenem
Vecs 24.05.2017, 01:03   #30
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Man pietika ar 5 gadiem...

TDI Corrado gan satapa mēmā ātrumā, tikai 1 gadu bija bez skates..

Katrā ziņā, nav svarīgi cik ilgā laikā sabūvēsi... ja sabūvēsi, visu cieņu
Nu ja nē, arī labi... ne visiem ir lemts braukt ar Corrado... piesakos pie rezerves daļām...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:26.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club