The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.09.2013, 19:54   #31
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Esi kautko pamērijis ABS -am?

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 09.09.2013, 22:26   #32
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.07.2011
Dzinējs: G60 & 16v & VR6
Ziņas: 76
wreq .Neitrāls
Noklusējot

pagaidam vel ne , sodien tikai sanemu no servisa, samainita ella atrumkarbaa,dzinejaa, samainita rokenes trose, aizmugurejie kluci aa un ja, tagad var normali attaisit haubi, ari jauna trose rit jadzen uzpildit, iztirit kondicionieri, tad jau saksu visu pats pa lenam taisit

aa un vel jautajums, te ir kads no foruma kas dzivo netalu no usera krasotajs un kas brauka Riga? Man vienkarsi loti vajag savakt no vina vienu lietu, bet vinam laikam ir gruti ar laiku, strada vai kas, nezinu Butu baigi forsi ja kads varetu no vina savakt un satikties kautkur Riga ar manim
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2013, 17:46   #33
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

Sveiks visiem! Steidzigs jautajums, kur atrodas kondicioniera radiators?
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2013, 18:51   #34
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

normunc nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2013, 18:55   #35
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

liels paldies normunc, ta ari domaju , nevareju sameklet shemu
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2013, 20:13   #36
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

Tagad vel jautajums, kur var nopirkt? Vai der no kada passata?
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 23.09.2013, 10:46   #37
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wreq
Tagad vel jautajums, kur var nopirkt? Vai der no kada passata?

Jauns maksāja pāri 100Ls, kko varēja piemeklēt no audi 100 vecajiem, es braucu uz kantori un pēc kataloga mēģinājām piemeklēt, bet neviens nederēja 1:1 visie, kkas bij jāpārtaisa...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 23.09.2013, 20:21   #38
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

varbut tu zini to numuru kur var dabut? cik es jau zvaniju , neviens nevar piedavat
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 24.09.2013, 09:32   #39
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tas ir tas kantori, kad brauc ārā no rīgas caur Valdlaučiem, šosejas labajā malā pirms tiem lielajiem angāriem, piemirsās nosaukums, gan jau kāds zin tā kantora nosaukumu, tad jau caur goggli sameklēsi
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 24.09.2013, 17:45   #40
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

apzvaniju visus laikam kas piedava kondeja radiatorus, nevienam nav. galu gala pasutiju no interneta , no vacijas.
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 28.09.2013, 03:58   #41
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

un ja gandriz jau aizmirsu, to man noteikti japastasta, varbut kadam noderes un domas ko taisit , ko netaisit servissa AutoProfils kas ir Viskalu iela. Man bijusi tada situacija : atvedu pie viniem Corrado kad tikko atdzenu no Igaunijas, pateicu lai vini parbauda visu hadeni, nomaina ellu, atrumkarba, dzineja, samainija motortelpas trosi un sataisija rokene, ari vajadzeja samainit trosi. Paprasiju vel lai paskatas kas ir ar abs bloku , kapec nestrada bremzu pastiprinatajs. Ar abs bloku bija ta ka vini pateica ka problema ir ta saucama bumbieri, vini nevareja to nekur sameklet, labi aizbraucu lidz pirmam srotam, nopirku pa 20ls, atvedu pie viniem. Galu gala izradas ka bremzes tapat strada slikti un problema ir kaut kur citur, kuru vini jau nevareja risinat, nu labi nemak, nemak padomaju ka jabrauc kaut kur citur. Parbaudiju ka veras vala motortelpa, itka kautka atveras pie servissa. Tas ir vienkarsi arprats ko vini esot uztaisijusi , zel ka man nepalika bildes, viniem vajadzeja vienkarsi iznemt veco trosi, atstajot visas detalinas kas ver vala un iebazt jauno. Galu gala nopirku vel vienu trosi un pats jau partaisiju. Par citu pagaidam vel neko nevaru teikt jo neredzeju ka izskatas rokenes troses maina apaksa. Un kas mani galigi izbesija to ka braucot majas pamaniju ka spidometrs nestrada, apgriezos, braucu atpakal, prasu kapec nestrada spidometrs? Kad atvedu pie jums vins vel stradaja. Kads cilveks no offisa nak ar manim pie meistara saka ka ir tada problema, meistars saka ka neko ar spidometru neesot darijis, paskatijies vai nav spidometra trose atskruvejusies, verdikta pateica man : aaa tev tak ir elektroniskais spidometrs. Es saku nu tak vins stradaja pirms jus taisijat. atbilde bija apmeraam tada : oj es nezinu, es te neko nevaru padarit! Spriediet pasi braukt pie viniem vai ne. Laikam vini pirmo reizi redzeja Corrado, jo kad atbraucu sanemt meistars prasija a sim tjip spojleris nak ara no salona pogas, es vinam : ja un atruma aiz 120 km/h. Vairak tur nebrauksu, varbut kads var ieteikt kadu servisu kur zin cik rets ir sis auto un kada vertiba ir sikas detalas. aa un vel viens stasts : manam bralim ir bmw e39, vajadzeja vinam samainit prieksa amortinus, atbrauc autoprofila (tas vel bija pirms mana corrado), prasa kas un cik. Pardevejs saka ka viens amortins maksa 59ls boge vai sachs. Bralis saka labi, liekam sachs (tiesi gribeja sachs, neskatoties uz to ka vini taisas viena rupnica). Pec kada laicina izradijas ka tur nav sachs , bet boge un par to nebija neviena varda.
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 28.09.2013, 11:51   #42
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

e39 priekšējie amīši sachs, nav tik lēti nemaz, reālā cena ir x2.
Vecs 28.09.2013, 12:31   #43
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
e39 priekšējie amīši sachs, nav tik lēti nemaz, reālā cena ir x2.
x2 ir priekš m piekares,parastie ir x1,5
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 28.09.2013, 14:15   #44
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Brauc un MJ Auto remontēties
Karlix nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 11:05.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club