The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 28.08.2013, 23:39   #16
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.07.2011
Dzinējs: G60 & 16v & VR6
Ziņas: 76
wreq .Neitrāls
Noklusējot

tas tiesam
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 29.08.2013, 07:31   #17
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wreq
man tagad stav tiesi tadas ka tev NGK BKR5EKU, skatoties pec ceka datuma uz kuras ir uzrakstits sveces kods, tad vini bija mainitie 2010. gada es domaju ka vienu reizi izmeginasu to platinum sveces, vismaz bus pieredze. Kad man vel bija rolleris, es liku vinam iridija sveci , gaja tiesam labak pie zemakiem apgriezienem un bisk max atrums palielinajas. Es domaju ka ir verts tos patestet
Savulaik savam Passat Vr6 biju ielicis iridiju. Bija labāk tikai uz tā rēķina ka sveces jaunas. Ja ir stock dzinējs - tad labāk liec parastās un maini ik pēc 15000km, jo irīdijs būs lieka šķērdēšanās. Jo pieredze rāda ka irīdija sveces kuras man Corrado kas bija liktas noturēja tikai 12000km un sāka jukt nost(plīsa gali nost)
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 02.09.2013, 14:58   #18
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

ok , paldies, liksu originalas )
Sodien no vacijas atnaca sutijums ar jaunajiem migliniekiem/pagriezienem

Tagad tik jautajums, kur var nopirkt kadu caurspidigo plevi, kura sargas jaunus stiklinus no akmeniem ?

Pēdējo reizi rediģēts wreq, 07.04.2014 plkst 11:50.
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 03.09.2013, 01:17   #19
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.02.2009
Dzinējs: 2.4 D5, 163zs, 340Nm
Ziņas: 129
Ernc .Neitrāls
Noklusējot

Domājams, ka praktiski katrā bodē, kura nodarbojas ar auto aplīmēšanu. Raksti googlē "auto aplīmēšana" un tur būs padaudz rezultātu. Vienīgi TA var piesieties - nepatīk viņiem plēves un lakas.
Vecs 07.09.2013, 22:21   #20
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

Sveiks visiem! Mekleju servissu , AutoProfils servisa nevareja risinat problemu ar bremzem, samainija to saucamo "bumbieri", bremzes tapat strada, bet pedali jaspiez ta ka traks var palikt kads var ieteikt servissu kur var risinat so problemu ?
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 07.09.2013, 23:14   #21
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.01.2007
Dzinējs: 3.0 BiTurbo Diesel
Ziņas: 390
Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wreq
Sveiks visiem! Mekleju servissu , AutoProfils servisa nevareja risinat problemu ar bremzem, samainija to saucamo "bumbieri", bremzes tapat strada, bet pedali jaspiez ta ka traks var palikt kads var ieteikt servissu kur var risinat to problemu ?

man ar ta bija, ari uzliku to visu abs bremžu štelli stradajošu it ka, bet nekas nemainijas.

ravē viņu nost un liec parasto vaakumņiku, nebus abs, bet bus bremzes !

savam uzliku no audi, tik štoks uz bremzu pedali bija pa garu- izgrizu gabalu un sametinaju.

vajag skatīties, lai skrūvju izvietojums un skaits bremzu cilindritim ir tads pats, ka uz masina, savadak nepieskruvesi.

var piemeklet no veciem audi vai vw.
Vecs 07.09.2013, 23:31   #22
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.01.2007
Dzinējs: 3.0 BiTurbo Diesel
Ziņas: 390
Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wreq
ok , paldies, liksu originalas )
Sodien no vacijas atnaca sutijums ar jaunajiem migliniekiem/pagriezienem

Tagad tik jautajums, kur var nopirkt kadu caurspidigo plevi, kura sargas jaunus stiklinus no akmeniem ?

IN-PRO vai kāds cits ražojums?
Vecs 08.09.2013, 00:04   #23
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

yeap, in.pro, a kas tev bija, pec kada momenta tev radas ta problema? vai tu ari nopirki corrado jau ar so problemu? kaut ka negribetos abs ravet ara
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 08.09.2013, 00:37   #24
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Ņem tik nost to elektrisko vakumņiku, man tāda pati problēma nesen radās, bremzes pat pazuda, likšu parasto vakumņiku un miers.
Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 08.09.2013, 01:58   #25
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Ņem tik nost to elektrisko vakumņiku, man tāda pati problēma nesen radās, bremzes pat pazuda, likšu parasto vakumņiku un miers.

+1 Es ar jau tā izdarīju.
Vecs 08.09.2013, 02:36   #26
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakumnieks un viss vajadzīgais der no B3 Passat, kā arī viņiem ir tāda pati ABS sistēma... Man personīgi tas ABS nepatīk un vienam savam Corrado viņu novācu, neskatoties uz to ka viņš strādāja... Otram noslinkoju, bet nebija tālu līdz tam... iespējams ka tomēr to izdarīšu...
Ja tomēr gribi atdzīvināt tad noteikti būs jāparokas vados, Autodatā ir diezgan daudz informācijas par šo sistēmu, kas kur jāpamēra un kam kur jābūt...
Iesākumā paskati drošinātājus un vai pienāk strāvas ABS vadības blokam...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 08.09.2013, 09:34   #27
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

paldies , pacekosu! a piemeram ja raut ara to visu sistemu , kadas detalas japerk vietaa?
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 08.09.2013, 11:10   #28
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

No passat b3 vakumnieks un cilindrs, trubiņas gan jau jāpārvelk.
Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 08.09.2013, 11:36   #29
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

cik saprotu , tad man janoperk sito visu sistemu kas ir attelaa?
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 08.09.2013, 12:13   #30
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Margots jau pateica to ko vēl gribēju pielikt klāt, ka jāuzmet aci drošinātājiem, kas atrodas aiz spidometra paneļa, turpat ir arī 2 releji.
Es nesen sev noņēmu ABS, mazliet sīkāk manā topikā '
Un, jā, Tev vajag to kas ir attēlā. Varbūt ir variācijas ar bremžu šķidruma rezervuāriem, bet nu tas jau pēc paša vēlēšanās...

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 00:02.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club