The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 24.08.2013, 10:14   #1
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.07.2011
Dzinējs: G60 & 16v & VR6
Ziņas: 76
wreq .Neitrāls
Noklusējot Corrado VR6 White - ex Metsla

Sveiki kluba biedri! 22.08.2013 biju Igaunija pec Corrado VR6 1994 gada, nopirku no usera Metsla. Dzinejs ir loti laba stavokli , iet zvera, bet parejajs... arprats, masina 2 gadus laikam nostaveja zem egles darba ir loti daudz. Rusas loti daudz, sparni gandriz beigtie. Pagaidam ko es atradu : nestrada centrala atslega, signalizacija cakarejas, jamaina, masina var ienakt tikai caur pasaziera durvi, jo tikai tur stradaja sledzene jamaina bremzu pastiprinatajs vai ka vins saucas, jauzpilda kondicionieris, jamaina trosi ar kuru taisit vala motortelpu, jo ir pa isu un var attaisit tikai ar plakaknaibem nestrada vejstiklu skidruma pumpitis, to janoperk, vismaz labi kad der no golfiem un passatiem

Vakardien tika sataisitas visas sledzenes mehaniski, bet vismaz pagaidam var ienakt caur abam durvim un bagaznieku ar atslegu Samainitas riepas, 205/50/r16 vieta uzliku visas 225/50/r16. Nopirku skruves sekretkas.
Sodien iespejams ka mainisu ellu , kadu ellu ieteiksiet dzinejam un kadu ellu atrumkarbai?

Pēdējo reizi rediģēts wreq, 07.04.2014 plkst 11:39.
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 24.08.2013, 11:30   #2
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Apsveicu ar pirkumu ! Lai nepietrūkst gribasspēka un naudas visu izdarīt un savest pienācīgā kondīcijā Lai labi ripo !

Par eļļu - varbūt neieteiktu pirkt Castrol, tikai dēļ tā ka tirgū apgrozās ļoti daudz kreisās preces. Mums darbā ir Mobil Super 2000 10W40 no mucas. Visiem un paši lejam viss ok Tik nezinu vai priekš VR6 10W40 būs tas ko ražotājs izrakstījis.

Kāpēc bremžu pasiprinātājs jāmaina ?
Vecs 24.08.2013, 11:41   #3
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

ok , paldies par info! a kadu ellu atrumkarbai izmantot labak?
Vecais saimnieks vel teica ka bremzu pastiprinatajs (brake booster ka vins rakstija) nestrada un kad braucam no Igaunijas , tad bremzes vajadzeja spiest psc kaa domajam ka driz pedalis bus ara
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 24.08.2013, 12:14   #4
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Apsveicu ar pirkumu un ceru, ka spēsi vizuāli un tehniski mašīnu uzturēt kārtībā, lai klubā būtu vēl viens skaistulis
Vecs 24.08.2013, 16:57   #5
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

ja ir interese, mainu tavu priekšējo bamperi, pret veca tipa bamperi ar veca tipa spārniem veseliem, atšķirība ir minimāla, bet teikšu uzreiz ka jaunā tipa spārnus 99% nesameklēsi, ja interesē dod ziņu. un protams apsveicu ar pirkumu
Vecs 24.08.2013, 17:53   #6
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

hmmm ar ko atskiras jauna tipa sparni? man ir vel 2 veseli sparni, naca kopa ar auto.
man ir tadi, tas ir jauna vai veca tipa?

Pēdējo reizi rediģēts wreq, 07.04.2014 plkst 11:44.
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 24.08.2013, 20:49   #7
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

Sodien ielikam jaunu vejstiklu skidruma pumpi, tagad viss strada ta ka vajag

mazums, bet patikami )

Pēdējo reizi rediģēts wreq, 07.04.2014 plkst 11:46.
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 24.08.2013, 21:02   #8
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

http://www.corrado.su/test
Vecs 25.08.2013, 01:09   #9
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

jasalidzina ar g60 sparniem, ta uz aci gruti man pateikt
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2013, 01:23   #10
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja tu nobildētu spārnus no priekšas, tad varētu pateiktu atšķirību. Ja nemaldos, tad G60 spārnu izliekums bija nedaudz asāks, bet jaunā facelift spārni ir vizuāli slaidāki, slaidāki + runā, ka esot par 5mm platāki. Pats gan nezināšu teikt. Jaunā tipa spārnus nedod nevienam! Tas ir kā zelta stienis, kas tev jāsaudzē un jātur zem gultas Ja nu vienīgi vēlies man pārdot pasažiera puses jaunā tipa spārnu Augsto haubi arī deva līdz?
Labs vecā tipa vs facelift salīdzinājums un nav pat angliski!
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2013, 01:24   #11
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Ja tu nobildētu spārnus no priekšas, tad varētu pateiktu atšķirību. Ja nemaldos, tad G60 spārnu izliekums bija nedaudz asāks, bet jaunā facelift spārni ir vizuāli slaidāki, slaidāki + runā, ka esot par 5mm platāki. Pats gan nezināšu teikt. Jaunā tipa spārnus nedod nevienam! Tas ir kā zelta stienis, kas tev jāsaudzē un jātur zem gultas Ja nu vienīgi vēlies man pārdot pasažiera puses jaunā tipa spārnu Augsto haubi arī deva līdz?
Labs vecā tipa vs facelift salīdzinājums un nav pat angliski!
(neievēroju ka Rom4iks jau iekopēja linku)
Vecs 28.08.2013, 22:13   #12
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

ok paldies! Sodien nopirku jaunus NGK svecvadus , drizuma bus ari jaunas sveces, kadas ieteiksiet?
http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Corrado...item3ef0ce5a73
ko teiksiet par shitajiem?

Pēdējo reizi rediģēts wreq, 07.04.2014 plkst 11:48.
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 28.08.2013, 23:09   #13
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Savam sākumā labu gribēdams nopirku dārgākas Bosch 3480FGR8KQC (~8Ls/gab). Bet pēc kādiem 15k km viena pēc otras sāka mirt nost. Tad nopirku un ieliku pēc koda tipa oriģinālās NGK BKR5EKU un tagad pagaidām nav nekādu problēmu. Laikam ieteiktu pirkt NGK BKR5EKU, jo tās skaitās oriģinālās un viņas ir nav dārgas (~2.60Ls/gab), ja grib, tad var 2x-3x biežāk pamainīt. Cik esmu lasījis, tad irīdijs un platīns tikai kalpo ilgāk, bet mūsu vecajam dzinējam neko īpašu nedod. Ja vēlies likt irīdiju, tad savam sirdsmieram vari to darīt, taču ja rīt visas manas 6 sveces nobeigsies, tad spilvenā neraudāšu un nopirkšu jaunas
Vecs 28.08.2013, 23:32   #14
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

wreq .Neitrāls
Noklusējot

man tagad stav tiesi tadas ka tev NGK BKR5EKU, skatoties pec ceka datuma uz kuras ir uzrakstits sveces kods, tad vini bija mainitie 2010. gada es domaju ka vienu reizi izmeginasu to platinum sveces, vismaz bus pieredze. Kad man vel bija rolleris, es liku vinam iridija sveci , gaja tiesam labak pie zemakiem apgriezienem un bisk max atrums palielinajas. Es domaju ka ir verts tos patestet
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 28.08.2013, 23:34   #15
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wreq
man tagad stav tiesi tadas ka tev NGK BKR5EKU, skatoties pec ceka datuma uz kuras ir uzrakstits sveces kods, tad vini bija mainitie 2010. gada es domaju ka vienu reizi izmeginasu to platinum sveces, vismaz bus pieredze. Kad man vel bija rolleris, es liku vinam iridija sveci , gaja tiesam labak pie zemakiem apgriezienem un bisk max atrums palielinajas. Es domaju ka ir verts tos patestet
VR6 jau tāds ļoti ļoti attāls rollera radinieks, bet pamēģināt jau tu vari.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:51.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club