The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 04.10.2012, 07:43   #61
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.01.2007
Dzinējs: 3.0 BiTurbo Diesel
Ziņas: 390
Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Es negribu būt kūdītājs, bet pērc R32 un krāmē iekšā. Vinam var uzlikt parasto VR6 kārbu.

ok , tas ir R36, bet man domāt viņi visi vienādi kārbas ziņā.

"Corrado ar R36 motru no Passat CC (saskatīju, ka kārba oriģināla derēja)" to rakstija un redzēja Scirocco, kad bija Ukrainā uz festu.

[IMG][/IMG]
Vecs 04.10.2012, 08:36   #62
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

R32 that is cool!!! viss ir štrunts bet skaņa dievīga un jauda pietiekama, bet ja kautkur sameklēsi kadas 10000EUR tad 2xturbīnas virsū un tu esi rakete
Vecs 04.10.2012, 09:43   #63
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ne tik sen, viens džeks no Sankt-Peterburgas man lūdza pameklēt tādu R32-R36 motoru.

Lietuvā nebija (izpirkti bija), Latvijā es atradu vienu par 1000 ls (ar visu DSG kārbu), manuprāt tas ir nenormāli lēti.

Es daudz vairāk iegrūju savā vecā 16v, Rom4ikam vispār (man liekas) kādi 5 tādi motori vismaz sanāktu.

Tunings (jaudas palielināšana) ir dārgs prieks, pat ja visu taisi pats, sadalenes, turbīnu, un dažus darbus var izdarīt tikai uz stenda/virpas un līdz ar to vienalga sava štuka aiziet.....
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 04.10.2012, 10:00   #64
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Ne tik sen, viens džeks no Sankt-Peterburgas man lūdza pameklēt tādu R32-R36 motoru.

Lietuvā nebija (izpirkti bija), Latvijā es atradu vienu par 1000 ls (ar visu DSG kārbu), manuprāt tas ir nenormāli lēti.

Es daudz vairāk iegrūju savā vecā 16v, Rom4ikam vispār (man liekas) kādi 5 tādi motori vismaz sanāktu.

Tunings (jaudas palielināšana) ir dārgs prieks, pat ja visu taisi pats, sadalenes, turbīnu, un dažus darbus var izdarīt tikai uz stenda/virpas un līdz ar to vienalga sava štuka aiziet.....
Tiesi taa
Veco dzineju parbuves var atlauties tikai bagatie, sturgalvigie un slimie ar noslieci uz auto. Vairakas reizes letak ir panemt inzenieru izveidotu jaudigu dzineju no jaunakas paaudzes auto
Vecs 04.10.2012, 10:41   #65
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.04.2012
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 68
KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Jā, tas R32ieks, kuru vēl var dabūt SSā, man jau labu laiku ir interešu lokā. Reāli 2007. gads, jauns, jaudīgs, noteikti paņemtu, bet tik lielas naudas pašlaik nav.

Štuka točna vajadzīga, lai paņemtu visu to, ko viņs piedāvā: motoru + kārbu + visu pārējo.

Katrā ziņā viela pārdomām - ja krāsotājam taisnība un nekādas pārbūves sakarā ar to, ka tas ir 4motion motors, nav vajadzīgas, tad jāsāk krāt nauda R32iekam. Ja paveiksies un nebūs jau paņemts, varbūt sanāks interesants projekts.
KristapsK nav forumā   Citēt
Vecs 04.10.2012, 10:53   #66
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no KristapsK
Jā, tas R32ieks, kuru vēl var dabūt SSā, man jau labu laiku ir interešu lokā. Reāli 2007. gads, jauns, jaudīgs, noteikti paņemtu, bet tik lielas naudas pašlaik nav.

Štuka točna vajadzīga, lai paņemtu visu to, ko viņs piedāvā: motoru + kārbu + visu pārējo.

Katrā ziņā viela pārdomām - ja krāsotājam taisnība un nekādas pārbūves sakarā ar to, ka tas ir 4motion motors, nav vajadzīgas, tad jāsāk krāt nauda R32iekam. Ja paveiksies un nebūs jau paņemts, varbūt sanāks interesants projekts.

tev tam motoram ir jāliek klāt veco VR6 kārbu un viss notiek
Vecs 04.10.2012, 13:57   #67
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
tev tam motoram ir jāliek klāt veco VR6 kārbu un viss notiek

Skaidrs, paldies par informāciju!

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
P.s. ņem to r32, kas ssā stāv. Runā, ka viņu varot dabūt pa 700Ls!

No kādiem avotiem tika iegūta šāda informācija? Kāds jau bija skatīties to motoru? Ja bija, tad kādas atsauksmes?

Nav nekas par kaut kādiem defektiem dzirdēts saistībā ar šo motoru? Ja kādam ir pieejama kaut kāda info par šo motoru, vai varētu, lūdzu, padalīties?

Ja kādam ir zināms kur vēl tirgo kaut kādus R tipa motorus, varbūt var man paziņot - 22031973
Vecs 04.10.2012, 14:03   #68
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Žēl tikai pēc tam saproti ka izdevigāk bija pirkt gatavu, jaunu domāju ka daudzi, ka es, domāja ka uzbūvēt būs lētāk

vienīgais ka plāni uz šo auto nav gari, tad var būt nav vērts guldīt to štuku+, tad vienkārši jābauda braukšana + jāsaved tehniski ideāla stāvokli

Lūdzu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 04.10.2012, 14:27   #69
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Žēl tikai pēc tam saproti ka izdevigāk bija pirkt gatavu, jaunu domāju ka daudzi, ka es, domāja ka uzbūvēt būs lētāk

vienīgais ka plāni uz šo auto nav gari, tad var būt nav vērts guldīt to štuku+, tad vienkārši jābauda braukšana + jāsaved tehniski ideāla stāvokli

Lūdzu

Jā, šī tiešām ir viela pārdomām. No vienas puses būtu baigi nice ar tādu aparātu vizināties riņķī. No otras puses - finanses - pirkšana izmaksas un klamēr vēl dabūtu visu ejošā kārtībā, aizietu baigā nauda. Lētāk noteikti sanāk šo pašu savest kārtībā.

Par tiem plāniem - pārdot šo fantastisko autiņu 100% nav ieplānots, lai vai kas zem haubes atrastos.
Vecs 04.10.2012, 14:34   #70
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Bet, ja paturpina par to motora swapošanu, tad laikam būs jāskatās uz 2000.gadu motoriem, jo visa tā varza ar autiņiem, kurus aplūkoju pa šo laiku bija mēmi nojāti..

Tas R32 jau būtu ideāls variants, bet arī no tā paša Passat CC 2.0T neatteiktos. SSā kaut kāds sludinājums bija arī par tādu (http://www.ss.lv/msg/lv/transport/sp...cc/neene.html). Nezinu gan vai tur kas vēl ir palicis pāri..
Vecs 04.10.2012, 23:33   #71
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ar tiem tfsi ir mazliet aizķeršanās ar kronšteiniem, tur stingrāk jāpiedomā
bet parasto 20vt var iestūķet aci nepamirķšķinot
gan lētāks, gan vienkāršāks variants un jaudu to pat var sacelt
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 09.10.2012, 11:11   #72
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Vai kāds nav mainījis savam corādim vējstiklu? Interesē aptuvenās izmaksas un vieta, kur to darītjāt.. Jelgavā savam B5 liku, prasīja 50Ls, bet tas bija pirms gadiem 2iem..

Manējais galīgi porains palicis un starp stikla daļu un stikla aizsargplēvi sūcas mitrums garām. Vēl stāv oriģinālais rūpnīcas stikls
Vecs 09.10.2012, 11:24   #73
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no KristapsK
Vai kāds nav mainījis savam corādim vējstiklu? Interesē aptuvenās izmaksas un vieta, kur to darītjāt.. Jelgavā savam B5 liku, prasīja 50Ls, bet tas bija pirms gadiem 2iem..

Manējais galīgi porains palicis un starp stikla daļu un stikla aizsargplēvi sūcas mitrums garām. Vēl stāv oriģinālais rūpnīcas stikls

Ja abas nav kreisās pats var nomainīt Pats stikls bij pa ~35ls, plus līme(2x), attaukotājs, tās jau ir individuālas izmaksas... Tikai līstes ap logu nesačakarē, tās ir deficīts
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 09.10.2012, 11:47   #74
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Ja abas nav kreisās pats var nomainīt Pats stikls bij pa ~35ls, plus līme(2x), attaukotājs, tās jau ir individuālas izmaksas... Tikai līstes ap logu nesačakarē, tās ir deficīts

Corādim nav jāsit ārā vecais stikls, lai dabūtu viņu ārā?

B5niekam toreiz daudzīja - pēc tam vēl labu laiku stiklus lasīju pa mašīnu

Kur ņēmi stiklu pa 35 Ls?
Vecs 09.10.2012, 12:40   #75
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man to maliņu jau nebij, jo kkad jau bija mainīts, šajā jautājumā nevarēsu palīdzēt

Logu es pirku, kad pārbrauc pāri saliniekam, tad kresajā pusē ir stiklu kantoris, tur arī ir līme un visādas gumijas, ko var pieķīmiķot ja sačakarē org plastmasas
Melnais nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:43.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club