The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 24.08.2012, 12:34   #46
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.04.2012
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 68
KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Paskaties vai pie dūmošanas nav vainīgs tas pats kas Maģiskajam Rūķim, ja patēriņš palicis kosmisks
Ja patēriņš tāds pats apmēram tad skaties vai nezūd eļļa. Eļļa var zust 2 veidos - apēd vai iztek. Ja melns dūms tad apēd. Apēst var principā dēļ 3 lietām - gredzeni beigušies, vārstu blīvslēgi kokaini palikuši vai nepareiza kartera ventilācija.

Dūmi bija riktīgi melni, čista kā dīzelim. Nesen arī gar eļļas filtru sāka sūkties garām..

Dīvaini, ka piedarbinot, protams parīstījās, bet, kad parūcināju līdz kādiem 5k apgriezieniem, tie dūmi vispār gandrīz vai nebija. Kā tas ir iespējams?
KristapsK nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2012, 10:12   #47
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no KristapsK
Dūmi bija riktīgi melni, čista kā dīzelim. Nesen arī gar eļļas filtru sāka sūkties garām..

Dīvaini, ka piedarbinot, protams parīstījās, bet, kad parūcināju līdz kādiem 5k apgriezieniem, tie dūmi vispār gandrīz vai nebija. Kā tas ir iespējams?
Vārstu blīvslēgi ir savu nokalpojuši.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2012, 15:25   #48
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Vārstu blīvslēgi ir savu nokalpojuši.

Skaidrs, paldies Karlix!
Vecs 03.10.2012, 15:29   #49
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Nomainīts sajūga darba cilindrs - tas atrisināja problēmu ar sajūga iekrišanu. Tagad var vairāk vai mazāk pabraukāt.

Bet pārslēgšanās starp ātrumiem vienalga ir kaut kāda dīvaina - tāda kā neasa. Brauks, redzēs, kas pirmais nobruks.

Vēl pa šo laiku esmu izbraukājis, apskatījis visādus VR6 motorus. Visi līdz šim apskatītie baigi nojāti. Vienīgais Jelgavā tas VR6 Passat B4 bija tīri tā neko pēc skaņas, bet tam gandrīz 500 000 nobraukums.. Attiecībā uz swapu - pagaidām bezcers.
Vecs 03.10.2012, 19:30   #50
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Bet kāpēc tev nepatīk 2.0 motors? Paskaties Roma4ika projektu. Tīri labi sanāca. Ja tu domā ka uzstādot VR6 corra brauks labāk, tu stipri kļūdies. Jo kā jau saprati motoru labu nav. Un pat ja atradīsi labu motoru, viņš nebūs tik ass kā gribētos. 2.0 motors šajā jomā ir daudz labāks. Un rezerves daļu cenas arī ir krietni savādas. Labāk uzliec savam motoram elektrisko šprici, kā to izdariju es un vel daži no foruma. Un redzēsi ka šis motors nav tik slikts.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 03.10.2012, 19:42   #51
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nesen ss.lv bija Seata ABF dzinējs pa ~210Ls. Manuprāt 2.0l 16V ABF ar saviem 150Zs stockā ir ideāls variants. Viegls un jaudīgs. VR6 ir padārgs, ēdelīgs, galva slikāk dzesējas, pilsētā nav pārāk komfortabli ar tādu braukt, jo griezties viņš sāk pie augstiem rpm. Bet vienalga es viņu mīlu
P.s. ņem to r32, kas ssā stāv. Runā, ka viņu varot dabūt pa 700Ls!
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 03.10.2012, 22:09   #52
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no KristapsK
Nomainīts sajūga darba cilindrs - tas atrisināja problēmu ar sajūga iekrišanu. Tagad var vairāk vai mazāk pabraukāt.

Bet pārslēgšanās starp ātrumiem vienalga ir kaut kāda dīvaina - tāda kā neasa. Brauks, redzēs, kas pirmais nobruks.

Vēl pa šo laiku esmu izbraukājis, apskatījis visādus VR6 motorus. Visi līdz šim apskatītie baigi nojāti. Vienīgais Jelgavā tas VR6 Passat B4 bija tīri tā neko pēc skaņas, bet tam gandrīz 500 000 nobraukums.. Attiecībā uz swapu - pagaidām bezcers.
Varbuut Tev interesee šaads variants? http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...-b3/nillg.html

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 03.10.2012, 23:04   #53
KristapsK
Jauniņais

KristapsKLietotāja bilde

KristapsK .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Bet kāpēc tev nepatīk 2.0 motors? Paskaties Roma4ika projektu. Tīri labi sanāca. Ja tu domā ka uzstādot VR6 corra brauks labāk, tu stipri kļūdies. Jo kā jau saprati motoru labu nav. Un pat ja atradīsi labu motoru, viņš nebūs tik ass kā gribētos. 2.0 motors šajā jomā ir daudz labāks. Un rezerves daļu cenas arī ir krietni savādas. Labāk uzliec savam motoram elektrisko šprici, kā to izdariju es un vel daži no foruma. Un redzēsi ka šis motors nav tik slikts.

Nav taa, ka nepatiik, man patiik, bet prasaas nedaudz lielaaku to jaudu.

Attieciibaa uz Rom4iku - cepuri nost. Labraat istenotu ko liidziigu, bet prieksh taa man truukst tehnisku zinaashanu un tik apjomiigu projektu neviens speciaalists ari neuznjemsies. Swapot itkaa viens piekrita. Un, ja veel salasaas visaadus vaachu projektus ar mistiskajiem swapiem, tad taa doma pavisam salda liekas.

Bet kaa jau teicu - taa ceriiba paliek arvien mazaaka. Pagaidaam doma savest pilniigaa kaartiibaa pashreizeejo un tad skatiishos ko finanses atljaus.

Starp citu, te rodas jautaajums - kaa iespeejams coraadaa iebaazt Audi Bi-Turbo motoru?? Ja tas iespeejams, tad varbuut jaaskataas uz Passat CC 2.0TFSI motoru un taadu jaameegjina iestuukjeet ieksh Corrado?

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Nesen ss.lv bija Seata ABF dzinējs pa ~210Ls. Manuprāt 2.0l 16V ABF ar saviem 150Zs stockā ir ideāls variants.
P.s. ņem to r32, kas ssā stāv. Runā, ka viņu varot dabūt pa 700Ls!

Atvainojos par nesaprashanu, bet kaa iisti ABF's no 9A atshkjiras? Man skaidrs, ka jauda lielaaka un ir piemeerotaaks elektriskajai ieshpricei..

Labpraat panjemtu R32, bet tam jau kardaana vieta paredzeeta - sanaak, ka man griida jaapaarbuuvee, lai butu vieta gan izpluudei, gan kardaanam.. nezinu, vai kaads to uznjemsies.

Citēt:
Ziņa no Margots
Varbuut Tev interesee šaads variants? http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...-b3/nillg.html

Paldies par piedaavaajumu, bet so laikam naaksies atteikt. Zemaak par 2.0 negribeetu laist.
Vecs 03.10.2012, 23:49   #54
kraasotajs
Lietotājs

Reģistrācija: 08.05.2006
Ziņas: 353
kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties kraasotajs .Var paļauties
Noklusējot

R32 gadījumā nav nekas jāpārbūvē un var mierīgi to kārbu izmantot arī tikai priekšpiedziņai .
Ja godīgi ,tad liec abf vai 1,8 20vt
Vecs 03.10.2012, 23:54   #55
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es laikam arī par ABF nevis vr6... starp citu lietotājs Eddza nesen tirgoja vienu ABF'u. moš vel ir palicis.
Vecs 04.10.2012, 00:26   #56
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Es, personīgi, noteikti atmestu domas par VR6 iekš Corrodo, reālāk lkitu iepriekš ieteikto 1.8 20VT vai 16V ABF ar MS vai VEMS
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 04.10.2012, 00:29   #57
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no KristapsK
Nav taa, ka nepatiik, man patiik, bet prasaas nedaudz lielaaku to jaudu.

Lai pacelt 2.0 jaudu līdz VR6 jaudai, nav tur tik daudz jāmokās. 170zs (es par 2. no 9a var dabūt lēti. Tālāk iet grūtības. Bet salīdzinot cenas ko tu samaksāsi svapojot. Ir tādas pašas ka ja tu vienkārši savedīsi 2.0 normālajā kārtībā. Un drusku uztjūnēsi to. Jo VR6 ir ļoti smags un mašīna zaudēs vadamībā. Un ja ņemsi vr6 85% varbūtība kā to dzinēju vajadzēs taisīt. Tas ir mans subjektīvais viedoklis, bet stāstu tikai tāpēc ka kautkad pats gribēju sev VR6.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 04.10.2012, 00:35   #58
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kas visiem ir ar to 1.8 20VT? Tas, man liekas, ir populārākais swap dzinējs un tādēļ tas sāk palikt neinteresanti.
Ņem to R32. Būsi pirmais čalis LV Kaut kur biju atradis stock R32 dzinēja r-līkni un grieze viņam gandrīz kā elektromotoram. Praktiski lineāra. Domāju, ka ar tādu tiešām ir forši pārvietoties
P.s. Neesmu braucis ar citiem, bet Corrado ar VR6 galīgi nemaz slikti nevadās! To esmu dzirdējis no visiem cilvēkiem, kam esmu iedevis izbraukt.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 04.10.2012, 00:40   #59
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mans personīgais (mazliet ietekmētais ) viedoklis par VR6, kas tas ir novecojuša tipa motors (runa par degkameru), bet ja tādu stūķētu iekš Corras tad vienīgais kopā ar gliemezi, jo liekas ka to motoru var veiksmīgi turbinizēt
Vecs 04.10.2012, 00:43   #60
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Kas visiem ir ar to 1.8 20VT? Tas, man liekas, ir populārākais swap dzinējs un tādēļ tas sāk palikt neinteresanti.
Ņem to R32. Būsi pirmais čalis LV Kaut kur biju atradis stock R32 dzinēja r-līkni un grieze viņam gandrīz kā elektromotoram. Praktiski lineāra. Domāju, ka ar tādu tiešām ir forši pārvietoties
P.s. Neesmu braucis ar citiem, bet Corrado ar VR6 galīgi nemaz slikti nevadās! To esmu dzirdējis no visiem cilvēkiem, kam esmu iedevis izbraukt.

To jau neapstrīd, bet salīdzinājumam ar citiem motoriem, liekais svars uz priekšējo asi nevar atstāt pozitīvus aspektus

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:01.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club