The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 07.06.2007, 10:32   #16
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

smukulītis Corrado
Vecs 07.06.2007, 10:40   #17
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Amiishi izskataas peec Cupline GT, taa ir?
Scirocco GTX nav forumā   Citēt
Vecs 07.06.2007, 18:04   #18
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Amiishi izskataas peec Cupline GT, taa ir?
Sporttech
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 18.01.2008, 09:07   #19
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ari salaboju foto adreses

P.S. lai nav oftopik moš ir kas jauns ar Corrado ir noticis, vai var padalities ar amišu un disku lietošanas pieredzi, ka patīt ka tur un tt
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 18.01.2008, 09:21   #20
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
ari salaboju foto adreses

P.S. lai nav oftopik moš ir kas jauns ar Corrado ir noticis, vai var padalities ar amišu un disku lietošanas pieredzi, ka patīt ka tur un tt
ir ir jauns - corrads braukā ar supertabletēm
Vecs 17.04.2008, 15:42   #21
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Dažas pēdējās ziņas noziedējušas.
Tad nu tā:
1) Pagājušu trešdienu ielikti elektriskie logi
2) Svētdien nomainīta eļļa un filtrs
3) Svētdien nomainīts eļļas spiediena datčiks kurš bij sācis suloties
Tad nu pagaidām viss
Vecs 23.04.2008, 21:20   #22
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Nu tad šovakar biki pacīnījos garāžā, bat toties man izpūtējs nekur vairs nepūš. Nomainiju priekšpēdējo bunduli. Dabūjām abi ar bračku (Face) paķīmiķot ar svarku, jo tāds izpūtēja bundulis kā man stāvēja nav atrodams nevienā katalogā... Tāpēc paņēmu Passat bunduli(bik lielāks, bet līkumi trubām tādi paši kas galvenais) - piemetinājām trubu vienā galā(nogriezu no vecā bunduļa) un uzmetināju trubas gabalu otram galam lai dabūtu vajadzīgo diametru un pārmetinājām stiprinājumu gumijām Savas 2h tam aizgāja... Bet izbraucot likās ka pat labāk iet
Bilde kā tas viss izskatās:
Vecs 23.04.2008, 22:46   #23
koshaars

Ziņas: n/a
Noklusējot

Ja Tev ir tads pats kaa man tad maxa ap 100 ls, man ir doma vinju aizstat ar vnk trubu , jo man ari caurs ir pirmspedejais....
  Citēt
Vecs 24.04.2008, 00:40   #24
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
Ja Tev ir tads pats kaa man tad maxa ap 100 ls, man ir doma vinju aizstat ar vnk trubu , jo man ari caurs ir pirmspedejais....
Man biki savādāks kā Tev, bet ari ierubija ceņiku 127Ls par tādu kā man bija. Bet Tev tā pat kā man var pielāgot no 2.0 16v Passat glušaka... Man šitais viss pasākums izmaksāja 32Ls - 29 par bunduli un 3Ls par līkumu kuru es sazāģēju un uzmetināju pa augšu lai dabūtu vajadzīgo diametru.
Vecs 24.04.2008, 23:16   #25
Dark_Dog
Jauniņais

Dark_DogLietotāja bilde

Reģistrācija: 23.04.2008
Ziņas: 24
Dark_Dog .Neitrāls
Laba ziņa

Jaaa vagits tev tiesham labais
10 balles
Dark_Dog nav forumā   Citēt
Vecs 24.04.2008, 23:21   #26
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dark_Dog
Jaaa vagits tev tiesham labais
10 balles
Paldies!
Ir šādi tādi kosjaki. Pēc ziemas parādijušās pāris švīkas kuras jāpiekrāso. Tehniskā ziņā viss ir pa pirmo zorti, jo ir garažā un štrumi ar ko ņemties un un galva ar īstajā vietā un rokas no dibua ar laikam neaug Šovakar nomainiju saplīsušo lūkas mehānismu kurš nebija labojams pret ejošu, bet konstatēju ka motorītis laikam nokāvies Neesu nekāds elektriķis bet tā liekās. Bet to sarunāšu ar vienu gudru cilvēku lai pastās... Un tad tik piekrāsot biku un būs konfektīte
Vecs 25.04.2008, 11:53   #27
wu-ryder
Lietotājs

wu-ryderLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.09.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 517
wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

nesaprotu nafigam vajag to spilvenu pa N-latiem, vins tik slape troksni salona Ielk ta vieta trubu un nekadu problemu

Poliuretāna bukses/atbalsti/flanči/sajūgi sīkāk http://www.sk-3b.lv sadaļa PRODUCTS
wu-ryder nav forumā   Citēt
Vecs 25.04.2008, 12:18   #28
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wu-ryder
nesaprotu nafigam vajag to spilvenu pa N-latiem, vins tik slape troksni salona Ielk ta vieta trubu un nekadu problemu
Man sīkais jāvadā ar to mašīnu - negribu pārāk skaļu...
Vecs 30.04.2008, 00:25   #29
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Jā tas ir noticis! Šodien nopirku motorīti un man beidzot strādā lūka. Liekot kopā salonu novērsti vēl daži sīki defekti...

Vecs 08.05.2008, 23:04   #30
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Nu tad vēl viena lieta ko izdariju... Nomainiju savas aizvēsturiskās Pioner elipses pret svaigām JVC elipsēm. Skaņa krietni labāka un ir parādijušies basi. Bildes rītvakar...
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 09:52.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club