The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 04.10.2013, 19:14   #76
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.02.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 96
Uģis .Neitrāls
Noklusējot TA Bizness

Šodien aizbraucu uz tehnisko.
Nenostiprināts bremžu cauruļvads 2;
Traucēta bremzēšanas spēka regulatora darbība 2;
Labais šarnīrs 2;
Kaut kadā mistiska eļļas noplūde no motora 2; Laikam gar eļļas filtru drusku sūcas. un
aptumšotās vējstikla joslas platums pārsniedz pieļaujamo 2; Trīs gadus nepārsniedza šogad sāka pārsniegt Ko lai saka. Ķēmi!
Uģis nav forumā  
Vecs 11.10.2013, 19:42   #77
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Nu tad TA uzlīmē logā šodien.
Uģis nav forumā  
Vecs 11.10.2013, 22:57   #78
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,899
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Apsveicu!
Raimlee nav forumā  
Vecs 16.10.2013, 02:36   #79
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Bez tās vējstikla aptumšojošas līnijas ir baigi traki. Visu laiku tie širmīši jātur uz leju savādāk neko nevar redzēt uz ceļa. Saule sit acīs nenormāli. Jābrauc būs ielīmēt atpakaļ. Līdz šim nolokāmos nagus nevajadzēja lietot nekad. Laikam pieradums.
Uģis nav forumā  
Vecs 16.10.2013, 02:39   #80
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.02.2009
Dzinējs: 2.4 D5, 163zs, 340Nm
Ziņas: 129
Ernc .Neitrāls
Noklusējot

Neko vairāk par to joslu nepateica? Cik man zināms, tad viņa drīkst būt tik plata, cik aizsedz saules sargi. Tas pat noteikumos rakstīts.
Vecs 16.10.2013, 08:39   #81
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,172
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vai 14 cm
Danenbergs nav forumā  
Vecs 18.10.2013, 23:48   #82
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Ernc
Neko vairāk par to joslu nepateica? Cik man zināms, tad viņa drīkst būt tik plata, cik aizsedz saules sargi. Tas pat noteikumos rakstīts.
Jā, drīkst būt līdz saules sargam, kad tas nolocīts līdz pašam logam. Man bija pus otrs saules sargs. Reāli šim noteikumam pamatoju nav jo līdz šim tos saules sargus vispār nevajadzēja izmantot. Un tad kad tev negaidīti iespīd saule logā tu nevis ķer paniski to saules sargu, bet vienkārši brauc jo saule netraucē. Un redzamībai arī netraucē.
Uģis nav forumā  
Vecs 18.10.2013, 23:57   #83
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Stiklu vajag ar tonēto maliņu
Raimlee nav forumā  
Vecs 19.10.2013, 00:00   #84
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Stiklu vajag ar tonēto maliņu
Tu domā to zaļo? No kuras arī praktiski pa lielam nav nekādas jēgas.
Uģis nav forumā  
Vecs 19.10.2013, 00:27   #85
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Noklusējot

Nezinu par zaļo, bet ir stikls ar melnu maliņu tonēto, man vismaz tāds ir
Raimlee nav forumā  
Vecs 19.10.2013, 00:44   #86
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Nezinu par zaļo, bet ir stikls ar melnu maliņu tonēto, man vismaz tāds ir
Man tāda nav. Un mainīt stiklu dēļ tās maliņas ir par traku. Rīt aizbraukšu ielīmēšu par spīti atpakaļ 95% maliņu tāda kāda bija.
Uģis nav forumā  
Vecs 19.10.2013, 00:52   #87
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Noklusējot

Skaidrs, tev parastais stikls, tāpēc domāju, kāpēc tā uzlīme , man diemžēl stikls jāmaina, cerams, ka ir tāds ar tonēto maliņu
Raimlee nav forumā  
Vecs 19.10.2013, 01:09   #88
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,172
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Uģis
Man tāda nav. Un mainīt stiklu dēļ tās maliņas ir par traku. Rīt aizbraukšu ielīmēšu par spīti atpakaļ 95% maliņu tāda kāda bija.
14cm un dzīvo bez stresa!
Danenbergs nav forumā  
Vecs 09.01.2014, 18:58   #89
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot Sen nav rakstīts!

Nekas atkal nav rakstīts kādu laiku. Pirms brīža iestādīju jaunu SENATORU 3 šķiļas dievīgi. Un pase arī ir plus jauna blīve tur kur nāk tas savienojums pie motora bloka dzesēšanai. (nezinu kā sauc) Plūdi sākās, vecā beidzās. Tagad vis ir tip top. Joprojām meklēju loga liftu (pasažieru puses) Tas kas ir strādā, bet ir drusku slims. Es pat varētu mainīt veselu pret savu neaudz saslimušo ar piemaksu, ja kādam ir vēlme ķimerēties
Uģis nav forumā  
Vecs 26.11.2014, 19:55   #90
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot slēdzam topiku

Šo topiku var slēgt. Auto ir devies pie jauna īpašnieka.
Uģis nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:57.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club