The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 06.12.2012, 03:56   #16
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 844
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Uģis
HMM.. Varētu interesēt
1.vecās pe4kas tā dekoratīvā plāksnīte uz kuras uzīmēts kādā virzienā regulējas pe4ka, bet tāda kurai spuldzīte deg. Tagad, kad ārā vairāk ir tumšs nekā gaišs, tumsā nedaudz neērti uz dullo grozīt. Kaut kad agrāk jaucu ārā man šķiet ka nesalaužot neko tai plāksnītē spuldzīti nomainīt nevar. Var jau būt, kāds iepriekš jau bija jaucis ārā nomainījis to spuldzi un aizlīmējis tā, ka nav vairs jaucama. Tad vēl
.
Biju jaucis vaļā. Tā plāksne no rūpnīcas iet salodēta. Viņu ļoti akurāti jānoņem, tālāk, spuldzite tur tik viegli nemainās jo ir kopā ar to balto daliņu, ja ir interese varu pastāstīt, ko tur jādara lai viss butu skaisti un strādātu. To spuldzīti ar balto ramku, var nopirkt jaunu, bet tas bija kautkur ap 40 Ls kad biju meklējis. Ja atrodi lētāk tad paveiksies.
Romat4 nav forumā  
Vecs 06.12.2012, 09:22   #17
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Uģis
2.nesaplēsta tā lupata kas nāk ap ārtumkloķi.

Šo detaļu labāk jaunu noperc, der no jaunakiem modeļiem, tikai nedaudz jāpielago, es sev nopilku markusā, laikam no pasata B5 un visu saliku, bija ļoti glauni un bez nekādam plaisam vai caurumiem
Vecs 06.12.2012, 11:07   #18
affe
Lietotājs

affeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.07.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 880
affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Biju jaucis vaļā. Tā plāksne no rūpnīcas iet salodēta. Viņu ļoti akurāti jānoņem, tālāk, spuldzite tur tik viegli nemainās jo ir kopā ar to balto daliņu, ja ir interese varu pastāstīt, ko tur jādara lai viss butu skaisti un strādātu. To spuldzīti ar balto ramku, var nopirkt jaunu, bet tas bija kautkur ap 40 Ls kad biju meklējis. Ja atrodi lētāk tad paveiksies.
Man nav ne jausmās kāda tā spuldzīte izskatās, bet gadijumā, ja viņai ir tāda "brīnišķīga" cena, nevar piemeklēt/aizvietot ar attiecīgu LED? Pie reizes būs labāks apgaismojums, un ilgāk vilks nekā kvēlspuldze.
affe nav forumā  
Vecs 06.12.2012, 13:04   #19
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 844
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no affe
Man nav ne jausmās kāda tā spuldzīte izskatās, bet gadijumā, ja viņai ir tāda "brīnišķīga" cena, nevar piemeklēt/aizvietot ar attiecīgu LED? Pie reizes būs labāks apgaismojums, un ilgāk vilks nekā kvēlspuldze.
Es ta ari izdariju. Nopirku LED. pakimikoju un iebuveju diodi. bet tur drusku viltigi vis ir.
Romat4 nav forumā  
Vecs 06.12.2012, 15:12   #20
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,547
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nedēļu atpakaļ mainiju savam to spuldzīti, nekādas problēmas nesaskatu... izmaksas ap 0,20Ls varētu būt... Bet nu jā, labāk būtu ielikt LED lai lieki nekausē tos plastmasus...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā  
Vecs 06.12.2012, 17:26   #21
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.02.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 96
Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Šo detaļu labāk jaunu noperc, der no jaunakiem modeļiem, tikai nedaudz jāpielago, es sev nopilku markusā, laikam no pasata B5 un visu saliku, bija ļoti glauni un bez nekādam plaisam vai caurumiem
O šis būs jāpaskatās
Uģis nav forumā  
Vecs 06.12.2012, 17:32   #22
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
40LVL par pe4kas spuldzīti. tur jābūt īstenam buržujam! Nāksies ķīmiķot.
Uģis nav forumā  
Vecs 06.12.2012, 20:17   #23
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,172
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pārdod man miglinieku
P.s. Mans sencis arī tevi ir redzējis uz Jūrmala - Rīga šosejas.
Danenbergs nav forumā  
Vecs 06.12.2012, 20:29   #24
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Pārdod man miglinieku
P.s. Mans sencis arī tevi ir redzējis uz Jūrmala - Rīga šosejas.
Tas tiešam ir argumentēts iemesls kapēc man būtu jāpardod miglinieks! Kreisais man pašam patīk. Varam mainīties ar labajiem ar piemaksu!
Uģis nav forumā  
Vecs 06.12.2012, 20:35   #25
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,172
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Uģis
Tas tiešam ir argumentēts iemesls kapēc man būtu jāpardod miglinieks! Kreisais man pašam patīk. Varam mainīties ar labajiem ar piemaksu!
Es tev maksāšu par 33,33(3)% vairāk, kā piedāvāju
Danenbergs nav forumā  
Vecs 07.12.2012, 10:30   #26
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Es tev maksāšu par 33,33(3)% vairāk, kā piedāvāju
Jā. Labās puses vari dabūt!
Uģis nav forumā  
Vecs 19.01.2013, 03:40   #27
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot Miglas lukturi!

e-u--u- corrado zinātāji sakiet kur var dabūt oriģinālo migilinieku? Elmi motors ir VAG vai kaut kas tamlīdzīgs - dzidrinātais. Tas der ja maina abus, bet ja maina vienu oriģinalo? Ar strīpām uz strikla? Kādi varianti? Handler.lv autospares.lv?Vajag ar strīpām kā oriģināls...
Uģis nav forumā  
Vecs 19.01.2013, 10:34   #28
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tev jau jaunā tipa miglinieki?
Karlix nav forumā  
Vecs 19.01.2013, 11:52   #29
Uģis
Jauniņais

UģisLietotāja bilde

Uģis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Tev jau jaunā tipa miglinieki?
Jā.
Uģis nav forumā  
Vecs 19.01.2013, 22:38   #30
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nu tad man žēl tevis
bet godīgi, kāpēc jāmaina miglenieki? ja tikai stikliņa vaina romat4 bija labs paraugs kā atrisināt situāciju

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 08:18.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club