The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 01.06.2007, 19:38   #1
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Jautri Archija Corrado

Corrado ir 3. mašina uz mana vārda. Sapnis par Corrado man parādījās aptuveni 2 gadus atpakaļ, kad ciemojoties pie Lietuvas radiem mani izvizināja ar Corrado 2.0i 16v. Tad es sapratu kas ir mana sapņu mašīna. Bet pirms Corrado man bij Passat B3 2.0i 8v

Bet 19.11.2006. Uzzināju ka bijušais skolasbiedrs tirgo Corrado... 2 dienu laikā sadabūju naudu (3000 Eiro) un tumšā lietainā vakarā iesēdos savā sapņu mašīnā kā tās likumīgais īpašnieks. Redzēju ka būs jāiegulda naudiņa lai mašīna būtu konfektīte.... (Bildē redzams kādā stāvoklī un ar kādiem vasaras diskiem dabūju vīņu)

Sāku pamazām te spamot Un pirmo reizi ar šejieniešiem satikos ziemas paslidināšanās laikā....

Pamazām sāka izlīst pirmās problēmas. Vecie amortizātori neturēja mašinu pārliecinoši uz ceļa. Tika iepirkti sporta amortizātori ar sēdinājumu.

Pēc uzstādišanas mašīna izskatījās šadi (priekšā 40mm aizmugurē 30mm sēdinājums)...

Amortizātoru maiņas laikā konstatēju ka jānomaina priekšējie bremžu diski un pie reizes arī visus 4 kalotku pārus.

Vecie

Jaunie

Nākošais solis bija disku maiņa. Naudas diētas rezultātā ziemas riepas un diskus nomainiju tikai vakar (1 bij pamatīgi ieliekts un patstāvīgi laida garām gaisu). Bet man liekas ka izskatās labi kopā ar jaunajām Dunlop Fastresponse riepām.

Ir vēl daudz kas padomā kas tiks darīts kad parādīsies kādā naudiņa:
1)Elektriskie logi Ielikti
2)Salabot lūku kura pašlaik nestrādā Salabots
3)Kapitālais remonts dzinējam Atkrīt jo tiks veikts swap
4)Ar laiku tiks uztaisīts Swap uz 2.0i 16v (ABF) Ielikts
Ar laiku protams radīsies vēl citas idejas, bet pagaidām esu laimīgs par to pašu kas ir....

Pēdējo reizi rediģēts Karlix, 10.04.2012 plkst 22:03.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 01.06.2007, 22:12   #2
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Smuka masiiniite!!! man prieks ka arii latvijaa arvien vairaak paradaas koptie corrado!

Ja nav noslepums KAS IR SWAP ?????
Vecs 02.06.2007, 11:20   #3
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Smuka masiiniite!!! man prieks ka arii latvijaa arvien vairaak paradaas koptie corrado!

Ja nav noslepums KAS IR SWAP ?????

Motora maiņa
p.s. Izskatās smuks
Vecs 02.06.2007, 16:45   #4
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

MAlacis puika -pozitivs teels

corrado tev tieshaam smukz
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2007, 18:40   #5
Westcoast
Lietotājs

WestcoastLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.08.2006
Ziņas: 368
Westcoast .Labs sākums Westcoast .Labs sākums
Noklusējot

Kursh diez tagad passātu lieto
Westcoast nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2007, 19:44   #6
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Westcoast
Kursh diez tagad passātu lieto
Kaut kaadi dzheki no Ludzas.
Vecs 02.06.2007, 19:55   #7
Westcoast
Lietotājs

WestcoastLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.08.2006
Ziņas: 368
Westcoast .Labs sākums Westcoast .Labs sākums
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Kaut kaadi dzheki no Ludzas.
Vai tad ne tavs brālis?
Westcoast nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2007, 19:58   #8
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Westcoast
Vai tad ne tavs brālis?
Vinjam cits Passat. Man bij 1993g. B3 Arriva ar 2.0i 8v a vinjam ir 1993.g. GT ar 2.0i 16v, bet diemzheel ar gaazes iekaartu motors ir nojaats un Passat pagaidaam ir neejosh... Shii iemesla deelj pie Corrado stuures biezhaak ir brachka nevis es...
Vecs 04.06.2007, 16:39   #9
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Tieshaam ljoti smuks corraads zheel ka piektdien bikreros nepapseeju diskus parskruuveet kameer gaaji un budku
Vecs 04.06.2007, 18:33   #10
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Cobra
Tieshaam ljoti smuks corraads zheel ka piektdien bikreros nepapseeju diskus parskruuveet kameer gaaji un budku
Gribeejaas jau gan!
Vecs 04.06.2007, 18:39   #11
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Gribeejaas jau gan!
gribeet nau kaitiigi
Vecs 04.06.2007, 22:26   #12
RuNeR
Kluba draugs

Reģistrācija: 01.12.2006
Ziņas: 268
RuNeR .Neitrāls
Noklusējot

eeee!!!! a skok stoit komplekt takih amorikov i pruzin!!!!?
RuNeR nav forumā   Citēt
Vecs 04.06.2007, 23:12   #13
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RuNeR
eeee!!!! a skok stoit komplekt takih amorikov i pruzin!!!!?
188.80 s dostavkoi ot ebay.de
Vecs 04.06.2007, 23:20   #14
RuNeR
Kluba draugs

Reģistrācija: 01.12.2006
Ziņas: 268
RuNeR .Neitrāls
Noklusējot

nuuuuu et dewevli cem ja smotrel odna pruzina 192 euro
RuNeR nav forumā   Citēt
Vecs 04.06.2007, 23:27   #15
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

kakaja eta pruzina, esli toka stoit?

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:48.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club