The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Audio/Video
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.07.2012, 00:54   #31
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

vibro plasts maksāja nedaudz pāri 20 ls par kvadrātmetru. izlīmē visu ko vari vien izlīmēt un būs labi, bet neaizmirsti, ka tas viss pasākums nedaudz arī sver.
Vecs 11.07.2012, 00:56   #32
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
vibro plasts maksāja nedaudz pāri 20 ls par kvadrātmetru. izlīmē visu ko vari vien izlīmēt un būs labi, bet neaizmirsti, ka tas viss pasākums nedaudz arī sver.
man ir nedaudz bagucis izlīmēts ar bitumu, un atšķirība ir jūtama, izpūtējs vair nav dzirdams tā kā agrāk, un skaņa no arkām arī samazinājās uz pusi.

pa lēto, tad vēl virs bituma vai vibro plasta uzliec to mēsliņu ko zem lamināta liek un ir ok.
Vecs 11.07.2012, 21:27   #33
TheMagicRukis
Lietotājs

TheMagicRukisLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.02.2011
Ziņas: 255
TheMagicRukis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
man ir nedaudz bagucis izlīmēts ar bitumu, un atšķirība ir jūtama, izpūtējs vair nav dzirdams tā kā agrāk, un skaņa no arkām arī samazinājās uz pusi.

pa lēto, tad vēl virs bituma vai vibro plasta uzliec to mēsliņu ko zem lamināta liek un ir ok.
man corradis ar ar bitumu un vibroplasta ar folliju ( liek zem istabas radiatoriem ) aplimeets
draugs stradaaja libanonaa un sanaca tā ka man tika pieejama tāda manta
un ja izlīmeju
panelims shur tur logu izolācijas
un corrādo kā 2000 gada mašīna
bitums ir labs bet ne priekš grīdas
grīdu viņš sāk pūdēt
tas tika norauts un iekausēts piķis
nedēļu mašīna stāvēja ar vaļā pilnigi visa laukos bet nu efekts ir patīkams
nedzirdu pat savu sataisnoto izplūdi.
Vecs 12.07.2012, 10:41   #34
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šito man neizdevās saprast...
=> ar bitumu un vibroplasta ar folliju ( liek zem istabas radiatoriem ) aplimeets
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 19.09.2012, 10:39   #35
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kāds ar kko līdzīgu ir strādājis, var padalīties atsauksmēs? Vai šis ir kārtējais šķibacaino s#ds

http://www.ebay.com/itm/VIBRATION-SOUND-DEADENING-RUBERIZED-COATING-1000ML-EMS-FREE-SHIPPING-/270969972546?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1711 a742
Vecs 21.09.2012, 15:32   #36
valdis v
Lietotājs

valdis vLietotāja bilde

Reģistrācija: 23.12.2010
Dzinējs: 9A 2.0 16V
Ziņas: 462
valdis v .Neitrāls
Noklusējot

ir noperkama lidziga vibroplastam lente depo veikala maksa ja nemaldos 3 kvadratmetri 17 Ls pat dazadas krasas ir
valdis v nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2012, 16:15   #37
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no valdis v
ir noperkama lidziga vibroplastam lente depo veikala maksa ja nemaldos 3 kvadratmetri 17 Ls pat dazadas krasas ir
Nesalidzini p**pi ar pirkstu Buvmaterialu veikalos noperkamie produkti ir 2-3 reiz planaki un nespej normali slapet vibracijas.
Ja esi turejis rokaas auto domatu vibroizolaciju, ka ari DEPO bituma jumta segumu remontesanas lentu, sapratisi atskjiribu
Vecs 21.09.2012, 16:15   #38
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Kāds ar kko līdzīgu ir strādājis, var padalīties atsauksmēs? Vai šis ir kārtējais šķibacaino s#ds

http://www.ebay.com/itm/VIBRATION-SOUND-DEADENING-RUBERIZED-COATING-1000ML-EMS-FREE-SHIPPING-/270969972546?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1711 a742
Noperc, varesim kopigi gardi pasmieties
Vecs 21.09.2012, 18:49   #39
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Nesalidzini p**pi ar pirkstu Buvmaterialu veikalos noperkamie produkti ir 2-3 reiz planaki un nespej normali slapet vibracijas.
Ja esi turejis rokaas auto domatu vibroizolaciju, ka ari DEPO bituma jumta segumu remontesanas lentu, sapratisi atskjiribu
godīgi sakot, nav izdevīgi nemaz pirkt bituma lenti ruļļos, tāpēc, ka atšķirība naudas izteiksmē ir pārāk maza, lai pis*os ar bitumu, kurš ir drausmīgi neparocīgs salīdzinot ar vibro plastu, un efektivitāte tiešam arī ir mazāk, nožēloju ka 5ls dēl līmēju ar bitumu. man ir kauns tagad..
Vecs 21.09.2012, 18:55   #40
valdis v
Lietotājs

valdis vLietotāja bilde

valdis v .Neitrāls
Noklusējot

varbut kads zina cik vajadzetu vibroplasta kvadratmetru scirocco ieskaitot jumtu gridu durvis karoci visu?
Vecs 21.09.2012, 20:20   #41
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no valdis v
varbut kads zina cik vajadzetu vibroplasta kvadratmetru scirocco ieskaitot jumtu gridu durvis karoci visu?
Tagad galvenais visu atcereties
Sanu daljas -2kv + grida 4kv + griesti 1,5v - ar rezervi nemot 8 kvadratmetri.
Dvinji noteikti zinas pakoriget, vinji to darija salidzinosi ne tik sen
Vecs 21.09.2012, 20:45   #42
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

pasen prasiju Kasparam, cik vinjam daudz izgaja uz scirocco, un sanaca kaut kadi gandgriz 100 ls par vibro plastu.
Vecs 21.09.2012, 20:47   #43
valdis v
Lietotājs

valdis vLietotāja bilde

valdis v .Neitrāls
Noklusējot

http://www.aux.lv/lv/skau-izolcijas-...rodamping.html
nav tik dargi4 m2 - 50.00 Ls
Vecs 21.09.2012, 20:55   #44
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
pasen prasiju Kasparam, cik vinjam daudz izgaja uz scirocco, un sanaca kaut kadi gandgriz 100 ls par vibro plastu.
Jaa, taa ari sanak 12,50 man bija par 1m2
Vecs 25.09.2012, 09:34   #45
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Pagaidīsim kādu citu gudrinieku...

Es citīgi izmeklējos visas alternatīvas no citiem ražotājiem, kā arī bituma lentas... nu var ie#$%ist kapeiku, bet neko lielu, ja salīdzinam ar STP cenām LV ņemot vairumā, ja pērk pa vienai loksnei, tad gan būs dārgi...
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:52.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club