The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Notikumi ielās
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 17.10.2007, 17:54   #16
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Temai nav nevainas arii tada foruma noderes it ipashi tagad, kad tas viss ir ļoti populars tik baidos, ka vienreiz es tada tema sevi ieraudzishu
Nebaidies, daži mani čomi sacenšas kurš tiks pamanīts pirmais, sava veida protests pret stulbumu kad katrs tīnis bildē auto kurš nedaudz pārkāpj noteikumus.... tautai sāk rasties Pauļiku Marozovu sindroms- nodod visus...
Vecs 17.10.2007, 17:58   #17
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sebs
Nebaidies, daži mani čomi sacenšas kurš tiks pamanīts pirmais, sava veida protests pret stulbumu kad katrs tīnis bildē auto kurš nedaudz pārkāpj noteikumus.... tautai sāk rasties Pauļiku Marozovu sindroms- nodod visus...
man viens pazīstams autoskolas instruktors reiz teica: "kamēr nav tiesības, brauc kā vajag, kad būs, brauksi kā ir pareizi"
Vecs 17.10.2007, 18:19   #18
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver [janka]
Emmm .. jautājums ... ko jūs uzskatat par agresīviem braucējiem??? Kad legāli varēju piedalīties satiksmē (ar tiesībām ), arī izmantoju katru šķirbu un iespēju, lai ātrāk tiktu uz priekšu, galvenais bija, ka centos nevienam netraucēt un laicīgi rādīt pagriezienus, ja es pārkāpju CSN netraucējot citus, tad tā ir mana darīšana un kāda mārrutka pēc citiem būtu kādi iebildumi?! nesakiet, ka lauķis un neko nezinu no Rīgas satiksmes, tā nav, pietiekami daudz Rīgas sastrģumos ir pavadīts laika un tā nav sveša lieta . Ta ka man liekas muļķīgi likt šādā topikā bildes ar "agresīvajiem braucējiem", kas apsteidz visus pa sabiedriskā transporta joslu vai policijai un ātrajai palīdzībai paredzēto joslu .. tā ir viņu darīšana un jūs tas netraucē, ja stāvat rindā, kur ir visi.
Man nekad nav bijuši iebildumi pret tiem, kas apsteidz visu joslu, bet pēc tam aizbrauc nebremzējot pārējo satiksmi
Manuprāt, tā ir parastā latvieša skaudība utt.
Ja kāds vēlas manu viedokli apstrīdēt, lūdzu, bet citā topikā, jo šis tam nav paredzēts.
Paldies par uzmanību.

Jauna auto bilda ir tests - Kads ir mans braukšanas stils

Gruti jau definet jedzienu AGRESIVAIS BRAUCEJS citam ta ir regulara lekašana pa joslam un iespraušanas 10cm brivaja vietiņa korķos, citam, ta ir korķu apbraukšana pa zaliti, trotuariem vai tramvaju sleidem, citiem ta ir parak lena braukšana, kura tracina un kave satiksmi, bet citiem tie ir dargseisiti

Principa es uzskatu, ka agresivu brauceju nav, bet ir rupekļi un egosti uz ceļiem
Vecs 17.10.2007, 18:20   #19
koshaars

Ziņas: n/a
Noklusējot

Runājot par to apdzishanu / apsteigshanu... mani panjema par to - agresiva braukshana!!! man shkrobe!!! + tapat tadas bildes tiek likas tvnet un tur neko nepadarisi pats dariju un daru muljkjibas ` vnk parasta skaudiba ka mani vienmer piekjer parkapjot noteikumus citus nee
  Citēt
Vecs 17.10.2007, 18:21   #20
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver [janka]
man viens pazīstams autoskolas instruktors reiz teica: "kamēr nav tiesības, brauc kā vajag, kad būs, brauksi kā ir pareizi"
ideals ceļu satiksmes noteikumu traktejums
Vecs 17.10.2007, 18:22   #21
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vo dajoš, kur Tevi pieķera Es ar parsti stavu sastregumos bieži, un bieži redzu ka cilvēki apbrauc kur var un tad lien priekšā, ir ok ja viņš netrauce un aizbrauc uz sarkana bet, visbiežak tie liem taja rinda kur brauc vissi, ja viņš to dara traucejot man braukt man ar škrobe.

kaut ari atdzišos, kad steidzos ar nopietnu iemeslu ar gadas ielist, lekat pa joslam un tt
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 17.10.2007, 18:23   #22
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

a mani tracina tantuki uz celiem un pamaniju, jo lielaka pričene , jo stulbak un sliktak tas sievišķis brauc tie gan ir istie agresijas izraisitaji, kuriem labak ka autobusam - atsevišķo joslu iedot piemeram gravi
Vecs 17.10.2007, 18:24   #23
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

starpcitu parkapjot, es ar visulaik baidos ka mani pieķers tapec neparkapju, vai loti reti, bet ir tauta kas to dara regulari, un liekas tiek pieķerta retak ne ka es
Vecs 17.10.2007, 18:25   #24
koshaars

Noklusējot

Es nevaru finansiāli atljauties braukt kaa gribu Jaabrauc kaa vajag !
  Citēt
Vecs 17.10.2007, 18:25   #25
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Tie kas brauc lēnam, tiešam ir jadabu prom no ceļiem itsevišķi M-inieki
Vecs 17.10.2007, 18:26   #26
koshaars

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Vo dajoš, kur Tevi pieķera Es ar parsti stavu sastregumos bieži, un bieži redzu ka cilvēki apbrauc kur var un tad lien priekšā, ir ok ja viņš netrauce un aizbrauc uz sarkana bet, visbiežak tie liem taja rinda kur brauc vissi, ja viņš to dara traucejot man braukt man ar škrobe.

kaut ari atdzišos, kad steidzos ar nopietnu iemeslu ar gadas ielist, lekat pa joslam un tt

pavasarii uz skolu steidzos panjeera starp Dominu un Valdemara ielu - es pa pretejo, parbraucot nepartraukto, parsniedzot atrumu, zem sarkanaa, apdzinu sastregumu un traucejot citiem lidu iekshaa
  Citēt
Vecs 17.10.2007, 18:27   #27
koshaars

Noklusējot

SEB bubot negribi?
  Citēt
Vecs 18.10.2007, 11:40   #28
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no koshaars
SEB bubot negribi?
Gribu!
Vecs 18.10.2007, 15:08   #29
koshaars

Noklusējot

Naac Speelet tad 7-dien uz Toss siikaka info veelaak!!!!
  Citēt
Vecs 18.10.2007, 15:13   #30
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
a mani tracina tantuki uz celiem un pamaniju, jo lielaka pričene , jo stulbak un sliktak tas sievišķis brauc tie gan ir istie agresijas izraisitaji, kuriem labak ka autobusam - atsevišķo joslu iedot piemeram gravi
Agresīvi tantuki ar lielām fričenēm ir tiešām bieds
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 05:56.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club