The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 30.01.2014, 23:13   #1
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot virzuļi

Labdien, vai kāds šeit ir virpojis vr6 virzuļus priekš turbo?
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 31.01.2014, 09:07   #2
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

a tu pats esi apskatījies vai tur vispār ir ko novirpot?
slidens čalis, visu gatavu grib, pats nerok un nemeklē
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 31.01.2014, 17:33   #3
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

Turklāt virzulis nav apaļš. Kā tu viņu iestiprināsi?
Cik daudz domā ņemt nost?

Kādēļ ne "spacer plate"?
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 31.01.2014, 17:39   #4
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

jebkurā gadījumā virzulis pēc virpošanas paliks vājais punkts, labāk meklēt citu risinājumu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 31.01.2014, 19:12   #5
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Dzirdēju, ka cilvēki dažreiz virpojot, iedomājos varbūt vr6 ir to darijuši, un google pastāstija, ka ir, bet cilvēki nestāsta par to daudz, nevajag jau virpot visu virsmu nost, jo malas tak vis biežāk izdeg, bet to centra padziļinājumu palielināt tā lai sānus neskar, kautgan to ar dara. Protams vajag laiku, lai aprēķinātu cik izvirpot un samazinās izturība, bet manuprāt interesanti. protams bildē nav paštaisīts. http://forums.vwvortex.com/showthrea...e-powerful-Vr6.
Vecs 31.01.2014, 21:07   #6
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es nesaku ka virpot nevar, var, bet pats uzrakstīji: "cik izvirpot un samazinās izturība..."

uz to pat tas kas virpoja, neatbildēs. Riskēt, likt un braukt es negribētu piemēram
Vecs 31.01.2014, 21:30   #7
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
es nesaku ka virpot nevar, var, bet pats uzrakstīji: "cik izvirpot un samazinās izturība..."

uz to pat tas kas virpoja, neatbildēs. Riskēt, likt un braukt es negribētu piemēram
ne nu protams, ka virzulis izturīgāks nepaliks, bet fakts, ka tas ir darīts un gribas, lai kāds darītājs pasaka, ka tas ir slikts variants nevis es pasaku to, ka tas ir slikti un man liekas, ka rezultātu grūti atrast tādēļ, ka neviens negrib dalīties ar savu izgāšanos
Vecs 31.01.2014, 21:36   #8
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
Turklāt virzulis nav apaļš. Kā tu viņu iestiprināsi?
Cik daudz domā ņemt nost?

Kādēļ ne "spacer plate"?
Es nesaku, ka ne es apsveru vairākus variantus
Vecs 31.01.2014, 22:31   #9
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
ne nu protams, ka virzulis izturīgāks nepaliks, bet fakts, ka tas ir darīts un gribas, lai kāds darītājs pasaka, ka tas ir slikts variants nevis es pasaku to, ka tas ir slikti un man liekas, ka rezultātu grūti atrast tādēļ, ka neviens negrib dalīties ar savu izgāšanos
par izgašanos tev taisnība, es ar nedalītos ar tādu info ))

bet ja info nekur nav, ka tur slodzi, laikam netur. 2014 gads jau, info ir par visu, neticās ka kāds nav mēģinājis
Vecs 01.02.2014, 01:04   #10
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

1-info var atrast par visu
2-visi kamēr būvē kko neikdienišķu, tie visu cenšās paturēt pie sevis, jo grib būt pirmie, tāpēc neskrien un nebļauj pa visu pasauli, jo visu info ir salasījuši pa mazumiņam
3-nevienmēr vajag 1:1 kopēt, vai ņemt par paraugu kādu, var jau atrast kko līdzīgu un smelties idejas, plus vēl pašam savu izdomu pielikt un panākt savu rezultātu,
jo nevienmēr var atrast tieši visu ko vajag un pilnīgi gatavu, kā instrukciju, dažreiz ir jāņem ideja un jāapstrādā pa savam, jāpielāgo savam projektam

Kopumā-jautāt vajag un tas nav slikti, bet dažreiz ir jājautā jau ar konkrētu teikumu, vai ideju, lai citi nepadomā, ka tiek meklēts jau viss gatavs.

Es ieteiktu, paņemt vienu virzuli un sazāģēt un saprast ko un cik daudz var noņemt, un salīdzināt ar kādu turbovirzuli, no kāda cita VAG auto, un saprast, vai var un vai ir jēga, ņemot vērā ka turbomotoru virzuļiem sakausējums mazliet ir savādāks.
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 01.02.2014, 02:02   #11
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

labāk nevirpo virzuļus! bija man virpoti virzuļi uz 8v turbo..
Vecs 01.02.2014, 04:21   #12
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Kopumā-jautāt vajag un tas nav slikti, bet dažreiz ir jājautā jau ar konkrētu teikumu, vai ideju, lai citi nepadomā, ka tiek meklēts jau viss gatavs.

Katrs saprot un domā kā grib
Vecs 01.02.2014, 04:33   #13
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
labāk nevirpo virzuļus! bija man virpoti virzuļi uz 8v turbo..
Paldies par ieteikumu.
Vecs 01.02.2014, 20:36   #14
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

Arī man izkusa virzulis, bet nebija viņš virpots. Turklāt tas bija atmosfēriskajam motoram.
Šajā ziņā vairāk ir jāpievērš uzmanība motora vadībai. Drīzāk dēļ detojnācijas vai liesā degmaisījuma var izkust virzulis.
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 02.02.2014, 10:50   #15
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Virzuļu sieniņas ir tādas kādas viņas ir ne tikai dēļ stiprības - būtiska loma ir arī siltuma vadīšanai. Virzuļos nav nekā lieka! Principā vienīgais ko var ar viņiem darīt ir pārklāt attiecīgās virsmas ar mūsdienu nano pārklājumiem kā to dara visjaunākajos dzinējos... bet vieglāk un galu galā iespējams pat lētāk ir nopirkt gatavus virzuļus... ja negrib neko citu mainīt...
S 2.0 nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:01.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club