The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Notikumi ielās
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.01.2013, 22:45   #1
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.07.2011
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 920
klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot varbut ne pa teumu bet varbut intereses

so temu pacelu par apkuri ne tikai sava pilseta bet visa latvija, vakar sanemu par tris izstabu dzivokli par apkuri rekinu es biju soka, 95ls vai nau kosmanauti, es domaju ka ne tikai mana pilseta cenas kapusas kosmas.
Jautajums kadi jums ir apkures maksajumi? un es domaju ka par musu tiesibam ir jacinas ko jus sakat?

http://www.staburags.lv/portals/vied...30221&offset=0
klaidonis nav forumā   Citēt
Vecs 09.01.2013, 22:48   #2
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man ir 2 istabu dzīvoklis nu un kādi 60 - 70 ls mēnesī ir.
Vecs 09.01.2013, 23:11   #3
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt klaidonis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
man ir 2 istabu dzīvoklis nu un kādi 60 - 70 ls mēnesī ir.
dony ka tu uzskati tas ir normali?

mums pilseta saka likt radiatoriem regulatorus un skaititjaus, un pazistamam kurm ir, vinam ir vienaizstabas dzivoklis, vins sanema rekinu par menesi 8ls nu cik par trisistabu dzivokli maksimums 30-40ls nu nejau 95ls
Vecs 09.01.2013, 23:13   #4
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mums jau decemrbī rēķins bija lielāks nekā pagajušo gad Janvārī rēķunu vēl neredzējām, bet gan jau būs vēl lielāks
Vecs 09.01.2013, 23:14   #5
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

p.s. tu raksti tikai par apkuri, jeb kopejo rēķinu par komunāliem pakalpjumiem?
Vecs 09.01.2013, 23:21   #6
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
p.s. tu raksti tikai par apkuri, jeb kopejo rēķinu par komunāliem pakalpjumiem?
NIKA es rakstu tikai par apkuri
Vecs 09.01.2013, 23:22   #7
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no klaidonis
dony ka tu uzskati tas ir normali?

mums pilseta saka likt radiatoriem regulatorus un skaititjaus, un pazistamam kurm ir, vinam ir vienaizstabas dzivoklis, vins sanema rekinu par menesi 8ls nu cik par trisistabu dzivokli maksimums 30-40ls nu nejau 95ls
ja ir jauni radiatori un saitītāji, tad nē, bet ja ir vecā skola kā manā gadījumā, tad tur neko nevar izdarīt, ziemā salīdzinoši ar vasaru, par visu kopā (īri, komunālajiem u.t.t) ir virs 100ls starpība..
Vecs 09.01.2013, 23:31   #8
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
ja ir jauni radiatori un saitītāji, tad nē, bet ja ir vecā skola kā manā gadījumā, tad tur neko nevar izdarīt, ziemā salīdzinoši ar vasaru, par visu kopā (īri, komunālajiem u.t.t) ir virs 100ls starpība..
tie pasi vecie 4uguna radiatori ir labaki vini uzsilstm ilgak bet ta pat ari lenak adziest, bet es neredzu iemeslu smierinaties ar to ka no mums kas naudu ne par ko.
Un musu valsts doma kapec cilveki brauc prom, ne del ta ka nau darba, darbs ir tikai vins nau tik apmaksats ka no mums pieprasa valsts tik augstus maksajumsu par tiem pasiem komunalajiem
Vecs 09.01.2013, 23:45   #9
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no klaidonis
tie pasi vecie 4uguna radiatori ir labaki vini uzsilstm ilgak bet ta pat ari lenak adziest, bet es neredzu iemeslu smierinaties ar to ka no mums kas naudu ne par ko.
Un musu valsts doma kapec cilveki brauc prom, ne del ta ka nau darba, darbs ir tikai vins nau tik apmaksats ka no mums pieprasa valsts tik augstus maksajumsu par tiem pasiem komunalajiem
kad tie čuguna radiatori pēdējo reizi tika atgaisoti, kad viņi pēdējo reizi tika skaloti, jauni radiatori neatkarīgi no materiāla būs labāki, jo jauns ir jauns un tehnoloģijas attīstās.

labākais variants ir gāzes apkure, sildies cik un kad gribi.
ik viens grib nopelnīt, un ja ir iespēja izdarīt to viegli un ātri tad kāpēc, gan nedarīt to, un tāpēs arī jāmaksā tāds kosmos.
Vecs 09.01.2013, 23:47   #10
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Pirms gada, kad vēl īrēju 2 ist. dzīvokli (54m2) Jelgavā - man par apkuri aukstajos mēnešos reizēm bija pat drusku virs 100ls mēnesī. Māja gan nebija renovēta - tik vien kā visiem bija pakešu logi. Dzīvoklī kuru īrēju bija uzstādīti jaunie radiatori par pārējo māju nezinu, bet nu par siltumu es nejūsmoju labi ja bija kādi +18 istabā
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 09.01.2013, 23:50   #11
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Mums decembrī par 53 kv.m bija 40ls par apkuri, bet kopā ar kārsto un auksto ūdeni bija 65ls. Janvārī visdrīzāk tikai par apkuri būs 60ls

Bet 95ls skan ļoti daudz Cik tad tev liels ir kopīgs rēķins par komunāliem pakalpojumiem
Vecs 10.01.2013, 00:04   #12
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Mums decembrī par 53 kv.m bija 40ls par apkuri, bet kopā ar kārsto un auksto ūdeni bija 65ls. Janvārī visdrīzāk tikai par apkuri būs 60ls

Bet 95ls skan ļoti daudz Cik tad tev liels ir kopīgs rēķins par komunāliem pakalpojumiem

man dzivoklis ir 56,1m2 visi komunalie pakalpojumimi kopa sanak 140ls. ja man butu 60lstikai par apkuri es butu laimigakaijs cilveks
Vecs 10.01.2013, 00:06   #13
klaidonis
Lietotājs

klaidonisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Pirms gada, kad vēl īrēju 2 ist. dzīvokli (54m2) Jelgavā - man par apkuri aukstajos mēnešos reizēm bija pat drusku virs 100ls mēnesī. Māja gan nebija renovēta - tik vien kā visiem bija pakešu logi. Dzīvoklī kuru īrēju bija uzstādīti jaunie radiatori par pārējo māju nezinu, bet nu par siltumu es nejūsmoju labi ja bija kādi +18 istabā
ja par 18 gradiem vispar neredzu par ko maksat lv tiesam judzas kopa
Vecs 10.01.2013, 02:29   #14
AngeliCorrado
Vietējais

AngeliCorradoLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.07.2012
Dzinējs: Ecotec 1.6 16v
Ziņas: 2,778
AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

vienu gadu dzivoju riga purvciema pa 3 izstabu dzivokli 160 bija tikai par apkuri. Skumji,bet ir ta , ka tu saki ka par darbu samaksa tik daudz lai apmeram vienmer tev pietiktu samaksat par dzivokli pabarot gimeni, un pat citiem tas nesanak kur nu vel nopirkt apgerbu kursh lv ir ar 500 procentu uzcenojumu skumji ir tas, ka tu ieej lietotajos skaties kurpes kuras ir stipri pavalkatas ka vinas maksa vel joprojam stipri dargak, ka piemeram taja pasa uk un nakam pie atklasmes, ka Latvija nav Amerika kur doma par cilveku labklajibu sheit doma tikai par to ka pashiem politikiem labak vinji mus apspiez ar *krievalodigo* refefendumiem, kamer noverstu domas no kadas citas svarigakas problemas, un ta tas vienmer bus un paliks, kamer nenaks jauni cilveku ar jaunam idejam kas domas par labklajibu cilvekiem nevis tik sev nemt pildit kabatas, jo neaizverot acis to var redzet saucami simlatnieki ir politiku vislielakais izsmiekls laut cilvekiem dzivot ar 100 ls kad iztikas minimums ir 180 ls pashiem viniem atmaksa transporta izdevumus un dzivokla izdevumus un tad vel dazhs labs sanem 1000 menesi uz rokas .Bet mes tikai ar patriotismu dzenamies tik uz priekshu,nav jau te slikti bet dazreiz liekas ka visi vidusmera cilveki latvija aizbrauks prom un paliks tikai priekshnieki un ilgi jau nav jagaida jo kautkur lasiju par 2 krizes vilni shaja gada.Pateicu visu, kas uz sirds.
Vecs 10.01.2013, 17:39   #15
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tapēc man patīk privātmājas. reāli priekš šīs ziemas par malku + briketes būs kopā samaksāts apmēram 150ls un pēc krāsns izkurināšanas mājā 25 grādi ir stabili. māja gan veca un no rīta ir tik ap 20 grādiem, ja vējaināks tad ap 18.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:31.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club