The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Dzinējs/ Kārba
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 10.10.2012, 07:20   #16
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Itk ar kautkur maniju tdu informciju ka ABF ir tds, bet neatradu katalog ka tads btu...
Cenos sameklt kautkdas nordes kur un pa cik iegt ipu priek 16v digifant 1... un arii neveiksmiigi...
uz mana auto obrd stv is konkrtais digifants par kuru Drag te bija uzclis o topiklu, ips ir pirkts e-buy' par kaut kdien 30-50 eiro, palri varbt drag projektu varbt ir kautkas par to ipsi rakstts. a par to t deveju, burbulim ir ldzgs tas plastmasas izstrdjums un jauns maksja ap 7ls, tk tas ar nav nekds drgais.
Vecs 10.10.2012, 08:05   #17
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Itkā arī kautkur maniju tādu informāciju ka ABF ir tāds, bet neatradu katalogā ka tads būtu...
Cenšos sameklēt kautkādas norādes kur un pa cik iegūt čipu priekš 16v digifant 1... un arii neveiksmiigi...

Domaju ka caur corrado.su var dabūt par salīdzinoši normālu cenu, varu aprunāties ar viņiem par izmaksām!
Vecs 10.10.2012, 09:10   #18
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
uz mana auto obrd stv is konkrtais digifants par kuru Drag te bija uzclis o topiklu, ips ir pirkts e-buy' par kaut kdien 30-50 eiro, palri varbt drag projektu varbt ir kautkas par to ipsi rakstts. a par to t deveju, burbulim ir ldzgs tas plastmasas izstrdjums un jauns maksja ap 7ls, tk tas ar nav nekds drgais.
hmm, raksīju no telefona, bet nerādās visi tie burti kuriem bija garumzīmes vai kaut kas tamlīdzīgs.
Vecs 10.10.2012, 09:36   #19
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
hmm, raksīju no telefona, bet nerādās visi tie burti kuriem bija garumzīmes vai kaut kas tamlīdzīgs.
Mēs jau pamanījām diezgan interesanti bija lasīt, ka krustvārdu miklu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 10.10.2012, 21:47   #20
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Te būs ABF flanča kods. Man tieši tāds arī stav. Tikai izņemot audi centru nevarēju dabūt to.

part. Nr.- 037 121 144 M
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 10.10.2012, 22:05   #21
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
Cik sapratu tad tas čips ir paredzeets PG motoram ar kompresoru, bet es mekleeju tieši priekš KR... Tik cik esmu sagoogleejis 16v digifant veidotus čipus tad tie ir diezgan padaargi un nav arii skaidrs, viņi paredzeeti motoram ar vai bez kompresora...(tas gan varbuut arii deeļ manas Angļu valodas nezinaašanas... )

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 10.10.2012, 22:11   #22
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Domaju ka caur corrado.su var dabūt par salīdzinoši normālu cenu, varu aprunāties ar viņiem par izmaksām!
Būtu baigi labi... Šobrīd šis ir ļoti aktuāli, lai zinātu priekš kuras šprices vadus vilkt...

☠ tel.29421835
Vecs 10.10.2012, 22:45   #23
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Cik sapratu tad tas čips ir paredzeets PG motoram ar kompresoru, bet es mekleeju tieši priekš KR... Tik cik esmu sagoogleejis 16v digifant veidotus čipus tad tie ir diezgan padaargi un nav arii skaidrs, viņi paredzeeti motoram ar vai bez kompresora...(tas gan varbuut arii deeļ manas Angļu valodas nezinaašanas... )
Krievijā viens čalis taisa prošivkas, digifantiem. Viņš var uztaisīt visiem, bet tas būs ilgi jo viņam ir ļoti daudz darba. Bet internetā biju atradis vairakus čipus kas bija tieši 16v atmo piemēroti, bet jā viss lētākais ko artadu bija bija 55 lati. A un vispār es brauktu uz turbočipu. Tur čali sauc artūrs, viņš pateica kā pa kādiem 100ls dabūs ar to sistēmu visu ko var dabūt ar to kas ir uzlikts. Tas tā pārdomām. Bet vienkāršāk uzlikt PG čipu, lai būtu tie 7200 apgriezieni, un nomierināties, jo viss tik un tā labi strādā.

Jo ja gribās lai tas motors stradātu ideāli, tad labāk likt MS`u kautkādu. Bēt tas kas mums ir tas mums ir, un stipri labāku to nedomāju ka varēs uztaisīt.
Vecs 11.10.2012, 09:29   #24
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
man laikam stāv g60 čips, tipa līdz 180zs vai kaut kas tāds, ir jūtami labāk nekā orģinālais.
Vecs 11.10.2012, 13:08   #25
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Krievijā viens čalis taisa prošivkas, digifantiem. Viņš var uztaisīt visiem, bet tas būs ilgi jo viņam ir ļoti daudz darba. Bet internetā biju atradis vairakus čipus kas bija tieši 16v atmo piemēroti, bet jā viss lētākais ko artadu bija bija 55 lati. A un vispār es brauktu uz turbočipu. Tur čali sauc artūrs, viņš pateica kā pa kādiem 100ls dabūs ar to sistēmu visu ko var dabūt ar to kas ir uzlikts. Tas tā pārdomām. Bet vienkāršāk uzlikt PG čipu, lai būtu tie 7200 apgriezieni, un nomierināties, jo viss tik un tā labi strādā.

Jo ja gribās lai tas motors stradātu ideāli, tad labāk likt MS`u kautkādu. Bēt tas kas mums ir tas mums ir, un stipri labāku to nedomāju ka varēs uztaisīt.
PG čips arī maksā naudu un lai arii strādā uz KR, bet dara to nepareizi...(tātad veltīgi iztērēta nauda) Esmu gana daudz līdzekļus un laiku ieguldijis motorā lai taa vienkaarši ņemtu un to sakausētu... Nezinu cik maksā MS, bet domāju ka šobrīd nevaru atļauties, a čipu nav obligaati jaapērk uzreiz- ja ir skaidri zināms kur, kādā laikā un par kādām naudām tas ir dabūnams, sisteemu varu uzstādīt jau tagad, bet čipu nopirkt tad kad ir par ko...

☠ tel.29421835
Vecs 11.10.2012, 23:28   #26
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Manuprāt tomēr labāk, ja cilvēks saregulēs sistēmu tieši šim motoram. Nevis pirkt čipu ar vidējiem uzstādijumiem, kuri vienam būs labi, otram, slikti. Es par to. Tāpēc arī pateicu par MS`u un turbochip.lv .
Vecs 12.10.2012, 01:45   #27
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tak varbūt var domāt domāt par kaut ko citu nevis Digifanu ? Ir taču alternatīvas ( ne MS )
Vecs 12.10.2012, 02:29   #28
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Manuprāt tomēr labāk, ja cilvēks saregulēs sistēmu tieši šim motoram. Nevis pirkt čipu ar vidējiem uzstādijumiem, kuri vienam būs labi, otram, slikti. Es par to. Tāpēc arī pateicu par MS`u un turbochip.lv .
Par šo jau pilnīgi piekrītu... Tik 100Ls šķiet padaudz, tad jau tiešām labāk MS`u pameklēt...
Ja tas pirktais čips darbotos tikpat labi kā teiksim rūpnieciski ražotas konkrētas smadzenes konkrētai motoru sērijai, man ar to pietiktu...

Citēt:
Ziņa no Upitis
Tak varbūt var domāt domāt par kaut ko citu nevis Digifanu ? Ir taču alternatīvas ( ne MS )
Manā gadijumā digifants ir visekonomiskākais variants, jo viņš ir uzstādīts uz donorauto - darba kārtībā ar KR, atliek tik pārlikt un sakārtot... vai arii likt topašu mehānisko atpakaļ...

☠ tel.29421835
Vecs 15.10.2012, 12:06   #29
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Šobrīd runāju ar vienu guru no krievijas, viņš prasa kadam sprauslam vajag programmu? ja zini kuras var dabūt, droši vien tas pašas no PG motora, tad atsūti kodu, un būs tev programma, vajadzēs tik sameklēt kadu vietejo guru kurš var pārprogrammet čipu (respektīvi iedzīt jauno programmu)
Vecs 15.10.2012, 23:33   #30
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Šobrīd runāju ar vienu guru no krievijas, viņš prasa kadam sprauslam vajag programmu? ja zini kuras var dabūt, droši vien tas pašas no PG motora, tad atsūti kodu, un būs tev programma, vajadzēs tik sameklēt kadu vietejo guru kurš var pārprogrammet čipu (respektīvi iedzīt jauno programmu)
Paldies par atsaucību!!!
PG sprauslas man bija beigtas, un ieliku no Audi 2.0i, 115zs,
Domāju ka šāds kods: 0 280 150 902, bet vai pietiek ražiba neesmu pārliecināts...
Pēc koda atradu ka tādas nāk arī volgām un pietiek lai pabarotu 145 lopiņus...
(pameklēšu vai nav man kraajumos kādas ražīgākas pieejamas)

☠ tel.29421835
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:22.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club