The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Audio/Video
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 27.10.2012, 15:18   #16
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Domāju ka par nepazināmies brendien pameklē atsauksmes caur google, krievu forumos un ne tikai ir daudz kas sarakstīts par dažādiem ražotājiem, es nezinu visas firmas no galvas

bet nu lētāko neieteiktu ņemt, būtu labi vismaz pa vidu izvēlieties, Pionieer vai ko tam līdzīgu

Izdomā kuru gribi un tad netā, internet veikalos un citur meklē kur cena patīkamakā
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 27.10.2012, 15:20   #17
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

tas ir mans subjektivs viedoklis, ir cilvēki kam mans muzons iekš auto liekas - wou, ir kas saprot ka tas ir lēts budžeta variants, gribu teikt ka daudz kas atkarīgs no paša, no velmēm. Gribās lai ir riktīgs BUM-BUM jeb vajag BUM-BUM un kvalitāti, jeb vajag tā lai sacensībās var piedalīties, un vel 100 dažādi varianti
Vecs 27.10.2012, 15:22   #18
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Domāju ka par nepazināmies brendien pameklē atsauksmes caur google, krievu forumos un ne tikai ir daudz kas sarakstīts par dažādiem ražotājiem, es nezinu visas firmas no galvas

bet nu lētāko neieteiktu ņemt, būtu labi vismaz pa vidu izvēlieties, Pionieer vai ko tam līdzīgu

Izdomā kuru gribi un tad netā, internet veikalos un citur meklē kur cena patīkamakā
nu jā, bet ko saki par šo pašo graund zero, jo viņam cenas tāds pieņemamākas, parejie pioneer un alpina mežonīgas cenas
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 27.10.2012, 15:22   #19
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Krosoveri jau mēdz būt arī ar 2vām un 3 izejām. gan jau tapēc cena atšķiras, bet nu pats neieteiktu ņemt ar 3 izejām. un ja liec priekšai, tad pastiprinātajs tev nebūs vajadzīgs, jo parasti ar maģa jaudu pilnībā pietiek, ja vien neesi salicis uz podiumiem nez kādus sub veidīgos skaļruņus.
Vecs 27.10.2012, 15:27   #20
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
Krosoveri jau mēdz būt arī ar 2vām un 3 izejām. gan jau tapēc cena atšķiras, bet nu pats neieteiktu ņemt ar 3 izejām. un ja liec priekšai, tad pastiprinātajs tev nebūs vajadzīgs, jo parasti ar maģa jaudu pilnībā pietiek, ja vien neesi salicis uz podiumiem nez kādus sub veidīgos skaļruņus.
nesmu jau neko salicis, es vienkārši interesējos jo vēlos kvalitatīvu un skaļu skaņu
Vecs 27.10.2012, 15:32   #21
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
Es mūziku parasti lieku pats, bet kad nevarēju saprast, kāpēc tā neskan - atradu mūzikas sacensību tiesnesi, kas vienkārši manu "murgu" saregulēja, pirms tam pārvelkot un nomainot daudz vadus mana sistēmā

īsak sakot , šis cilvēks man vienreiz uz tādu pašu tekstu (par maģa jaudu priekšai) atbildēja : vienreiz pieslēdz pie pastiprinātāja, paklausies pāris dienas un tad atslēdz, tu nekad vairs negribēsi dzirdēt nevienu tumbu bez pastiprinātāja.

Jā, maģa jauda pietiek lai to tumbiņu kratīt kārtīgi bet skaņa atšķiras, es pārbaudīju, tici man atšķiras, par ar manam ausīm dzirdēju, uz kurām zilonis dejoja
Vecs 27.10.2012, 15:33   #22
semigallss
Vietējais

semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

pirmais kvalitatīvās skaņas likums - nopako mašīnu! pārbaudīts, pavisam cita skaņa uzreiz paliek neko sistēmā nemainot.
Vecs 27.10.2012, 15:34   #23
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
pirmais kvalitatīvās skaņas likums - nopako mašīnu! pārbaudīts, pavisam cita skaņa uzreiz paliek neko sistēmā nemainot.
emm nopako mašīnu? kā to saprast
Vecs 27.10.2012, 15:34   #24
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
nu jā, bet ko saki par šo pašo graund zero, jo viņam cenas tāds pieņemamākas, parejie pioneer un alpina mežonīgas cenas
Nezinu šo firmu, sen nebiju interesējies par to visu īstenībā. Apnika ņemties ar mūziku Sapratu tikai to ka tumbas, pastiprinatāji - tas ir lieks svars tagad mans aktīvais sabuferis ir viegli izņemams un priekšējas tumbas (ar krosoveriem) barojas no maģa
Vecs 27.10.2012, 15:34   #25
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
Ja
Vecs 27.10.2012, 15:38   #26
semigallss
Vietējais

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Es mūziku parasti lieku pats, bet kad nevarēju saprast, kāpēc tā neskan - atradu mūzikas sacensību tiesnesi, kas vienkārši manu "murgu" saregulēja, pirms tam pārvelkot un nomainot daudz vadus mana sistēmā

īsak sakot , šis cilvēks man vienreiz uz tādu pašu tekstu (par maģa jaudu priekšai) atbildēja : vienreiz pieslēdz pie pastiprinātāja, paklausies pāris dienas un tad atslēdz, tu nekad vairs negribēsi dzirdēt nevienu tumbu bez pastiprinātāja.

Jā, maģa jauda pietiek lai to tumbiņu kratīt kārtīgi bet skaņa atšķiras, es pārbaudīju, tici man atšķiras, par ar manam ausīm dzirdēju, uz kurām zilonis dejoja
nu jā, tur jau ir tikai un vienīgi kvalitātes jautājums, ko daļa tiešām neizjūt, ja nav izbaudijuši ko krietni labāku. pašam bija grūti atradināties pie parastās sistēma, kad tiku pāris reizes izvizināts auto ar 8kw sistēmu.
protams arī vados ir starpība. gan garunos, gan šķērsgriezumos utt. bet tā gan ir tikai neliela daļa no visa kropļojuma skaņai.

un velviena lieta - jāatcerās par budžetu.. ne visiem ir iespēja saštepselēt kārtīgu sistēmu, tapēc nākas šo to pieciest..
Vecs 27.10.2012, 15:53   #27
semigallss
Vietējais

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
emm nopako mašīnu? kā to saprast
Aptuveni šādi - http://www.scirocco.lv/forum/showthr...t=3032&page=22
+ vel vēlams gumijas gar visiem paneļiem utt. lai skaņa paliek salonā, nevis ārpus mašīnas.
Vecs 27.10.2012, 16:21   #28
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

nu tad man tagad ir skaidrs, ūber krutu man nevaja, likšu vidējas cenas tumbas ar krosoveriem priekšā un aizmugurē un kādreiz pieslēgšu pie pastiprinātāja visu, un noizolēšu visu, ganjau tad arī būs labi a un tas 13 cm priekāējās un 4x6 aizmugurējās tumbas izmēri ir arī 94 g. corrai??
Vecs 27.10.2012, 19:17   #29
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

http://www.a2resource.com/electrical/speaker.html

Tam konkrētajam Ground Zero produktam ir diezgan liela nominālā jauda - номинальная мощность 80 Вт
Tas, manuprāt, nozīmē, ka standarta magnetola ar 4x50W izejas jaudu sūdīgi kustinās šos skaļruņus. Bet var protams iepirkt ar domu uz nākotni un kādreiz to visu pieslēgt pie pastiprinātāja.
Vecs 27.10.2012, 20:00   #30
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
http://www.a2resource.com/electrical/speaker.html

Tam konkrētajam Ground Zero produktam ir diezgan liela nominālā jauda - номинальная мощность 80 Вт
Tas, manuprāt, nozīmē, ka standarta magnetola ar 4x50W izejas jaudu sūdīgi kustinās šos skaļruņus. Bet var protams iepirkt ar domu uz nākotni un kādreiz to visu pieslēgt pie pastiprinātāja.
paldies par tabuliņu es zinu ka ir bišku par lielu jauda priekš maģīša, bet tas ar domu ka nakotnee tis slēgts pie pastiprinātāju, es tagad tikai cenšos uzzināt kvalitāti šai firmai un ar kādu var viņu salīdzināt, jo šādas firmas tumbas ir ļoti daudz internet veikalos atrodamas.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:04.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club