The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tirgus Placis > Pērk/pārdod auto
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 24.03.2014, 23:53   #631
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Vai kāds nezin, vai pasūtot no ebay, no ukrainas - preces vērtība 200Eur, vai būs arī jāmaksā PVN nodoklis Latvijā ?
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 25.03.2014, 09:15   #632
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Es domāju, ka ne tikai PVN, bet arī ievedmuita.

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 25.03.2014, 10:42   #633
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Negribas meklēties, bet lietotai precei nevar PVN prasī, tas jau ir bijis samaksāts
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 11.04.2014, 18:14   #634
Diimox87
Jauniņais

Diimox87Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.03.2014
Dzinējs: 2.0 8V/LPG
Ziņas: 49
Diimox87 .Neitrāls
Noklusējot

Diez, šis eksemplārs jau pārdots, stāv ss.lv jau veselu mūžību ?http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...ado/cofox.html

Pēc būtības tā iegāde neatmaksātos, ja viņu pēc tam iztirgotu pa detaļām?
Vecs 11.04.2014, 18:28   #635
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
Es domāju, ka ne tikai PVN, bet arī ievedmuita.
domāju gan būs jāmaksā, vispirms nodoklis, tad pa virsu PVN, bet ja tu to preci noformēsi ka lietotu tad nekas nav jāmaksā
Vecs 11.04.2014, 19:37   #636
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Diimox87
Diez, šis eksemplārs jau pārdots, stāv ss.lv jau veselu mūžību ?http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...ado/cofox.html

Pēc būtības tā iegāde neatmaksātos, ja viņu pēc tam iztirgotu pa detaļām?

Ja pierunā saimnieku atdot par velti vai kādiem 100И tad varbūt ir vērts ņemties! Jo nodokļu parāds uz to auto ir 300И + pašreizējā cena 500И + ceļa izdevumi uz daugauvpili = beigās cena tuvu 900-1000И
Un vēl tāds bonuss, ka tas auto nav ejošā stāvoklī - cik saprotu no sludinājuma
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 11.04.2014, 20:15   #637
Diimox87
Jauniņais

Diimox87Lietotāja bilde

Diimox87 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Ja pierunā saimnieku atdot par velti vai kādiem 100И tad varbūt ir vērts ņemties! Jo nodokļu parāds uz to auto ir 300И + pašreizējā cena 500И + ceļa izdevumi uz daugauvpili = beigās cena tuvu 900-1000И
Un vēl tāds bonuss, ka tas auto nav ejošā stāvoklī - cik saprotu no sludinājuma

Nu jā, tas ka Daugavpils + evakuātora pakalpojumi to visu sadārdzina. Vajadzētu saorganizēt kaut ko līdzīgu perkamkopa.lv, samesties vairākiem corrado īpašniekiem, aplasīt visas nepieciešamās daļas un pēc tam pārpalikumu ar laiku iztirgot
Vecs 11.04.2014, 22:57   #638
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Diimox87
Vajadzētu saorganizēt kaut ko līdzīgu perkamkopa.lv, samesties vairākiem corrado īpašniekiem, aplasīt visas nepieciešamās daļas un pēc tam pārpalikumu ar laiku iztirgot
Tas ir 90 gada Corrado. Tur nav daudz vērtīga ko lasīt. Durvis, el.logi, ručkas.. vairāk neko nevaru iedomāties. Margotam varbūt kapors interesē, bet tas galīgi nav 900Eur vērts pirkums
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 11.04.2014, 23:18   #639
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Tas ir 90 gada Corrado. Tur nav daudz vērtīga ko lasīt. Durvis, el.logi, ručkas.. vairāk neko nevaru iedomāties. Margotam varbūt kapots interesē, bet tas galīgi nav 900Eur vērts pirkums

Kapots jau te kautkam citam interesēja, laikam tam kam bij uzradies tas bronzas krāsas Corrado... (man pašam kapots ir, man vajag visādus citādus sīkumus)

...Tas čalis kad tiko bij ielicis to Corrado tirgoties teica ka pa 300 latiem varot atdot, bet nu viņam tur baigi daudzi interesējoties u.t.t... Tagad noteikti atdotu vēl lētāk... Ja jauc uz detaļām tad nodokli taču nevajag maksāt, bet apskatot bildes+ pieskaitot ceļa izdevumus man viņš tāpat nelikās vajadzīgs...

...Vēlviena lieta, nopērkot uz diviem vai vairākiem... kā domā sadalīt tās mantas kuras vajag visiem? Un tici man, Corrado pārsvarā ir tikai tādas lietas kuras vajag vainu visiem, vai nevajag nevienam...

Diimox87 -es Tev uz epastu aizsūtiju tā Corrado bildes kas man bija atsūtītas, laikam kādas 50...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 11.04.2014, 23:42   #640
B235E
Jauniņais

B235ELietotāja bilde

Reģistrācija: 04.04.2014
Dzinējs: G60
Ziņas: 55
B235E .Neitrāls
Noklusējot

piemestu kadus 50Eur par kapotu

p.s.
kur ir atšķirība tajos purngalos? facelift/prefacelift? nespeeju iebraukt
B235E nav forumā   Citēt
Vecs 12.04.2014, 11:24   #641
Diimox87
Jauniņais

Diimox87Lietotāja bilde

Diimox87 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Kapots jau te kautkam citam interesēja, laikam tam kam bij uzradies tas bronzas krāsas Corrado... (man pašam kapots ir, man vajag visādus citādus sīkumus)

...Tas čalis kad tiko bij ielicis to Corrado tirgoties teica ka pa 300 latiem varot atdot, bet nu viņam tur baigi daudzi interesējoties u.t.t... Tagad noteikti atdotu vēl lētāk... Ja jauc uz detaļām tad nodokli taču nevajag maksāt, bet apskatot bildes+ pieskaitot ceļa izdevumus man viņš tāpat nelikās vajadzīgs...

...Vēlviena lieta, nopērkot uz diviem vai vairākiem... kā domā sadalīt tās mantas kuras vajag visiem? Un tici man, Corrado pārsvarā ir tikai tādas lietas kuras vajag vainu visiem, vai nevajag nevienam...

Diimox87 -es Tev uz epastu aizsūtiju tā Corrado bildes kas man bija atsūtītas, laikam kādas 50...

Paldies par bildēm Tās apskatot, var izsecināt ka no tā auto tiešām neko daudz nenoskrūvēsi. Būs vien jācer, ka kādu dienu uzpeldēs labāks piedāvājums

Labots: Cenu nolaida līdz 400eur bez numuriem un teh.pases. Ja gadījumā kādam tomēr interesē..

Pēdējo reizi rediģēts Diimox87, 13.04.2014 plkst 13:53.
Diimox87 nav forumā   Citēt
Vecs 24.04.2014, 13:31   #642
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

http://ru.autogidas.lt/volkswagen-co...126120954.html Tik žēl ka tik tālu...

☠ tel.29421835
Vecs 24.04.2014, 13:34   #643
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
vai tad tas ir tālu ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 24.04.2014, 14:09   #644
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
vai tad tas ir tālu ?
Diezgan... Attreilerēšana man izmaksātu ap 150eiro... dēļ tā arī ir par tālu...

☠ tel.29421835
Vecs 30.04.2014, 20:59   #645
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

atkal tas trakais uzradies, nez kāpēc es viņu uz ielam pa 10 gadiem tikai vienu reizi redzēju ?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...ado/foexx.html

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:16.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club