The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Notikumi ielās
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 02.06.2007, 10:24   #31
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Neticami, bet pec vakar piedzivota gan es , gan mans scirocco (1.9 16v 157zs, 178 NM un 1200kg) vel esam dzivi

Tatad , skriešanas vakars sakas pie "Bedres":

sebs (corrado G60) vs sciroco - startejam divas reizes. Pirmo reizi man starts padevas labak un biju priekša līdz 200km/h, otro reizi veiksmigak nostarteja Sebs un rezultats bija pretejs. Mans secinajums, ka musu auto iet vienadi , ka arii liekas, ka šis corrado iet labak par melno
cobra (scirocco 1.9 karburators) vs sciroco - 16v pie lieliem apgriezieniem izdarija savu un ar katru atrumu es izravos prieksa, bet varu pateikt to, ka šis ir jaudigakais karburators ar kuru es staveju uz stripas Cobra liec atpakaļ tas lielas dizes, ko iznemi pirms skriešanam
Blacker (probe 2.5 24v čips /izplude) vs sciroco - es vinneju, nevaru pateikt cik daudz, jo spoguli neskatijos
androns vw motion (golf 4 1.9 tdi 150zs un 330 NM) vs sciroco - scirocco tomer vinneja šo skrejienu, bet dizels godam turejas aizmugure nedaudz atpaliekot katra parnesuma

Talak aizbraucu uz Bikerniekiem, kur bija daudz savadaki konkurenti:

ford scorpio (4x4 un 2.9) vs sciroco - starta viņš aizleca, bet jau pie pirma parnesuma beigam, es biju priekša un ar katru nakamo parnesumu biju aizvien talak un talak no scorpja Bet ar savu lecienu starta, viņš mani nopietni parbiedeja
bmw 635ci 70-to gadu modelis vs sciroco - tris reizes lielaks motors padarija savu otra atruma beigas viņš izravas priekša , bet nekur daudz neaizlidoja
bmw e 30 2.5 85-ta gada modelis vs sciroco - šis bmw vai nu galigi neiet vai kas, bet gan startaa, gan visa distance es turejos parliecinoshi prieksha
Fade (audi s3 Turbo ,pilnpiedzinja , isak sakot sen virs saviem oriģinaliem 220zs) vs sciroco - audiks parliecinoshi bija prieksha
audi TT vs sciroco - starta es sapratu, ka viņš ir quattro un pec pirma parnesuma vairs nespiedu, jo sapratu ka nav verts dzities pakal quattrai un pie tam vel turbo nav mana kategorija
e36 2.5 24v coupe vs sciroco - sen gaidiju tadu pretinieku un par prieku man, sciroco startā izravas priekshā un nedaudz attalinoties no vinja visas distances garuma , finišeju pirmais
e 36 2.8 touring vs sciroco - bmw 2.8 tomer iet labak par 2.5 džeks uzvareja, bet nekur daudz no veca scirocco neaizmuka
opel astra (spriežot pec ta , ka viņš man burtiski elpoja pakausi, tas bija 2.0 gsi 16v) vs sciroco - es vinneju , bet tas nebija viegli, viņš man burtiski kapa uz papežiem
bmw e 30 2.8 turbo-čips vs scirocco - starta es izravos prieksha un naivi cereju ka ta arii bus lidz distances beigam ( jo nezinaju kads dzinejs ir tam e36) bet kad tiko es sadzirdeju pazistamas skaņas "sssss" bembis aizlidija garām un es viņu panācu tik pie starta , atgriežoties

P.S Izsaku lidzjutibu tam negudram Audi S4 īpašniekam kas nez kapēc iedomajis ka biķernieku trasse ir pagarinata liidz 400m un aizlidoja visas stop un aizliegumu zīmem, nonesa parvietojamo ceļa zīmi pilna atruma salocot to bumerangā, neskatoties uz to ka viņa bija no kartigam trubam Audi arī cieta, kapots/lukturi/un vel visādi sīkumi

Pēdējo reizi rediģēts NIKA, 02.06.2007 plkst 16:56.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2007, 14:29   #32
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Nu vecīt tu savu auto tā pamatīgi vakar nostrādināji- RSPECT!!!
Vecs 02.06.2007, 16:19   #33
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Audjikam skaadi liekas ka bij lielaaka jo braucot striikjeejaas zobsiksna pamatiigi kaut kur un izpluudes gaazes pamatiigi smirdeeja peec eljas.... Bet dzeks arii taads ar mazu IQ. Pats savaara suudus un tad veel no organizaatoriem grib pikji piedziit pa to ka pats noshkjiila savu dampi....
P.S. Izsaku liidzjuutibas tam mersim kursh 3/4 no trases nolaistija ar savu tosolu. Vecais mersis kaut kaads(atziishos ka gandriiz nemaz neorenteejos MB modeljos) kaadus 4 braucienus labi nobrauca, bet tad kaut kas vinjam tur pliisa/izmaucaas/izspieda un ar pamatiigu baltu tvaiku asti nozuda kaut kur aiz finisha un vairaak neraadijaas...
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2007, 16:43   #34
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Neticami, bet pec vakar piedzivota gan es , gan mans scirocco (1.9 16v 157zs, 178 NM un 1200kg) vel esam dzivi

cobra (scirocco 1.9 karburators) vs sciroco - 16v pie lieliem apgriezieniem izdarija savu un ar katru atrumu es izravos prieksa, bet varu pateikt to, ka šis ir jaudigakais karburators ar kuru es staveju uz stripas Cobra liec atpakaļa tas lielas dizes, ko iznemi pirms skriešanam

[/i]

Atradam jau vainu,iet jaunais karbuzis ar mazajam dizem labi,bet vinjam ir intresanti tas ka pilniba vinsh atveras ap 6stukam,bet cobra grieza motoru vadoties no veca karbuzha visu laiku lidz 5.5 taa ka prieksh karbuzha ir pa loti ok
taa ka uz 9juniju domajams arii cobrai buus konkuretspejigs scirocco

Bet nu tu Ilgmar scirocco tiesham shogad esi atgriezis pilnu dveseli,iet pec maniem verojumiem labak neka gaaja pagashgad kad bija visi mazie nikji,tavs sciraaks ir piemers citiem ka ja labi grib ta var visu
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 07.06.2007, 12:33   #35
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar pārliecinājos ka golf2(stock) nav izredzes noskriet širi(stock)!!! Braucām kopā ar martigu(no vwmotion) uz veikalu izgrižamies uz šosejas abi sākam uzraut un jau 1roba beiga 2 sākums un es jau golfam garām kā stāvošam!!
Vecs 12.06.2007, 12:17   #36
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Vakar uzrīkojām nelielu dragu! Skrējos ar Janeka e 21 uz 400 m un man pat sanāca uzvarēt!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 12.06.2007, 12:26   #37
Agnisr

Ziņas: n/a
Noklusējot

Piepildiijaas tas, ko tavs sencis teica. Par cik lielu gabalu?
jaasaak domaat cik tev tur ZS jau ir...
  Citēt
Vecs 12.06.2007, 12:30   #38
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Nu viņš bija apmēram pie mana bampera varbūt nedaudz tālāk! Bet viņam kaut kas pēc Rīgas tur čakarējas tipa viens cilindrs slikti strādā
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 12.06.2007, 12:31   #39
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Agnisr
Piepildiijaas tas, ko tavs sencis teica. Par cik lielu gabalu?
jaasaak domaat cik tev tur ZS jau ir...
Uzbrauc uz stenda un uzzini
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 12.06.2007, 12:38   #40
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Uz stendu šovasar dzīšu bet pirms tam ir jāizdara daži sīkumi!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 18.06.2007, 09:24   #41
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.12.2006
Ziņas: 2,058
Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Sanāca piektdienas vakarā bišķi pastaipīt savu mantiņu... gan jau sapratāt ko domāju... (izvirtuļi noteikti, ka nē... )

Tad nu lūk bij man tā iespēja uzskrieties ar X5 tik nezinu ar kādu tilpumu skrējām līdz treša roba galam, sākumā viņš bišķi izvirzinājas sākumā, kā nekā pilpiedziņa, bet pēc tam visu laiku viņam tuvojos un jau pie trešā roba beigām biju par pus korpusu priekšā... Ceru ka bij viņa lielākais dzinējs kāds ir un līdz ar to mans corrads griežas zvērā...

Vēl sanāca ar 7 bumeru pastiept no 50 uz augšu... viņam nebij izredzes... lai kā nepūlējās visu laiku attālinājās aiz manis...

Pēdējo reizi rediģēts NIKA, 18.06.2007 plkst 11:06.
Holo nav forumā   Citēt
Vecs 18.06.2007, 09:44   #42
Lord

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Holo
Tākā corradu skriešanās sadaļas nav tad te pat iemurkšēšu... Sanāca piektdienas vakarā bišķi pastaipīt savu mantiņu... gan jau sapratāt ko domāju... (izvirtuļi noteikti, ka nē... )

Tad nu lūk bij man tā iespēja uzskrieties ar X5 tik nezinu ar kādu tilpumu skrējām līdz treša roba galam, sākumā viņš bišķi izvirzinājas sākumā, kā nekā pilpiedziņa, bet pēc tam visu laiku viņam tuvojos un jau pie trešā roba beigām biju par pus korpusu priekšā... Ceru ka bij viņa lielākais dzinējs kāds ir un līdz ar to mans corrads griežas zvērā...

Vēl sanāca ar 7 bumeru pastiept no 50 uz augšu... viņam nebij izredzes... lai kā nepūlējās visu laiku attālinājās aiz manis...

X5 lielākais dzinējis ir 4.8IS... pret to tev nav nekādu izredžu, jo tam ir bez astītes 400Zs un ieskrējies kā vieglajai mašīnai Labākajā gadījumā tas varēja būt vecais 4.4i dzinējs, bet visticamāk, ka nīkulīgais 3.0i tas bija vai pat traktors
  Citēt
Vecs 12.07.2007, 10:22   #43
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Iespējams drīzumā skriešos ar savu Scirocco pret krosa Golf Mk1 ar 2.0 8v dzinēju ar 2 Weber karburātoriem! Izvedu to čomu ar savu Scirocco un viņš pateica ka viņam ejot labāk! Nu tad attiecīgi es ļoti vēlos nolikt blakus to Golfu jo kaut kā man neticas ka tas Golfs var iet labāk!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 12.07.2007, 10:34   #44
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Iespējams drīzumā skriešos ar savu Scirocco pret krosa Golf Mk1 ar 2.0 8v dzinēju ar 2 Weber karburātoriem! Izvedu to čomu ar savu Scirocco un viņš pateica ka viņam ejot labāk! Nu tad attiecīgi es ļoti vēlos nolikt blakus to Golfu jo kaut kā man neticas ka tas Golfs var iet labāk!
5dien pieripo pie Spices- uzskriesimies, gribas redzēt kā tavs nezvērs iet!!!
Vecs 12.07.2007, 10:38   #45
Lord

Noklusējot

Es arī labprāt paskrietos ar kādu auto darboni G60 es nav konkurents, bet pret rocco gan varētu pamēģināt...
  Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 05:00.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club