The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 18.07.2013, 10:12   #1186
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Rīt braukšu pie krāsotājiem uz Cēsim runāt par corras krasošanu un apskatīties kādu no viņu darbiem, domāju ka nākamnedēļ jau vēdīšu krāsot, un tad pēc mēneša, ceru kā, dabūšu savu pliku smuki nokrasotu corru atpakaļ

Ar Jēkabpils krāsotāju nesanāca sarunāt?
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 18.07.2013, 21:50   #1187
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Ar Jēkabpils krāsotāju nesanāca sarunāt?

Viņš ir atvaļinājuma vēl nedēļu, Scirocco GTX krāsoja savu sniegbaltīti cēsīs, aizbraukšu apskatīšos kas un kā, tad izdomāšu, tas jēkabpils krāsotājs ir tāds iedomīgs džeks, nevisai runīgs, vai nu jau bija pa vēlu runāt kā nekā piektdiena 21:00 un uz cēsīm man tūvāk dzīt, paskatīšos kādu viņu krāsoto autiņu un paklausīšos cenas un izdomāšu
Vecs 18.07.2013, 21:51   #1188
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

brīvdienās sākšu skrūvēt motoru kopā kāmēr tās nav sarūsējis
Vecs 19.07.2013, 11:38   #1189
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
brīvdienās sākšu skrūvēt motoru kopā kāmēr tās nav sarūsējis

Ar mani gan nebij iedomīgs, visu izrunājām, sarunājām, tikai ar termiņiem bēdīgi, strādā pa vakariem un kad gribās

Protams, Tev un sarūsēs...
Vecs 19.07.2013, 23:19   #1190
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Kāda būs jaunā virsbūve, ar lūku vai bez?
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 22.07.2013, 00:15   #1191
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Protams, Tev un sarūsēs...

Nu bet kā es teicu, tā ir, sarūseja maitas gaabals jāslīpe bloka virsma un apakša pie reizes itkā uz tam porem vareja pievert acis, bet ceru, ka tas ir vismaz tuvākus 5 gadus pēdējais projekts un jātaisa ir kārtīgi, vedīšu slīpēt.

P.S. biju pie Cēsu krasotājiem, viss iepatikas, gan nokrāsoto projektu kvalitāte, gan attieksme pret darbu un pret klijentiem, krāsošu tur iespējams ka sanāks dārgāk kā plānoju, bet corrado slīmība pārvarejusi mani
Vecs 22.07.2013, 01:08   #1192
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Nu bet kā es teicu, tā ir, sarūseja maitas gaabals jāslīpe bloka virsma un apakša pie reizes itkā uz tam porem vareja pievert acis, bet ceru, ka tas ir vismaz tuvākus 5 gadus pēdējais projekts un jātaisa ir kārtīgi, vedīšu slīpēt.

P.S. biju pie Cēsu krasotājiem, viss iepatikas, gan nokrāsoto projektu kvalitāte, gan attieksme pret darbu un pret klijentiem, krāsošu tur iespējams ka sanāks dārgāk kā plānoju, bet corrado slīmība pārvarejusi mani
Igors ir loti atsaucigs cilveks un savu darbu dara ar lielu atbildibu. Busi apmierinats.
Vecs 24.08.2013, 21:04   #1193
wreq
Jauniņais

wreqLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.07.2011
Dzinējs: G60 & 16v & VR6
Ziņas: 76
wreq .Neitrāls
Noklusējot

nokrasoji jau? cik maksa pie vina?
wreq nav forumā   Citēt
Vecs 03.09.2013, 13:57   #1194
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wreq
nokrasoji jau? cik maksa pie vina?
vēl nenokrasoju bet cena ir atkārīga no auto stāvokļa un variējas no 1000-2000Ls
Vecs 03.09.2013, 13:59   #1195
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Mana projekta ir arīveiksmes stasts ebajā tika nosolīts jauna tipa priekšejais bamperis, un pa ceļam no ženēvas tās tika savakts un atgadāts uz rīgu, tagad man būš 100% facelift corra kas nevar nepriecāt labi kā vel nebiju nokrasojis veco bamperi
Vecs 03.09.2013, 14:24   #1196
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Mana projekta ir arīveiksmes stasts ebajā tika nosolīts jauna tipa priekšejais bamperis, un pa ceļam no ženēvas tās tika savakts un atgadāts uz rīgu, tagad man būš 100% facelift corra kas nevar nepriecāt labi kā vel nebiju nokrasojis veco bamperi

Superīgi, ja nav noslēpums, tad pa cik dabūji?

Man jau likās, ka mana krāsošana ir kosmoss, bet Tavi cipari ir nežēlīgi...
Vecs 03.09.2013, 18:23   #1197
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

nosolīju pa 62EUR + 18EUR piemetu klāt lai saimnieks atdot bamperi 4-os no rīta nevis 8, jo negribējas sedēt minhenē 4 stundas jo vēl baigais gabals bija priekšā. bet manuprat lētak to nav iespējams dabūt ebaja cenas sofort kaufen ir 129 un tikai pašizvesšana ja ir ar transportu tad 190EUR +140 transports

Man vel bonusā nāca visa metala balka, izbrīnījos par viņas stavokli, pilnīgi kā jaunā, pie mums jau ta parasti ir viens rūsas gabals, re ko nozīme vācijas ceļi
Vecs 03.09.2013, 22:48   #1198
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Apsveicu ar labu pirkumu
Vecs 04.09.2013, 10:18   #1199
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
nosolīju pa 62EUR + 18EUR piemetu klāt lai saimnieks atdot bamperi 4-os no rīta nevis 8, jo negribējas sedēt minhenē 4 stundas jo vēl baigais gabals bija priekšā. bet manuprat lētak to nav iespējams dabūt ebaja cenas sofort kaufen ir 129 un tikai pašizvesšana ja ir ar transportu tad 190EUR +140 transports

Man vel bonusā nāca visa metala balka, izbrīnījos par viņas stavokli, pilnīgi kā jaunā, pie mums jau ta parasti ir viens rūsas gabals, re ko nozīme vācijas ceļi

Es atvainojos, jebatj, kādu es haļjavu norāvu... man ar metāla balka kā no rūpnīcas, tik cik netīra...
Vecs 04.09.2013, 23:38   #1200
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Es atvainojos, jebatj, kādu es haļjavu norāvu... man ar metāla balka kā no rūpnīcas, tik cik netīra...
tici man, šādu lietu tu nekad latvijā nebūtu sameklējis ja ne šī haļava cik tē pie mums ir restaila corras, un no tām cik ir uz izjaukšanu? secinājumus izdari pats tev baigi nospīdēja

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:58.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club