The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 07.08.2012, 00:25   #1066
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Un tā ir TT sešrobniece ?
Vecs 07.08.2012, 00:45   #1067
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man tik traki nebija, kad 5-t norāvu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 07.08.2012, 11:55   #1068
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Un tā ir TT sešrobniece ?

nē, domāju ka TT būs izturīgak, vismaz ceru
Vecs 09.08.2012, 13:40   #1069
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

vakardien no Daugavpils aizlidoju uz zilokalnu (300km) (mani lauki) un no 19:00 līdz 2:00 corrads jau bija uz ratiem, pašlaik saliku iekšās no īsas kārbas, no tās kura man bija uz FWD, tur man likās ka bija pa īsu, bet ar AWD šīet ka tieši laikā, vakardien bija domas piektdien piedalīties dragā, bet laikam tomēr nē, pa šo nedēļu esmu pamatigi piekusis un budžets izsmelts un arī nav laika pec corrado braukt ar sabiedrisko, jo vakar ar divām mašīnām nevarēju braukt uz rīgu mājās biju 4:30, gulēju līdz 8:30, tagad jūtos tā kā apdauzīts, bet tomēr laimīgs slims (corrado addicted)cilveks
Vecs 09.08.2012, 14:28   #1070
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
vakardien no Daugavpils aizlidoju uz zilokalnu (300km) (mani lauki) un no 19:00 līdz 2:00 corrads jau bija uz ratiem, pašlaik saliku iekšās no īsas kārbas, no tās kura man bija uz FWD, tur man likās ka bija pa īsu, bet ar AWD šīet ka tieši laikā, vakardien bija domas piektdien piedalīties dragā, bet laikam tomēr nē, pa šo nedēļu esmu pamatigi piekusis un budžets izsmelts un arī nav laika pec corrado braukt ar sabiedrisko, jo vakar ar divām mašīnām nevarēju braukt uz rīgu mājās biju 4:30, gulēju līdz 8:30, tagad jūtos tā kā apdauzīts, bet tomēr laimīgs slims (corrado addicted)cilveks
Welcome to the club
Vecs 21.08.2012, 22:29   #1071
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

nu lūk kāpēc es šovasar nekur nebraucu un neko needu
Vecs 21.08.2012, 22:43   #1072
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vecs 21.08.2012, 22:43   #1073
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks

Un naakošvasar buus taspats, jo buus jaakraaso utt. utjp...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 22.08.2012, 08:16   #1074
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Un naakošvasar buus taspats, jo buus jaakraaso utt. utjp...

krāsošanai ceru sakrāt finanses pa ziemu un pavasaī nokrāsot, ceru kā sanāks
Vecs 22.08.2012, 09:01   #1075
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
krāsošanai ceru sakrāt finanses pa ziemu un pavasaī nokrāsot, ceru kā sanāks
Tev paredzeets kraasu mainiit uz pavisam citu toni vai tikai atsvaidzinaat?

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 22.08.2012, 09:25   #1076
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks

Tas noteikti ir to vērts!
Vecs 22.08.2012, 20:11   #1077
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Tev paredzeets kraasu mainiit uz pavisam citu toni vai tikai atsvaidzinaat?

patīk tas pats, tikai diski laikam būs titāna krāsā
Vecs 22.08.2012, 22:29   #1078
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pastāsti kas tev tur par setupu top ? Nav kaut kāds dīzeļa bloks ?
Vecs 23.08.2012, 00:25   #1079
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Pastāsti kas tev tur par setupu top ? Nav kaut kāds dīzeļa bloks ?

dīzeļa bloks, dīzeļa kloķene, TFSI virzuļi, H klaņi, vīlēta galva by degvins, 660cm3 sprauslas, sākumā paliks ta pati GT28RS turba, + smiekļu gāze ja sanāks + TT ātrumkārba un VW sharan aizmugurējais reduktors
Vecs 07.09.2012, 07:44   #1080
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

v akardien braucot no liepājas, saldūuzsedos uz astes diviem bumeristiem, viens ar M paku otrs M5, bija patikami pabraukt uz 140-160 bet sapratu kā, vajag VAIRĀK JAUDAS UN 6 KĀRBU nevaru sagaidīt kad tas vis dzīvos manā mašīnā , uzastes smuki sēdēju, bet apdzīt nepacēlas roka jo negribēju izskatīties smieklīgs Mka ļoti ātri ieskrējas, nezināju vai man pietiks jaduas lai tomer viņu apdzīt + man jau ir sūdīgas riepas

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:20.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club