The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.08.2010, 21:34   #16
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Cipruss - Tur man liekas nav lieku komentaaru (mans uzvaards)
Vecs 09.08.2010, 21:38   #17
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Mans nickname radās no mana vārda vel kāda 6 klassē Romat4 - Ромыч. Man ir ari otrs nickname Ozols, bet tas no uzvārda.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 09.08.2010, 23:44   #18
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

puksis13- par puksi jau mani sauc kopš sevi atceros(nezinu kāpēc- to vairs nezin neviens- pat vidusskolā skolotāji tā sauca!, laikam daudz pukstēju tagad augstskolā vismaz atgriežas pie vārda ) un 13 man vnk ir veiksmīgs skaitlis
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2010, 00:11   #19
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.02.2009
Dzinējs: 2.4 D5, 163zs, 340Nm
Ziņas: 129
Ernc .Neitrāls
Noklusējot Ernc

Parasti "Ernests" visur ir aizņemts, tad vajadzēja kko citu. Augstskolā meitenes mani šitā iesauca, izdomāju, ka labs saīsinājums un sāku lietot.
Ernc nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2010, 12:57   #20
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

EM Simbolise vardu uzvardu SY Tika pielikts klat lai skanetu un nebutu jaraxta gari penteri ienakot foruma!
Vecs 10.08.2010, 13:11   #21
EnS
Lietotājs

EnSLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.08.2009
Dzinējs: karbūzis
Ziņas: 363
EnS .Neitrāls
Noklusējot

EnS - EdmuNdS
EnS nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2010, 14:30   #22
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Melnais- braukājot uz praksi, viens čoms iedeva, tad vēl nebijām pazīstami, man vnk bij mati melnā krāsā
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 10.08.2010, 17:32   #23
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

manējais atvasināts no mana vārda juris..skolā sāka saukāt tā draugi jau kādā 7ajā klasē un tā viss ir ievilcies un joprojām visi draugi saukā tā

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 07.12.2010, 10:18   #24
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Manējais reku bija domāts kā "Donky" bet nu acīm redzot būšu dikti uzmanīgi rakstijis reģistrējoties un tā arī radās dony

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 02:09.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club