The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 23.01.2009, 14:22   #1
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot Nickname skaidrojums

Raz paņeslos tad lai iet arī šitā tēma.

Mans nickname skaidrojums.
Iesauku Karlix man iedevja jau kādā 7. klasē. Cēlies tjipa no mana uzvārda Karlsons, bet patiesībā apgrieztā iesauka(krievu val. karļik nozīmē punduris, liliputs)
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 23.01.2009, 14:23   #2
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

evucite - jau cik es sevi atceros mani ta sauc - sakuma radi tad draugi.....
Vecs 23.01.2009, 14:33   #3
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Evilruncha - tjip ljaunais runcis

par runci vai runchuku saukaja mani studentu gados koledzas meitenes,kursa bijam divi runči taa kaa es biezhi sudus variju un lamajos ar skolotajiem,ka mani dzina ara no kabineta utt tad naaca ar laiku klat vel ljaunais ka saciit jasaka nothing special
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 23.01.2009, 14:41   #4
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

A man nav skaidrojuma iepatīkas un izdomāju izmantot patīk ka ir īss un nav ilgi jāraksta, lai ielogotos
Vecs 23.01.2009, 14:44   #5
wu-ryder
Lietotājs

wu-ryderLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.09.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 517
wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Mans nick radas kad vel biju 16 gadus jauns staigaju tik platas bikses ka 2iem vieta tur toc butu klausijos Hip-hopu un dzeru vincikus drauga e30 pakaleja sedeklii Bija tadas grupas Wu-Tang (ta ari tipa skaitas sena cinjas maksla) un apvieniba Ruff Ryders (Siem atka feini stantraideri bandina bija)
Tad nu Saliku kopa WU un Ryders sanaca Wu-Ryder Kaujas braucejs

Poliuretāna bukses/atbalsti/flanči/sajūgi sīkāk http://www.sk-3b.lv sadaļa PRODUCTS
wu-ryder nav forumā   Citēt
Vecs 23.01.2009, 16:37   #6
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Mans niks radās no tā ka mani bieži draugi sauc par Edžu nu un kādā forumā šis niks bija aizņemts tāpec pieliku klāt vienu burtu d un tad nu esmu Eddza
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 23.01.2009, 16:42   #7
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mans tāpat ka NIKAs topa pašrocīgi.

Pirmo reizi reģistrejoties forumā, laikam tas bija burnout.lv

mēģināju scirocco, tas bija aizņemts. tad saisinaju sciroco

Un smiekligakais ka vēlāk, sapazinos ar adminiem, man piedavaja salabot niku, bet es lepni nepiekritu, pieradu jau

Padomaju ka Scirocco brauc ar Scirocco, neizklausas normali

Vel viens fakts parsteidz, ka neviens Scirocco forumā nereģistrejas ka SCIROCCO
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.01.2009, 16:44   #8
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Mans niks radas pavisam prati un vienkarshi. Pirmais scirocco ar kuru man bija tas prieks darboties bija Scirocco 16v GTX.
Taa kaa 16v likaas lieks pasakums nikaa, tad nosisinaaju uz Scirocco GTX
Vecs 23.01.2009, 17:15   #9
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mans otrs niks ir 0[--_--]0, no kā arī radās Face Pirmais niks radās no tā, ka es spēlēju online spēles ar niku -_- vai O_O vai (0.0) un dauzām citām variācijām, paliku pie 0[--_--]0 Daudziem viņš asocējas ar teletūbijiem, tādēļ man mašīnā būs teletūbijs tagad.
Vecs 23.01.2009, 17:19   #10
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Manam nikam vienīgais skaidrojums ir Drag race. Kaut kad sen iepatikās tā štele tā arī niks radies.
Vecs 23.01.2009, 19:06   #11
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

kaads nikname?

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 24.01.2009, 00:24   #12
Grecks
Lietotājs

GrecksLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.10.2006
Dzinējs: VR6 2,9
Ziņas: 444
Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Maneejais ir no uzvaarada atvasinaats, un tas tikai taadeelj, lai mani nejauktu ar prezidenta kandidatiem
Vecs 24.01.2009, 21:45   #13
koshaars

Ziņas: n/a
Noklusējot

Man no kādas 8 klases
koshaars- kakjis
(līdzīgi kā EvilRunčam)
  Citēt
Vecs 09.08.2010, 18:46   #14
Kirilz
Lietotājs

KirilzLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.06.2010
Dzinējs: 2.5 tdi V8
Ziņas: 214
Kirilz .Neitrāls
Noklusējot

Kirils - Kaut kā uztūnēts no uzvārda bišk jau savus gadus 4 laikam
Vecs 09.08.2010, 19:30   #15
qwerty
Lietotājs

qwertyLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.04.2009
Dzinējs: 2.0 16v 9A
Ziņas: 632
qwerty .Neitrāls
Noklusējot

qwerty Apskatoties uz tastatuuru sapratiisiet ka tas ir viegli uzrakstaams!!

bet vispaar visi mani uzvaardaa saukaa
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:45.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club