The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Audio/Video
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 06.03.2010, 10:43   #31
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Iespējams skaņa labāka Alpine, bet man piemēram ļoti nepatīk dizains. Es neesmu baigais melomans, tāpēc ziedoju kvalitātei iegustot labāku (ergonomiskāku) dizainu.

Tas ir tas pats ka ar mobiliem, no laika gaitas lietoju Nokia, bet mēģinot pāriet uz citu modeli, bet beigās tāpat paliku pie veca ierasta )

Par Cobru un Runchu, viņi vienīgie ar tevīm runā tā ka tu ar citiem. Ta ka iesaku mainīt attieksmi pret vietējiem, domāt ko raksti un tici man attieksme pret tevi mainīsies. Esi biš aizmirsis par elementāru cieņu, un galīgi negribi uzklausīt kritiku, pat ja ta ir konstruktīva.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 06.03.2010, 15:37   #32
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Es nevienam neko neuzspiežu. Man vienkārši Cobra uzkrita uz nerva.
Tu pienapuika,noslauki pirmkārt pienu no lūpām, un gaidi ciemos savu jauno draugu - viņš jau tevi vēro
Vecs 06.03.2010, 17:59   #33
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Cobra
Tu pienapuika,noslauki pirmkārt pienu no lūpām, un gaidi ciemos savu jauno draugu - viņš jau tevi vēro
Vecums:
23
Jūsu auto marka:
BMW
Jūsu auto modelis:
E30
Dzinējs:
M50B25
Auto krāsa:
Bandīts
Viss skaidrs par tevi! Man vairs nav jautājumu.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 06.03.2010, 18:10   #34
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Vecums:
23
Jūsu auto marka:
BMW
Jūsu auto modelis:
E30
Dzinējs:
M50B25
Auto krāsa:
Bandīts

Vecums:
20

Jūsu auto marka:
VW

Jūsu auto modelis:
Corrado

Dzinejs:
VR6 2.9l

Auto krāsa:
Tumši Pelēka

Ko tu ar to gribēji teikt, man gan nav skaidrs !
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 06.03.2010, 18:13   #35
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Vecums:
23
Jūsu auto marka:
BMW
Jūsu auto modelis:
E30
Dzinējs:
M50B25
Auto krāsa:
Bandīts
Ņifiga sebja! Psihologs ibijo! Ierauga ka cilvēks pārvietojas ar BMW un jau viss viņam ir skaidrs... Dzīvē neesi saticis viņu - nu un tagad jau labāk nestikt. Ne visi būmeristi ir atsaldeņi. Nu un Cobra ir izbijis širokists.
Īsāk sakot Kaspar - ar šādiem mietpilsoniskiem stereotipiem ne reizi vien aplauzīsies. Un par Tavu infantīlo un unikālo spēju nepieņemt nevienu kritiku... Nu veci tā nav aršana!
Un runājot par teoriju... Cik savus dzīves gadus no saviem gandrīz 21 nodzīvotajiem esi ņēmies praksē ar kaut ko no tā ko mācies? Praksē lietas bieži vien ir krietni atšķirīgākas par teorijā aprakstītajām. Un tie lielākā daļa cilvēku jau praktiski no bērnu kājas ir ņēmušies ar praksi tā teikt. Negribās būt uzbāzīgam, bet ar ko Tu vari palielīties studentiņ? Ar to ka vecāki nopirka Tev Corrado? Ja ir savādāk un Tev ir ko parādīt tad sorry par uzbraucienu...
PS. Joprojām gaidam Tavus neobjektīvos mērijumus ar fotoatskaiti
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 06.03.2010, 18:14   #36
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Vecums:
20

Jūsu auto marka:
VW

Jūsu auto modelis:
Corrado

Dzinejs:
VR6 2.9l

Auto krāsa:
Tumši Pelēka

Ko tu ar to gribēji teikt, man gan nav skaidrs !
Tas bija pasmags uzbrauciena mēģinājums Cobram. Man liekas ka cilvēkam laikam kāda bērnības trauma kas saistīta ar BMW vadītājiem
Vecs 06.03.2010, 18:54   #37
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Mjaaa... suņi rej un karavāna iet tālāk...

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 06.03.2010, 20:48   #38
Grecks
Lietotājs

GrecksLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.10.2006
Dzinējs: VR6 2,9
Ziņas: 444
Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams Grecks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Varbuut neesiet pamaniijushi, bet juutu ka forums ir absoluuti nedraudziigs pret jaunajiem lietotaajiem. Protams saprotu, ka saakumaa vienmeer visaadu mulkjiigu jautaajumu ir paarpaareem, bet vai nevajadzeetu buut nedaudz iecietiigaakiem?
Taa jau saak palikt par taadu kaa sacensiibu, kursh pirmais izprovocees jaunpienaaceeju, Kaspars, Karlix, Runcha un tagad Cobra arii veel, kursh pirmais dabuus svaigu galju?
Ar katru jaunpienaaceeju forums taakaa atdziivojaas, kaut vai ar jauniem lieki uzceptiem topikiem, bet tomeer atdziivojas.
Vai nevajadzeetu vecaakajiem foruma lietotaajiem buut mazliet draudziigakiem (jo pashi itkaa forumu reklameejam kaa draudziigaako, tikai nepiebilstam, ka jaunajiem lietotaajiem tajaa iedziivoties ir diezgan gruuti)
saak likties, ka taas ir kaa iesveetiibas, kaa fukshu balle jaunajiem.
Qwerty laikam beidzot buus ticis shim procesam paari.

negribu nevienu aizstaaveet vai nolikt, vnk taadi ir mani noveerojumi.
Vecs 06.03.2010, 21:00   #39
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grecks
Varbuut neesiet pamaniijushi, bet juutu ka forums ir absoluuti nedraudziigs pret jaunajiem lietotaajiem. Protams saprotu, ka saakumaa vienmeer visaadu mulkjiigu jautaajumu ir paarpaareem, bet vai nevajadzeetu buut nedaudz iecietiigaakiem?
Taa jau saak palikt par taadu kaa sacensiibu, kursh pirmais izprovocees jaunpienaaceeju, Kaspars, Karlix, Runcha un tagad Cobra arii veel, kursh pirmais dabuus svaigu galju?
Ar katru jaunpienaaceeju forums taakaa atdziivojaas, kaut vai ar jauniem lieki uzceptiem topikiem, bet tomeer atdziivojas.
Vai nevajadzeetu vacaakajiem foruma lietotaajiem buut mazliet draudziigakiem (jo pashi itkaa forumu reklameejam kaa draudziigaako, tikai nepiebilstam, ka jaunajiem lietotaajiem tajaa iedziivoties ir diezgan gruuti)

Sorry, bet es jauniņos neaiztieku. Bet šoreiz es neizturēju. Palasi ko Danenbergs ir sarakstijis un iedziļinies kontekstā. Biški besī viņa npamatotā augstprātīgā attieksme pret pārējiem... Nu un pēdējā laikā jauniņie mums ir kolosāli(sākot jau ar fokinu). Man nav nekādu iebildumu/aizspriedumu vai fobiju pret jauniņajiem kamēr viņi uzvedās cilvēcīgi un neaizvaino citus....
Vecs 06.03.2010, 22:13   #40
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grecks
Vai nevajadzeetu vecaakajiem foruma lietotaajiem buut mazliet draudziigakiem (jo pashi itkaa forumu reklameejam kaa draudziigaako, tikai nepiebilstam, ka jaunajiem lietotaajiem tajaa iedziivoties ir diezgan gruuti)

Isteniibaa var jau piekrist, bet zin kaa ir? Nu nepatiik cilvekiem, kuri savu lietu paarzin, kad no malas kaads cits saak maaciit kaa pareizi ir "jacura"... nu staasts par vistu un olu...
Ja jauninais ar cienju izturas pret sii foruma "senioriem" un uzklausa un tad izsaka savu viedokli, tad jau veidotos tikai augliga diskusija. Saja gadijumaa.... atnaaca jaanis un iedzina griidaa mietu...
Vecs 06.03.2010, 22:23   #41
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Isteniibaa var jau piekrist, bet zin kaa ir? Nu nepatiik cilvekiem, kuri savu lietu paarzin, kad no malas kaads cits saak maaciit kaa pareizi ir "jacura"... nu staasts par vistu un olu...
Ja jauninais ar cienju izturas pret sii foruma "senioriem" un uzklausa un tad izsaka savu viedokli, tad jau veidotos tikai augliga diskusija. Saja gadijumaa.... atnaaca jaanis un iedzina griidaa mietu...
Kaspars. Danenbergam vārds ir Kaspars
Vecs 06.03.2010, 22:25   #42
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Esmu jau 5 gadus PIONEER piekritejs un lietotājs, esmu arī melomans, un skaņai nav ne mazākas vainas, ja sistēma ir uzbūvēta pareizi, ar pareiziem vadiem un skaļruņiem, pedējas paaudzes pioneeriem, kā arī pārējiem, ir tik daudz iespēju koriģēt skaņu ka traks var palikt!
Vecs 06.03.2010, 22:28   #43
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Kaspars. Danenbergam vārds ir Kaspars
Es citeju I.Ziedona dzejoli -"Atnāca Jānis un iedzina mietu grīdā"
Vecs 06.03.2010, 22:30   #44
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

pats lietoju šo te

http://online.220.lv/prod_photo?lang...p=56830&page=1

kāpēc? tāpēc ka šis ir retais gadijums kad ir F+R+SW RCA izejas
skaņa ļoti laba! pirku pagaišgad pavasarī
Vecs 06.03.2010, 22:31   #45
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Es citeju I.Ziedona dzejoli -"Atnāca Jānis un iedzina mietu grīdā"
Sk. Man ārzemju literatūra tuvāka
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:09.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club