The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Notikumi ielās
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 20.07.2008, 01:44   #1
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Jautri Kurjozi :D

Tātad, atkašu topiku ar savu šodienas piedzīvojumu RAISERI

Ienāku veikalā, rādu pardevejam lapiņu, kur pierakstīti 2 dažādi sveču kodi, katram gadijumam piezīmeju, ka tas vajadzīgas VW 16v motoram un, kamēr viņš meklē, piebildu, ka priekš VW Scirocco. Pārdevejs paskatijas datorā secināja, ka tadas viņam nav uz vietas. Nu ko, nav tad nav, saku paldies, griežos riņķī un taisot iet prom,bet dzirdu pārdevejs pārprasa:

-Scirocco?
un ta divaini uz manim skatas
-Ja, Scirocco. Atbildu es
Pārdevejs: -šogad izskatas divi nopietni projekti ar Scirocco būvejas...
Es taisījos atbildet un palielities, ka zinu ka buvejas, viņš mani pārsit..

- Ak, tie Scirocco, KAD VIŅIEM KAUT KO VAJAG TAD VISA RĪGA STAV UZ AUSIM!

...knapi noturejos jo laikam zinu par kuru gāja runa
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 20.07.2008, 10:53   #2
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Hmm to, ka viens ir tavs to zinu, kursh vel?
Bet situacija reciga
Vecs 20.07.2008, 12:11   #3
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Laikam jau es busu otrs!!!
Vecs 20.07.2008, 16:39   #4
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Hmm to, ka viens ir tavs to zinu, kursh vel?
Bet situacija reciga
Cik sapratu viņš runaja par diviem bez mana
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 15.08.2009, 14:02   #5
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nezināju kur iemest jo kuriozs diez gan tik saistība ar CP
Vakar braucu pa jaumārupes šoseju virzienā no rīgas (visi jau zin ka šoseja tur ir šausmīga ) pie zīmes Mārupe beidzas stav cp apturejuši vienu blondīni ar mersi, mes ar bračku vel pasmejamies pec tam braucu apbraucu bedres ta mierīgi (tukša šoseja vnk bija) skatos aizmugurē uzrodas audi un taisās apdzīt, labi radu lai iet garām jo braucu uz 70-80km/h te pēkšņi skatos auģikam garam lidiem CP hjudais ar bākugunīm un nobrauc priekša un rāda lai apstajos lab piebraucu maliņa, ments pienak paprasa dokumentu un saka ko mēs braucam kā dzeruši nu es šim saku apbraucu bedres un ko viņš tā varonīgi atbild kādas bedres, mums nekadas bedres nav jaabrauc un tev ir (tad tiešam gribeju sakt smieties) tad es šim saku ka autiņs sedināts un baigi var just katru nelīdzenumu tad šis sāk stastīt ja jau ta tad jasūta uz TA un jāplēš uzlīme nost, par to kad pasmējos un paprasiju kapēc uz ko viņs atbildēja ka ta taču nevar braukt tad aptaigaja mašinu laikam meklejos to sēdinajumu pēc tam laikam saprati ka autiņs tiešam nav standarts saka prasīt trīstūri, aptieciņu.... trīstūris bija, bet aptieciņa gan ne tad piegajām pie viņu mašīnas šis tam otram nostasta ka autiņs sedināts un tapec ta braucot, un tad tas saka stastīt ka es traucēju apdzit (uz tukšas sosejas) tad vel ja apbraucu bedres lai vismaz pa savu joslu to daru beigas gribeja uzlikt 20ls sodu par to ka nav aptieciņas, pa cik izlikos ka man vienalga šis atdeva papīrus un teica lai beidzot sita akstīties pa ceļu
Vecs 15.08.2009, 14:14   #6
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Pareizi vien ir :p pa visu ceļa platumu tak ar nevar mētāties
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 15.08.2009, 14:31   #7
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ha-ha, vajadzeja piedavat tam gudrītim izbraukt tad viņš ātri mainītu savu viedokli par Latvijas ceļu stavokli un īpaši par jaunmarupes šoseju
Vecs 15.08.2009, 14:39   #8
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Starp citu, ļoti labi atceros no braukšanas teorijas, ka bedru apbraukšana skatijas šķeršļu apbraukšana uz ceļa... īsak sakot,ja ir attiecīgs garīgais var ļoti labi pavadīt laiku ar CP darbiniekiem

Tiem, kuri saprot krieviski, ietiektu paskatīties video no 3 daļam- Kā jārunā ar ceļu palocijas darbiniekiem

3 daļa ir vislabāka

I daļa http://www.youtube.com/watch?v=-JYto...eature=related

II daļa http://www.youtube.com/watch?v=5G97K...eature=related

III daļa http://www.youtube.com/watch?v=XgIAL...eature=related
Vecs 15.08.2009, 17:51   #9
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
nezināju kur iemest jo kuriozs diez gan tik saistība ar CP
Vakar braucu pa jaumārupes šoseju virzienā no rīgas (visi jau zin ka šoseja tur ir šausmīga ) pie zīmes Mārupe beidzas stav cp apturejuši vienu blondīni ar mersi, mes ar bračku vel pasmejamies pec tam braucu apbraucu bedres ta mierīgi (tukša šoseja vnk bija) skatos aizmugurē uzrodas audi un taisās apdzīt, labi radu lai iet garām jo braucu uz 70-80km/h te pēkšņi skatos auģikam garam lidiem CP hjudais ar bākugunīm un nobrauc priekša un rāda lai apstajos lab piebraucu maliņa, ments pienak paprasa dokumentu un saka ko mēs braucam kā dzeruši nu es šim saku apbraucu bedres un ko viņš tā varonīgi atbild kādas bedres, mums nekadas bedres nav jaabrauc un tev ir (tad tiešam gribeju sakt smieties) tad es šim saku ka autiņs sedināts un baigi var just katru nelīdzenumu tad šis sāk stastīt ja jau ta tad jasūta uz TA un jāplēš uzlīme nost, par to kad pasmējos un paprasiju kapēc uz ko viņs atbildēja ka ta taču nevar braukt tad aptaigaja mašinu laikam meklejos to sēdinajumu pēc tam laikam saprati ka autiņs tiešam nav standarts saka prasīt trīstūri, aptieciņu.... trīstūris bija, bet aptieciņa gan ne tad piegajām pie viņu mašīnas šis tam otram nostasta ka autiņs sedināts un tapec ta braucot, un tad tas saka stastīt ka es traucēju apdzit (uz tukšas sosejas) tad vel ja apbraucu bedres lai vismaz pa savu joslu to daru beigas gribeja uzlikt 20ls sodu par to ka nav aptieciņas, pa cik izlikos ka man vienalga šis atdeva papīrus un teica lai beidzot sita akstīties pa ceļu

Vecs 15.08.2009, 18:46   #10
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Starp citu, ļoti labi atceros no braukšanas teorijas, ka bedru apbraukšana skatijas šķeršļu apbraukšana uz ceļa... īsak sakot,ja ir attiecīgs garīgais var ļoti labi pavadīt laiku ar CP darbiniekiem

Tiem, kuri saprot krieviski, ietiektu paskatīties video no 3 daļam- Kā jārunā ar ceļu palocijas darbiniekiem

3 daļa ir vislabāka

I daļa http://www.youtube.com/watch?v=-JYto...eature=related

II daļa http://www.youtube.com/watch?v=5G97K...eature=related

III daļa http://www.youtube.com/watch?v=XgIAL...eature=related

Trešā daļa rullē Policistam vkn nav kur likties patika tas, ka čalis izvilka noteikumu grāmatiņu
Vecs 15.08.2009, 19:22   #11
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

tā pārsmējos http://www.youtube.com/watch?v=5La1Yq_MHO4&NR=1 kā pārbaudīja gaismas caurlaidību tonētiem stikliem
Vecs 15.08.2009, 19:38   #12
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII
tā pārsmējos http://www.youtube.com/watch?v=5La1Yq_MHO4&NR=1 kā pārbaudīja gaismas caurlaidību tonētiem stikliem
to prikolu es ta arī nesapratu čalim mašinai tik tiešam stikli ir tumši, bet aparats uzradija 99,9% caurlaidību
Vecs 15.08.2009, 19:46   #13
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
to prikolu es ta arī nesapratu čalim mašinai tik tiešam stikli ir tumši, bet aparats uzradija 99,9% caurlaidību
Nezinu mērīšanas principus, bet pēdējais teikums iespārdīja par to ka aparatūra ir beigta

nju pēc mana loģikas, man liekas, ka tā nemēra kā to viņi darīja
Vecs 15.08.2009, 20:05   #14
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII
Nezinu mērīšanas principus, bet pēdējais teikums iespārdīja par to ka aparatūra ir beigta

redz kā pareizi mērīt tonējumu http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/deg....php?id=293742 skatīt reportāžu
Vecs 15.08.2009, 22:58   #15
Meganomic

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no ELLII

Plenki tozhe raznije estj, a spektr sveta dovoljno shirokij.. Vidimo, nuzhnij spektr plenka polnostju propuskajet, ostaljnoj net.
  Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:29.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club